VIDEO/FOTO: Buzë detit me bikini, Oriola Marashi 'çmend' ndjekësit me lëvizjet joshëse

30 Maj 2023, 14:10Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Buzë detit me bikini, Oriola Marashi 'çmend'

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, sigurohet që sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale të jetë në qendër të vëmendjes.

Këtë e ka bërë edhe së fundmi në një video të shpërndarë me fansat ne Instagram.

Ajo shfaqet në formë të mrekullueshme e veshur me bikini ngjyrë të zezë dhe një këmishë lino të bardhë.

Linjat atraktive kanë bërë që të komentohet në masë të madhe për këtë paraqitje, duke qenë se shquhet për fizikun e jashtëzakonshëm.

“Po, për çdo gjë të mirë në jetën time” ka shkruar ajo në përshkrim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

3 Komente

 1. J
  Jarani

  Boll ju gazetare ,u cmenden fansat se doli kjo dhe baxhellat e tjera me brek ne plazh , byth dhe p….. si gjithe te tjerat kane ,bile keto me keq se si bythet dhe p…. i kane te shqyera

  1. T
   Trapajane hesapi

   Levizjet e bythes lakuriq te saj me mahniten.Sa mire te kish zbuluar Edhe vrimen.Vetem vrima eshte mbuluar me nje rrip te holle fare.Ne fund te fundit Edhe pa' breke te dilte,vrima nuk do ti dukej.

   1. V
    Vlora.Vlora

    Kjo do jete ndonje karaputane gazetare ,ose ndonje cope bythqiri ,qe s dine cafre te publikojne ,dhe vetem dy llafe ,kjo cmendi fansat ajo cmendi fansat ,po kujt i plasi kari moj buce temes se si dalin kurvat shqiptare

    Lini një Përgjigje