VIDEO: Tërmet në thellësinë e detit, zhytësit e përjetojnë live, pamjet bëhen virale në internet

14 Nëntor 2023, 13:34Lifestyle TEMA

VIDEO: Tërmet në thellësinë e detit, zhytësit e

Pamjet gjatë një tërmeti gjithmon kanë bërë bujë në rrjetet sociale dhe media por video e publikuar së fundmi tregon momentin dramatik se si disa notarë janë përballur me një lëvizje të fuqishme të nëntokës teksa notonin në fundin e detit.

Video virale e shpërndarë në rrjetin social TikTok ka arritur mbi 2.6 milion shikimi teksa shihet sesi notarët përballen më një tërmet të fuqishëm në Indonezi.

Zhytësit në panik kapën momentin kur një tërmet me magnitudë 7.2 goditi Detin Banda, Indonezi.

@brucediving

Earthquake

♬ original sound - Bruce Deng

Lini një Përgjigje