VIDEO/FOTO: Ish-velina seksi e Fiks Fare, “pushton” internetin me pozat 'hot'

17 Nëntor 2023, 12:46Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Ish-velina seksi e Fiks Fare, “pushton” internetin me

Ajo u bë e famshme si velinë në “Fiks Fare”.

Tashmë Anisa Mukaj është bërë një modele e njohur, që po zhvillon karrierën e saj në disa kryeqytete të botës. Për më tepër modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe provokon gjithmone me foto e video seksi.

Së fundmi ajo ka postuar një video duke pozuar me të brendshme, duke treguar format 'bombastike'.

Natyrisht që format dhe sharmi që ajo ka, vështirë se mund të kalohen pa u parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anisa Mukaj (@anisa_mukaj)

 

7 Komente

 1. f
  fshatari rrockegunge

  eeeeehhh sa kilometra kar ka ngrene ai pidhi jot…….., aq te mira u befshin

  1. X
   Xha Jaho

   Po ku eshte vieoja se ma late thate mor u vrafte zoti qe luni me emocionet e meshkujve si une. !

   1. ?
    ????????????????????????

    I kan dhje Arabet ne goje prostitute te qelbura

    1. b
     blero

     e mire vallahi e bilahi

     1. k
      karderri

      ja more frymen pidhit fare duke i shtrenguar breket ashtu

      1. A
       Arzt

       Mbetet duke u bere reklame prostitutave!

       1. A
        Arabi

        Po me poo...goca alamet gopi, ju direkt prostituta. Ju thaft kari ne renx, kush te shan mi zogu.

        Lini një Përgjigje