FOTO: Si rrallëherë, Rama shfaqet me syze optike në mesin e artistëve shkodranë

26 Shkurt 2024, 09:57Lifestyle TEMA

FOTO: Si rrallëherë, Rama shfaqet me syze optike në mesin e

Shumë pak e dinë që kryeministri Edi Rama mban syze optike. Kjo dhe për arsye se vetë kreu i qeverisë shqiptare ka zgjedhur që të mos i mbajë në daljet e tij publike.

Mirëpo, së fundmi në mesin e shumë artistëve shkodranë dhe figurave të njohura kryeministri Edi Rama është shfaqur me syze në ngjyrë të kuqe, të cilat na lejoni të themi që nuk janë syze opotike dosido, por plot stil.

Teksa po festonte Karnavalet në një nga restorantet në Shkodër, kreu i qeverisë është filmuar nga vetë stafi i restorantit dhe ajo që tërheq vëmëndjen janë syzet e kreut të qeverisë.

FOTO: Si rrallëherë, Rama shfaqet me syze optike në mesin e

7 Komente

 1. G
  Geghyseni

  Edhe syzet optike të Rames përbëjnë lajm per gazetën Tema dhe Mero -Gel/Bazën.

  1. G
   Gazeta e Popullit

   Cfare lesh lajmi eshte ky o te rrjedhur

   1. I
    I

    Edhe syzet kishte mangut ai surratmut

    1. $
     $$$

     Fontamasi me syze

     1. J
      Juristi

      Lajm i rëndësishëm jemi të gëzuar që kryeministri ynë vendos syze

      1. M
       M ismaili

       Si Mero i shpifur.qe na servis kesisoj budallaqe

       1. F
        Fajtori.com

        Sa lajm i rrallë!!!

        Lini një Përgjigje