90- minuta larg si kampion, Kolela: Duhet të jemi me këmbë në tokë, Bylisi e meriton të mbijetojë

25 Maj 2023, 18:33Sport TEMA

90- minuta larg si kampion, Kolela: Duhet të jemi me këmbë


Trajneri i Partizanit, Kolela, ka folur pas fitores me Kastriotit dhe marrjes se kryesimit nje jave para fundit te kampionatit.


“Nuk kam arsye pse të festoj. Unë festoj kur fitoj unë, jo kur munden të tjerët.

Kemi një ndeshje tjetër për të fituar dhe për këtë arsye nuk kemi festuar sot.


Situata ka ndryshuar, tani jemi ne Zot të fatit tonë.

Bylisi meriton një falënderim të madh. E kam thënë se ky ekip luan shumë mirë. Dua vërtet shumë që kjo skuadër të mbijetojë në Superiore”

Lini një Përgjigje