Armand Duka e mbush avionin e Kombëtares me militantët e Berishës

18 Nëntor 2023, 10:30Sport TEMA
Armand Duka e mbush avionin e Kombëtares me militantët e Berishës

Armand Duka njihet për qokat e tij me Kombëtaren.

Aq sa ndeshjet e fundit, ka zhdukur gjithë biletat, për t’ua shpërndarë miqve të tij dhe politikanëve.

Ndërsa kur Shqipëria luan jashtë, ai merr me vete në avionin e Kombëtares lloj lloj njerëzish.

Një prej tyre është edhe Edi Paloka.

Edhe pse avioni i Kombëtares është vetëm për lojtarët, ai ka udhëtuar me Kombëtaren, sikur është pjesë e FSHF-së.

Dhe natyrisht, ka treguar dashurinë për Berishën.

Kuptohet, ka postuar një foto me Etrit Berishën, për të treguar se është gjithmonë me Berishët.

“Edhe tek Kombëtarja, zgjodha Berishën", shkruan ai.

Tani se çfarë dreqin do Paloka në avionin e Kombëtares, vetëm Armand duka mund ta dijë.

71 Komente

 1. Q
  Qytetari jo dicidal

  Ja kush ia paska dhene lezetin kombetares ? Udheheqesi i shquar ,thuthuqi i PD-se ?

  1. V
   Vranakonti

   Me pis njeri si ky ARMANDO muti nuk gjendet kerkund. Ky palaco ka bere para te madhe dhe blen njerez kur zgjidhet ne krye si president. Por eshte njolle e zeze per sportin.

   1. T
    Ti sqeke mero!?

    Ta mbushi me zdromsat e ps dhe hajdutet e pronave e klyshte e komunistave.

    1. D
     Deni

     Duhet te jesh jashtzakonisht idiot qe te mos kuptosh se ti je kokrra zhvilluese e idiotizmit! Por nejse,ska rendesi,gjithesesi ti idiot ngelesh

   2. k
    k

    Se Mos na fusin me lujt noken se po I turret albitrit.

    1. V
     VK

     Edhe kur takon kombetaren, nuk i ndahet Berishes ky loqja.

    2. B
     Beqiri

     Hahaha. E ka bere avionin si gop. Ja hypin kush te mundet.

     1. T
      Tosi nanos

      Ed Pa-loqe

      1. F
       Fener Zizi

       Byth@ira ,po ne e nxjerrin nga qefi dhe Kombetaren, Po vazhduan keshtu, K@rin do hajne ne Gjermani.

       1. S
        Shkupi

        Sporti eshte gjithkombetar, o legena grekoqire. O klushet e klyshit Ramovićotaqis. Sa te jet ne krye te Shqiperiae nie legen i poshter aikur Ramovićotaqisi, asnje shqiptar i Kosoves, Maqedonise apo Malit te Zi nuk duhet te pranoj te luaj per kete cope Shiperie e sunduar nga mafiozet e Ripjelljes Socialiste. Kjo do te duhej te vlente gjersa ne Tiranen zyrtate pyeten Ranović, Berishović, Meta vrasesi dhe Lul basha klyshi i rusbe. Poshte internacionalistat e Shqiperiae Londoneze.

        1. i
         ish Gazetari i RD

         Prandaj me zor arritem barazimin ne Moldavi, pikerisht nga ky ters njeri, monster njeri, pianec njeri, qe me te drejt eshte paterice bythlepires lehes spiun i super-monstres se Shqiperise Sali Berishes, sepse rrjedh nga nje nder familjet me Komuniste te Shkodres dhe prandaj eshte nje nder ushtaret paramilitare te Sekretarit te fundit te PPSH, qe vazhdon linjen e PPSH edhe pse e mban veten per Lider te PD.

        2. V
         Vlora.Vlora

         Krye rrobshkerdhyeri i pd-se

         1. M
          Matura e Hajro Cakerit

          Pa shiko o Vlora.Vlora mos te ka qire motren ky qe e paske kaq inat o kolopuc? Po ky eshte dhe Zv. President i UEFA e nuk eshte kokepalare si ty!

         2. F
          Futbollisti

          Po lere të fitojë njëherë Paloqja.

          1. A
           Agushi

           Po ty cte duhet o Mero me ke e bush Avionin. Shiko punen tende mos nderhy tek jeta personale e tjetrit

           1. M
            Mbeshtetesi...nga prapa

            Tamam agush,,,ha gjiz agush ha,,,

          2. N
           Nazmi

           Ky zorraqi ngatarron floririn (portieri) me teneqet e plerave te shqiperise.

           1. S
            Shpenka

            E vertete , kujton se jane te gjithe si ai , Paloqeeeeeee

           2. i
            i cudituri

            Eu, po ky thuthuqi i mutit na qenka dhe qorr pale te tjerat

            1. X
             Xha

             Karmand duka është një copë k. Çfarë mund të mëresh me shume?

             1. s
              sportdashes

              Sa krim te rende paska bere Armando Duka qe paska pranuar Paloken te beje nje foto me Etrit Berishen... E nisi Edi Rama betejen me Armando Duken dhe pastaj FIFA ate Duken e zgjodhi zevendes-President te UEFA! Ndaj mos e vazhdoni me tej kete lufte me Armandon ju Temaxhinjte se pastaj FIFA si pergjigje per dreq do e zgjedhe Duken ne vend te Infantinos...

