Naim Murseli i fiksuar me VIP-at, asnjë foto me bashkëshorten

2 Dhjetor 2023, 09:16Rajoni TEMA
Naim Murseli i fiksuar me VIP-at, asnjë foto me bashkëshorten

Një krim i rëndë ka tronditur Kosovën. Ish-këshilltari i Bexhet Pacollit, Naim Murseli është arrestuar nga Policia për shkak se dyshohet se porositi vrasjen e gruas së tij Liridona Murseli, tri ditë më parë.

Murseli ka pranuar porositjen e vrasjes së gruas së tij Liridonës, të cilës dje iu dha lamtumira e fundit pasi mbeti e vrarë mbrëmjen e 29 nëntorit në një pritë në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë teksa po udhëtonte me bashkëshortin e saj, Naim Murselin si dhe fëmijët.

Nga mbikëqyrja e rrjeteve sociale të Naim Murselit, vihet re se ai ka foto me personazhe të njohur të politikës, showbizit dhe sportit. Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka foto me Edi Ramën. Dua Lipën, Rita Orën, Loredanën, Olta Gixharin apo Granit Xhakën.

Ndërsa bie në sy mungesa e fotove me bashkëshorten e tij.

5 Komente

 1. L
  Lego

  Gazete legene. Nxirrni foton qe ka me ramen ne krye se me ate ngjan me shume. Mos felliqni dua lipen me qellim.

  1. S
   Shqiptari

   Ky bastard shume mire mund ta ndante dhe jo ti merrte jeten po ka pas hallin e pasurise dhe tmeroi femijet. E ka pas me mire ti hante leket me prostitutat e shov bizit.

   1. D
    Dauti

    Pickar djali, ta provoj ne burg ku tja bejne bythen cope.

    1. P
     Pensionisti qe nuk lene te flase!?

     Cili shqiptare eshte i interesuar per kete lajm kriminel kosovar!?

     1. D
      DMK

      Po divorc mor të q*** rracën vritet nëna e femijeve!!

      Lini një Përgjigje