Video duke puthur kryeministren italiane, Rama-Fevziut: Ku dallon se është puthje e fortë

1 Qershor 2023, 21:50Lifestyle TEMA

Video duke puthur kryeministren italiane, Rama-Fevziut: Ku dallon se

Kryeministri Edi Rama ka folur për videon e bërë viral, ku shfaqet duke përqafuar dhe puthur kryeministren e Italisë Giorgia Meloni në Moldavi, teksa morën pjesë në Samitin e Komunitetit Politik Europian, bashkë me liderë të tjerë të Bashkimit Evropian.

Në emisionin “Opinion”, Blendi Fevziu i kërkoi një koment kryeministrit Rama, por ky i fundit zgjodhi të përgjigjej me ironi.

Rama: Po ku e pe ti për shembull. Si e konstaton në distancë është një puthje e fortë.

Fevziu: Po unë e shoh nuk më kanë lënë sytë akoma.

16 Komente

 1. Q
  Qerosit i eshte ankuar meloni

  Ty syte nuk te kane lene,por te kane lene trute qe ti ka hequr saliu

  1. R
   RAFAEL

   ISHTE NJI MESAZH MENDOJ SE POPUJVE I DUHET MIQESIA E FORTE DHE JO PLUMBA KOKES. EDI RAMA ESHTE I PA ARRITSHEM.RAFAEL

  2. Y
   Yp xhixhi yp xhixhi

   Tani qe je 55 e sheh kur Rama e puth Melonin kur ishe vertet i ri nuk e shihje kur Berluskoni ta qinte ne bythe Sali hajvanin nuk e shihje . Ti vertet nga sye sheh po mendja te ka ikur .

   1. K
    Kiss Kiss_ baby !

    Nuk ka asgje per ti dhene kto permasa ne Medie_ Puthja qe KM .i Shqiperise z.Rama i beri Sign.Meloni , eshte pjes e Kultures mes Kolegeve ,mesa Miqeve (F-M) Se " kuptoj " kte shperthim ne Medie , kte Art kakofonie ,por ajo kuptoj un dhe cdokush qe ka nji far qytetarie (padashur te ofendoj asnji ) eshte se perse kjo Histeri komentesh kunder Puthjes e KM ? Ishte dicka normale ,qe duhet pare me sy Pozitive sepse i tille ishte Puthja . Ne duam qe njerzit te jetojne ne Paqe .te gezojne mte puthen ,te bashkpunojne ne te mire te maredhenjeve mes popujve dhe vet Shteteve . E fundit ,te gjithe duhet te kuptojne se par nga vendet ku vijne te dy Meloni dhe Ra,a = Medhetare .Ne jemi te hapur si njerez ,te afruar , jemi mesdhetare njerez te ngrohte , ne s'jemi Gjaprinje , , ndryshe nga pjesa tjeter e e Europes . Pastaj KM jone ka ate Sharm Mashkulli por edhe Kulturen e di te komunikoj ,te krijoj Maredhenje me Politkanet e Botes , por edhe me nji Femer _Unike te Nderuar, nji nder Politikanet me ne ze ne Europe _ Italiane si Meloni . Puthuni per Paqen e ksaj Bote (ky ndoshta ka qen Mesazhi i "koduar " i KM Shqiptare ne ate Takim

    1. V
     Vranakonti

     Rama ka bere nje budallek dhe pike.

     1. E
      Evisa

      Ajo nuk është puthje e një njeriu normal dhe të qytetëruar, është thjesht dhunë seksuale nga një individ me të meta mendore. Duket sikur ky rrugaç ordiner ka vënë bast me dikë, nëse e puth dotë Melone në publik apo jo? Dhe ngaqë nuk di se çfarë është turpi, bënë atë që bëri. Jo vetëm kaq, por gazetari duket sikur e ka ditur paraprakisht se çfarë do të bënte, ndaj dhe është gjendur aty për t'a filmuar. Por, kuptohet, ajo është një zonjë e vërtetë dhe reagimi i saj i vetëm mund të ketë qënë habia dhe skuqja e lehtë në fytyrë. Të ishte si Stormy Daniels, ashtu siç dhe në fakt e konsideron i marri ynë, do t'a hidhte në gjyq dhe ti merrte një shumë të atillë parash që të mos kujtohej për të puthur dikë sa të ishte gjallë. Por ç'ti bësh, për të ruajtur nderin italianët janë të detyruar t'a kalojnë me sportivitet këtë fyerje brutale të bërë nga një sahanlëpirës i përdalë, që kujton se ka kapur qiellin me dorë meqë e pranojnë në takime ku mendon se është i barabartë me të mëdhnjtë e botës.

