VIDEO: Po performonte në skenë, Jennifer Lopez-it i bie një tufë flokësh nga koka

6 Shkurt 2024, 11:36Lifestyle TEMA

VIDEO: Po performonte në skenë, Jennifer Lopez-it i bie një

Këngëtarja Jennifer Lopez, ka marrë vëmendjen e rrjeteve sociale dhe këtë herë nuk është martesa e saj e shumëpërfolur me Ben Affleck, apo ndonjë paraqitje që ka bërë.

Ylli i muzikës dha një shfaqje mbresëlënëse në “Saturday Night Live”, derisa ndodhi një incident i papritur që edhe pse nuk zgjati shumë, u riprodhua në mediat ndërkombëtare.

Lopez ishte duke performuar këngën e saj të re “Can’t Get Enough” dhe duke kërcyer me grupin e saj në skenë kur një fije e flokëve të saj i ra nga koka.

Kamerat e emisionit kanë regjistruar skenën kur JLo kërcen dhe një tufë flokësh i qëndron në njërën nga duart.

Lopez përpiqet ta heqë atë dhe të rifillojë kërcimin.

Ky moment i veçantë është bërë viral në internet orët e fundit, pasi është ripublikuar nga disa persona, kryesisht përmes platformës “X”.

3 Komente

 1. X
  XXXL

  Baxhelle e vjeter espanike....., ush-qimi i saj i prefruar lepirese prej mishi origjinal.....

  1. S
   Sara

   masturbues i rregjur, rrezik qe nga koha qe pergjoheshin ciftet te Gjiri i Kurvave te Liqeni Artificial

  2. D
   Daniel

   Me duket se edhe ti Sara te njejten gje paske bo ke gjiri kurvave ruje çiftet

   Lini një Përgjigje