VIDEO/ ''A mund të më lini të qetë?!'' Çfarë i ndodhi dje Lavrovit në samitin e OSBE-së në Shkup

1 Dhjetor 2023, 10:14Rajoni TEMA
VIDEO/ ''A mund të më lini të qetë?!''

Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov ndërpreu disa herë fjalimin e tij në samitin e OSBE-s në Shkup të Maqedonisë së Veriut. 


“A mund të më lini të qetë? Ju lutem! Faleminderit!”, tha Lavrov në anglisht, teksa vazhdoi pas disa sekonda fjalimin e tij në rusisht.

Nuk dihet se kujt iu drejtua në këtë mënyrë, por thuhej se delegacioni ukrainas ishte larguar nga salla në momentin kur Lavrov nisi fjalimin e tij. 

 

1 Komente

  1. F
    Flamur Struga

    Duheshte te ishte ne arkivol ky xhelat me zemer gjarperi me fetyre hiene.Sa te pa fetyre jane rusoserbet,njerez pa dinjitet,pa karakter,gjalpires te cmendur.Si nuk i vret ndergjegjja per krimet qe po bejne per uzurpimet,per kolonizimin e Krimese,si nuk u ndien zemra lotet e nenave,zerat e foshnjave qe plagosen vriten O ZOTI ju cfaroste nga ky planet per te jetuar lire njerezimi i lire dhe i qete ne kete bote te pasur me pasuri te barabarte per te gjithe,.Ja qe hienat e globit tokesor kan qen dhe jane te uritur gjithmone,keta i kenaq nje ksenofobi e cmendur patetike...ZOTI ju eleminofte raca rusoserbe kudo qe jeni se vetem kance jeni ....

    Lini një Përgjigje