      1. A
       Altini

       Bobo sa keq qenke nga truri i vogel, ste punoka fare

       1. A
        Ana

        Evisa po nuk i futi gishtin ne bythe, nje puthje ne faqe, shenje respekti dhe njerzilleku. Kaq nuk kupton?

        1. P
         Puci

         Turp te kesh ,na felliqet

        2. M
         Mbeshtetesi...nga prapa

         O evisa,,,mos u bej xheloze dhe ti Aman,,,e sigurte qe do kerkojne te ishe ti ne vendin e melonit,,,ne fakt rama laraskat si puna jote nuk i ka qejf,,,po' ik o idiote qe ke shkruar roman,eshte puthje miqesore dhe ne konfidence,,sa koleg ketu ne itali perqafihen me koleget si miq,,,i shikojme ter diten,,,ti do jesh nga ato qe kolegeve burra nuk u thua as mirmengjes,,,mentalitet shpellaresh,

         1. E
          Evisa Pregu , callmati !!!

          Nuk me duket aspak e rruges e korrekte qe KM te vendit t'i dfejtohemi ne kte gjuhe ,aspak ashtusi duhet . Nqs Komentojme e kritikojme KM e Shqiperise , (cili ndryshe nga gjithe paraardhesit e tij ne Histori na Perfaqson para Botes shume me ndyre e Pozitivishte ) duhet t'i zgjedhim fjalem ,ku nuk duhet te mungoje ne asnji rast , Kultura Etike pra Rrespekti ne komunikim . Te gjith e shikojme ate" Puthje " nga Kendveshtrime personale ,qe ka te bej me shume Faktore (Kulture ,Llogjike , Arsye ) ku secili ka Llogjiken e vet , dhe syte e vet te cilat ,s'duhet patjeter te ndikohen nga Opinioni Personal vs X Personi ne Fokus ,(per rastin ton KM e Shqiperise i cili ndryshon nga cdo Politikan tjeter rritur Stanit te Dhise ) . Nuk je e vetmja qe ke kte Urrejtje e fjalore per KM Rama ,(sepse ju eshte injektuar ne ate Bote corbash te prishura per 33-vjet nga Funderinat e atij vendi ) qe jeni Aut_ Kultures Qytetare ne ate vend , qe nuk njihni Kufi e Integritet (Perfaqesuesi Shteti ) nji mosNjohje Rrespekti Njerezore qe te kthen pas ne epokat Mesjetare te shoqerise njerezore . Nji KM ,nji Figure Shteterore nuk mundet t'i dejtohesh KURR me nji gjuhe te tille ,sepse ai nuk eshte Krimineli i Shpelles u ju hengte Dhia Trut

         2. M
          Mara emigrante ne Itali

          Vertet o Fevzo ndoshta ste kane lene syte por te ka lene mendja ,kw ye drejt se me kwte mendje ke vene nje pasuri perrallore nw kuriz te genjeshtrave qe ben ,kur del per te mare ne interviste te tjeret dukesh si bytha e turtullit qe sbyllet kure .

          1. E
           Emigranti

           Ky Km jon eshte nje idiot qe e ka ngulitur ne koke qe cdo gje i takon atij dhe mund te bej cfare te doj komplet IDIOT

           1. E
            Emigranti

            Ky Km jon eshte nje idiot qe e ka ngulitur ne koke qe cdo gje i takon atij dhe mund te bej cfare te doj komplet IDIOT

            1. R
             RAFAEL

             NUK E VRAU E PUTHI E NE KETO KOHE TE TURBULLTA PUTHJA ESHTE ME E MIRE SE PLUMBI QE NJI PJESE E SHOQERIS E KANE MENDJEN CILE DO VRASIN.

             1. P
              Popull

              Turp ,per nje kryeminister ,

              Lini një Përgjigje