VIDEO/ Xhensila bën daljen e parë pas lajmit të divorcit

6 Shkurt 2024, 15:49Lifestyle TEMA

VIDEO/ Xhensila bën daljen e parë pas lajmit të divorcit

Janë ndarë apo jo Xhensila Myrtezaji dhe Bes Kallaku? Kjo është një dilemë për fansat e çiftit, edhe pse të gjitha rrethanat thonë se martesa e tyre ka marrë fund, por ende nuk ka një reagim zyrtar nga ata.

Ndërkohë, Xhensila Myrtezaj, ka mbajtur koncertin e parë pas lajmeve të ndarjes, ku është shfaqur me një veshje mjaft provokuese.

Ndryshe nga çfarë prisnin fansat, ajo është shfaqur në super formë dhe ka mbajtur një koncert të flaktë.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Xhensila bëri një reagim ndaj akuzave të reperit shqiptar se ajo ka tradhtuar Bes Kallakun.

Këngëtarja u tregua e ashpër në reagimin e saj ku gjithashtu, pranoi se është në një moment delikat.

7 Komente

 1. A
  Anri

  Dileme per fansat e ciftit..ahahahahahahahahhahaha..O zot cfare provincializmi metropolitan..ahahahahahahahah..Pse ore kaq poshte kemi rene ne sa te merrmi me nivele te tilla te rendomta..? Megjithese ju ne fakt edhe jeni fansa..ahahahahhahahaha..O Zot fali se sdine se c'thone..

  1. m
   muçua I tanes

   u nda? natyrisht, opinioni shume i madh fialet e embla e gjunjezuan xhenin, welcome ne klubin e kurvareve. (mos u nxef...shiko mbas disa muajsh)

   1. K
    Klevio Unikatili

    Duket nga perizomat qe ndodhet ne nje gjendje emocionale jo fort te mire! Vuan nga Sindroma e Ka.a-Kur.llikut

    1. B
     Black jack

     Kjo don manall 24 hour, don’t stop and don’t have limit, lum ata qe ja shtrijn shinat

     1. a
      arian

      Kujt i plasi trapi per keta?! Mori nje katnar se kujtonte se do bente para...katnari doli hajvan,pa talent e pa tru ...tani kjo placka eshte ne kerkim te nje rasti me premtues...

      1. Y
       Yseni nga Yzberishi

       O ZOT KENGETARE…. DHE BUDALLENJ QE SHOHIN RRIPAT E BREKVE TE XHESIT…

       1. N
        Na mbyten

        Ky po qe eshte lajm!Ore sinqerisht nuk e kam pare asnjehere kete Xhensilen pashe kete filmimin mos ishte ajo gjeja e zeze qe i dukej ne belin e zbuluar?

        Lini një Përgjigje