VIDEO/FOTO: Nicole Scherzinger i lë pak vend imagjinatës në videon e fundit

26 Shkurt 2024, 10:42Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Nicole Scherzinger i lë pak vend imagjinatës në

Nicole Scherzinger tregoi format e saj të pabesueshme, të shtunën, pasi nuk pati asnjë pushim në pesë muaj.

Ylli i “Pussycat Doll”, 45 vjeçe, u relaksua nën diell, e veshur me bikini të zeza.

Duke ndarë një imazh në Instagram nga resorti i saj luksoz në Maldive, ajo ka pozuar për një seri fotografish pranë pishinës..

Nicole u shtri buzë pishinës dhe krijoi disa lëvizje provokuese për të tregur fizkun e tonifikuar 

“Gëzuar të shtunën, njerëz të bukur”, shkroi ajo përbri video-s.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger)

Lini një Përgjigje