VIDEO/FOTO: Seksbomba polake 'tërbon' rrjetin topless

28 Nëntor 2023, 11:49Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Seksbomba polake 'tërbon' rrjetin topless

Jakub Kivior është një nga lojtarët më të kërkuar të merkatos, me mbrojtësin polak që nuk po gjen hapësira mjaftueshëm me Arsenalin. Ai gjithashtu ishte dhe protagonist në sfidën kundër Shqipërisë, ku shënoi një gol të parregullt që u anulua më pas nga VAR-i.

Vëmendjen më të madhe tashmë po e merr e dashura e tij, Klaudia Kovalzhyk, e cila njihet në rrjetet sociale si “Mbretëresha” e twerk-ut.

 Së fundmi, seksbomba polake postoi një video tejet të nxehtë, ku shfaqet duke bërë kërcimin e saj të preferuar topless, duke rrezikuar dhe një përjashtim nga Instagram-i, por duket se nuk është aspak problem për Klaudian

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Claudia Redheaded (@claudia.redheaded_babe)

Lini një Përgjigje