Shënoi golin e fitores me City-n, tifozja shpërblen sulmuesin: E fton për një video erotike

8 Dhjetor 2023, 11:44Lifestyle TEMA
Shënoi golin e fitores me City-n, tifozja shpërblen sulmuesin: E fton

Aston Villa arriti një fitore të madhe ndaj Manchester Cityt në mesjavë, duke parakaluar djemtë e Pep Guardiolës në renditjen e Premier League.

Protagonist i ndeshjes ishte Leon Bailey, i cili shënoi golin e vetëm të takimit.

Performanca e shkëlqyer dhe goli që vlen tre pikë, s’kishte si të mos shpërbleheshin me një dhuratë për sulmuesin. Por, ajo është disi e pazakontë për futbollistin.

Kjo pasi, bukuroshja Alice Grace, që është vetëshpallur tifoze e zjarrtë e Villa-s, e ka ftuar Bailey për të luajtur në një film pornografik.

Surprizat nuk mbarojnë me kaq, pasi sulmuesi xhamaikan ka të përfshirë në ofertë edhe mikeshën e Alicë, yllin e pornografisë Elle Brooke.

"Do të doja të ftoja Leon Bailey dhe Elle Brook për të bërë një film", shkroi Alice Grace në platformën X.

1 Komente

  1. A
    Agron Gjekmarkaj

    Nuk o sexy e fertet. Po t jet e fertet, duhet t kalonta i nat me lexhenden ton, bacen Sali, jo me maxhyp afrikan.

    Lini një Përgjigje