VIDEO: Po performonte në skenë, këngëtaren shqiptare e godasin me telefon në mes të koncertit

14 Nëntor 2023, 11:26Lifestyle TEMA

VIDEO: Po performonte në skenë, këngëtaren shqiptare e

Mesa duket goditja e artistëve në skenë me gjëra të forta tashmë është shndërruar në një trend.

Së fundmi këngëtarja e njohur Tayna teksa po performonte në skenë në një ndër klubet e New York-ut është është goditur me telefon nga një ndër pjesëmarrësit.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit duket qartë momenti kur këngëtarja është goditur në këmbë me telefon.

Megjithatë mesa duket Tayna nuk është lënduar nga ky veprim pasi menjëherë pas incidentit ajo ka vazhduar performancën.

5 Komente

 1. T
  Tirona

  Na doli dhe një kurvë tjetër nga bordellot e New Yorkut dhe mediat tona na i servirin për lajme

  1. d
   dhe cli ishte Messagi ?

   me ja bo ne Kemb ?

   1. F
    Fredis Beleris

    Ela stin filaki

    1. k
     katarakti

     O idiotë. A nuk e kuptoni se ia bëjnë qëllimisht se është shqiptare?! Se nuk duan të lindë një Dua Lipa apo Rita Ora tjetër, që do lartësonte namin e shqiptarëve në botë. Siç ia bënë edhe Bebe Rexhës! Duan të na e ulin kokën. Që të na tregojnë me gisht si njerëz të egër. A nuk e keni vënë re që disa shqipfolës të paguar nga Asfalia apo UDB-ja shajnë dhe urrejnë edhe Dua Lipën?! Janë gjëra që bëhen me qëllim.

     1. L
      Loni pe betoni

      per kengetare se njoh, por per derr pidhi, duket, ske ci thua

      Lini një Përgjigje