VIDEO/FOTO: Xhensila Myrtezaj në super formë, video teksa kërcen në skenë bëhet virale në rrjet

4 Mars 2024, 12:38Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: Xhensila Myrtezaj në super formë, video teksa kërcen

Xhensila Myrtezaj është një personazhet më të komentuara t momentit në botën e showbiz, teksa përflitet se këngëtarja është në proces dicorci me aktorin Bes Kallaku. Çifti nuk ndiqet më në rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotot e tyre që kanë së bashku.

Por duket se Xhensila ka vendosur që në një moment të vështirë për të, mos ta lëj pas as karrierën, ku ka qenë e ftuar në disa koncerte dhe së shpejti pritet që të nxjerrë disa projekte muzikore.

E ftuar në një koncert, këngëtarja është shfaqur në superformë, teksa ka zbuluar se shpejti do të publikojë këngën e saj me një nga reperin Noizy.


“Kam një surprizë vetëm për ju. Është një këngë që do vi me këtë këngëtarin që do lançoj tani”, tha Xhensila dhe në sfond u vendos bashkëpunimi i saj i mëparshëm me Noizy.

7 Komente

 1. C
  Celo Mezani

  O Zot sa e shpifme ne cdo aspekt, sidomos ate te kengetares !

  1. B
   Beni

   Thjesht rrugaçe!!! Asgjë më shumë. Çfarë të bën dëshira për para!!!

   1. K
    Koli

    Sa turp, rraces shqiptare cfare spo i ndodh ! mire vete por po degjenerojne brezat me te rinj. Mjer familja shqiptare

    1. I
     Ina

     Kjo sikur me qene Rihana ….. te kesh dy bythe , nje ta cjerresh e nje ta mbash ……

     1. A
      At Petraqi

      Kjo laraska kujton se është e bukur dhe di të këndojë?! Shembull mëse e denjë për shprehjen: Fluturon me presh ne byth!

      1. B
       Black Jack

       E mer Bes !, ca I bone vetes

       1. C
        Cakja

        K... dhe asgje me teper

        Lini një Përgjigje