VIDEO: Prifti përmetar, që nuk i ndahet këngës

17 Mars 2023, 10:54Lifestyle TEMA

VIDEO: Prifti përmetar, që nuk i ndahet këngës

Ai është një ndër priftërinjtë më të veçantë, pasi përveçse fjalës së Zotit, iu përcjell njerëzve edhe emocionet e këngës.

Bëhet fjalë për priftin përmetar Bert Tralo, që nuk i ndahet këngës as në avion.

Së fundmi ai ka qenë në një koncert në Suedi dhe me këtë rast, ka përshëndetur dhe të pranishmit në avion me një këngë përmetare.

4 Komente

 1. b
  bektashi

  heh , te pakten kan filluar te bejne dicka edhe parazitet e Kishes ,duke zbavitur njerzit .boll prrallisen njerzit duke i shndruar ne Mesjetare . kendoka pa mikropfon permetari .bravo . mesiguri qe mikrofonin ja ka rrasur janulles ne By..__________hoxha knon 5 -her m'dit lol . Formoni mer nji Grup e boni xhiron Botes .

  1. x
   xha temja

   Po Berti ashtu ka qene kengetar, e pastaj u be prift. Hajd mo

   1. A
    Angjelini

    Kendoka bukur!

    1. N
     Niku

     Robert Tralo ka qene kengetar para se te behej prift. Kenga e tij me Adriana Thanon "Sykaleshe" eshte nga kenget me te njohura permetare. https://www.youtube.com/watch?v=HVCaJ0AMGO4

     Lini një Përgjigje