VIDEO/ “Un i bie më të fortit”: Ilir Meta ka “ilaçin” si të mundim Italinë e Spanjën

3 Dhjetor 2023, 22:22Lifestyle TEMA

VIDEO/ “Un i bie më të fortit”: Ilir Meta ka

E mbani mend fjalën e Ilir Metës “Unë i bie më të fortit dhe e këpus në mes”. Njerëzit e kanë gjetur dhe po e përdorin si një ilaç pas mërzitjes për shortin e Europianit. Ku ne na ra një grup i ferrit dhe i tmerrit. Duke marrë me humor, rrjetet humoristike kanë risjellë fjalët e mjeshtrit Ilir Meta… 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

4 Komente

 1. K
  Kalec Dega

  Kot nuk je Flori, lol!.....

  1. G
   Gimi me tha mua 7 % nga ana ime

   Ky te ha mutin , dhe te le pa byth ...kujton se ngrinte dikur si rot kari ca hekura dhe i dukej dhe i duket vetja i forte dhe i hekurt , pesshngrites i tmershem ....ky te vetmen gje qe di te beje me mjeshteri dhe te keput ne mes eshte te vjedhi ....atje me gjith mend i heq kapelen ....te keput ne mes ....per te tjerat te ha llarin...

   1. B
    Beracaku

    Rr.K :/ Brezash.

    1. D
     Daniel

     Ti te ha karin Thes me mut

     Lini një Përgjigje