VIDEO/ Bebe Rexha uron festat e Nëntorit

27 Nëntor 2023, 09:30Lifestyle TEMA

VIDEO/ Bebe Rexha uron festat e Nëntorit

Bebe Rexha që sot ka uruar festat e nëntorit.

Artistja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht as këtë herë nuk ka lënë anash një urim për festën e 28 nëntorit, që shënohet këtë të martë.


Ajo ka postuar në Instagram një video ku një varg makinash bëjnë një paradë me flamurin shqiptar dhe krahas bën urimin për të gjithë bashkëatdhetarët e saj.

 

1 Komente

  1. E
    Edhe pasqyra tmerrohet nga ju !

    Po Bebe Rexha paska dy pale mollaqe, nje nen qafe dhe nje ne krye te kembeve ?! Hajd, more se e bete mut dhe festen dhe flamurin me keto kurva te cipe dhe pa asnje ideal!

    Lini një Përgjigje