Superbomba Eva Murati, fotot më “zjarr” të moderatores së sportit

2 Prill 2024, 15:48Lifestyle TEMA

Superbomba Eva Murati, fotot më “zjarr” të moderatores

Eva Murati është një nga mdoeratoret më të dashura të sportit. Bukuroshja prej vitesh është pjesë e ekranit duke prezantuar emisione sportive.

Por përtej profesionit ajo cilësohet si një nga vajzat më seksi. Pamja e saj është gjithnjë shumë e komentuar në rrjetet sociale apo në mediat rozë.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa nga fotot më bombastike të Eva Muratit

17 Komente

 1. e
  edhe kjoooooooo

  me je dukur vajza me kendshme e ekrani, nuk e kam imagjinuar kuuuur se eva murati eshte baxhelle si albana vokshi, ina zhupa e monika kryemadhi. po deshe qe u cveshe. sa me dhimsesh paske shku per lesh. se shpejti do behesh pjese e prostitutave te bigbradherit. ne te semes eva

  1. E
   Elisa e Spiros se Palit

   Motres dhe plakes tende nuk ia merr dot vendin e pare, mos u shqeteso!

  2. E
   Eva Prosti

   Ja dhe kjo shoqja e Nevines. Nevina te pakten ka klas, sillet si zonje. Kjo nderkohe si zhgarravin, buce rrugesh. Pallohet me ca ti dali para, mjafton te mos jete shqiptar. Eva the Throat Goat.

   1. M
    Mondi

    Nevina nje cop baxhelle dy lekshe qihet me plakun Manush dhe qerosin e Portokallis Salsanon

   2. D
    Demokrati i vertete.

    ????

    1. x
     xhoxhi

     Kur e shikon babai besoj se kënaqet duke thënë hajde Seksi hajde...Femra që të kallin datën ...

     1. S
      Sulltan Murati

      Po ku ka babe kjo. Ketyre lloj buceve si del njeri per zot.

      1. M
       Milo Qypi

       Babin, kjo dhe mami e kanë venë prej kohësh te laj pjatat e të pastroje shtepine.

     2. J
      Jorgo

      super...fenda

      1. t
       turrp

       po bejeni mire ate photoshop. te beli anash flas, ja keni zhyt brenda linjen e kockes femurit

       1. c
        cazzomaiale

        ptu ptu ptu ptu ! marshalla marshalla ! Gjithe ate gop qe paska ! mos e hame me sysh

        1. T
         Tani

         Eva Murati vallaj esht femra me e bukur shqiptare dhe mbi te gjitha biooo

         1. K
          Kozi

          Bukuri BIOOOOOO

          1. T
           Taku

           Eva Murati asht nji super femer cfar ka Monica Belluci me shum se shqyptatja jon nje bukuri per tu admiruar

           1. B
            Besim ky im, Taku farmaku

            nje gje thelbesore qe gate te gjitha femrat shqiptare nuk e njohin; KLAS

            1. V
             Valllahi shum klas mu ka duk kur ka fol ka fol si

             Goc per shpi

           2. B
            Besim

            Femer e perkryer ne bukuri sjellje dhe komunikim ska shume vajza ekrani si Eva lum kush e ka fatin ta kete prane kete vajze perri

            Lini një Përgjigje