VIDEO: ‘Çmendet’ këngëtarja shqiptare, lejon fansat që t’i prekin të pasmet në skenë

14 Nëntor 2023, 15:41Lifestyle TEMA

VIDEO: ‘Çmendet’ këngëtarja shqiptare, lejon

Dafina  Zeqiri mbetet një nga këngëtaret më të përfolura të vitit 2023. Koncertet e saj shumë të frekuentuara nga publiku, ku këngëtarja nuk ngurron të elektrizojë skenën me performacat e saj.

Kështu edhe në një koncert të fundit ajo i ka habitur të gjithë me veprimin e saj. Dafina iu është afruar disa fansave dhe i ka lejuar që t’i prekin të pasmet.

Video është bërë virale në rrjetet sociale.

Kujtojmë që artistja bëri bujë në fillim të vitit kur njoftoi për ndarjen nga ish i dashuri, Dj Geek.

Por Dafina nuk i ndali projektet dhe publikoi disa projekte të reja që rezultuan të suksesshme.

6 Komente

 1. f
  fshatari rrockegunge

  Dafina ZeQIri qekna shume e perdorur. Nga surrati duket ai mushke e lodhur

  1. a
   aman kujdes nga budalliqet e ktyne

   mos te gaboj e perfitoj nga rasti ndo njona mi rras Gishtin ne By.. Dafit , se osh Turp ,para atj miletit .

   1. v
    viktor

    Po keto dihet qe sjane kengetare po balerina sexi..pol dance jo art...

    1. L
     Lymi Tymi

     O Dafi, po ti je lodh raskapit mi goc, t’ka ardh vakti per pamukun me jodjo te prapanica e me gjet shehadet

     1. l
      lani

      skandal pupupu

      1. p
       po Rappistat cfar kan me qit me ja prek Fansa

       Quiz : VIP -et Femna afrojn botht Fansit po Rrappistat cfar do afrojn ne sken Fansave ?

       Lini një Përgjigje