              1. L
               Lala i Myzeqesë, pa Myzeqe

               Korrupsioni më i ndyrë është vet FIFA. Blater, Platini, e shumë të tjerë.

               1. B
                Bastet Vazhdojne te japin Miljarda

                Sa shte Koifcenti per Rezultatin 1:1 ( dihet X ) ose ate _Shqperia ben Golin e Pare dhe Moldavia Barazon ( 35 ?)_ Tani Pasuesit Mafioze te Bossit te Mafies Blatter , mbrem bashke me Mafozin Duka , mundet te ken hudh 1 der ne 10 Mljon Bast- dhe bejin llogarte sa kan Fituar .Per variantn e fundit ftmi eshte ne 35 Mljon € ! Por hajt mo .U Kullfikuam . Pse ishte rastes ajo qe e moren Duken pran tyre Bosat e !

              2. *
               *****

               Beso se fotoja tregon vet se cfare do Paloka aty. Ka shkuar ne avion per ti thithur topet Berishes. Te mbush boshllekun e thuthiqit. Duka eshte per FSHF si ata Zotat e Indise qe per ta bekuar duhet ta lash me shurre lope.

               1. k
                kosovari

                Kuptohet lehte., sepse Agron Duka, vellai i Armandos eshte aleat i Berishes! Kaq nuk kuptohet?

                1. ?
                 ????

                 Po Gjergj Luca ca dreqin do cdo jave me bemat e tij ne portalin tuaj? Pergjigju asaj pyetje dhe do kesh pergjigjen edhe te kesaj tjetre.

                 1. A
                  Arber.

                  Eshte normale te shkoje ene Ed Paloqja.Me se fundi ky I pafytyri e ka kuptuar sa I poshtër eshte EdI Rama sa I ka krijuar edhe kushte komode këtyre qe te gëzojnë kur gezon Shqiperia.Ne kohen e Berishës duhet te prisje aeroporteve te botes.Tani ka condicione shoku.E kjo shihet me se miri me infrastrukturën qe shteti I ka krijuar kombëtares duke bere te gezoje cdo shqiptar kudo ndodhet.Aj tung Gezuar te gjithëve.Gjermani po vin Uragani Shqiptar.

                  1. I
                   Iju

                   Keta tifozet politike derra jane padyshim. Po ose behet kaq keq Tema kur tifozat derra ne foto nuk jane te rames apo veliajt?!

                   1. F
                    Franci

                    “ Duka i krimit “ sic e ka etiketuar Berisha kete fis, eshte mashtruesi me i madh njelloj si idhulli i tij. Duka i krimit mos ngaterro floririn Etrit Berisha me kryekriminelin Sali Berisha. Duka i krimit kush ta jep te drejten ty te marresh ne carterin e kombetares nje rrugac te politikes? Apo ke filluar ta konsiderosh komnetaren si pronen tende private ?

                    1. G
                     Gishtat partiake vetëm na dëmtojnë!

                     Po pse e politizoni edhe kombëtaren? Do i përçani shqiptarët duke i fut "hundët partiake" në kombëtare! Larg duart partiake nga kombëtarja!

                     1. t
                      tetovari2

                      E kanë detyrë shtëpie nga UDB.Këtë detyrë e bën me urdhër të kryetradhëtarit Sali shkërdhata!

                     2. U
                      Ushtari.

                      O edho tani po te vjen mire me stadiumin e Edi Rames apo me "Lazgushin " e Edi Rames.Kjo kombetare nuk ka as nje gje te perbashket me ju sidomos me ty.Kjo kombetare i takon vetem atyre djemeve qe kane dhene shpirtin ne fushe i takon te gjithe tifozave mbare ku jane qe nuk e kane lene vetem per as nje cast dhe i takon mbare popullit shqipetare kudo ku eshte.Vleresim per djemte stafin drejtues e sidomos trajnerit braziljan Silvinjo.Edo mos i beje pis ata djem se edhe te duash nuk i ben dot pis.

                      1. D
                       Daullxhiu

                       Ththththththththththt paloqaaaaaaa, ne burg do jete heren tjeter.

                       1. S
                        Sateliti

                        Politikanet qe jane deputet me ligj nuk i lejohen dhuratat . Paloka ka mare dhurate nga Duka udhtimin falas me avion dhe akomodimin ne hotel . SPAKU duhet urgjentisht te filloj hetimet per kete, mesa duket ky me kete avjon Carter ka nxjerre jashte Shqiperise thase me para te familjes mafioze Berisha

                        1. P
                         Psikologu

                         Duka eshte pidhropsh mafioz ndersa Paloqja kar me syze pijanec...te dy kane te perbashket se kane grakurva

                         1. E
                          EdiRamaTallaVa (ERTV)

                          Larg duart nga Kombetarja e futbollit! Ajo ashtu si tere Shqiperia jane jane prone private e Edi Rames qe mund ta mbushe me Afrikane, Indiane a Shejtane kur ti teket e sa ti doje gopi!

                          1. M
                           Mire

                           Te dhjevsha kombtaren private te Armando Dukes me gjithe ata qe ka me vete! U rruat se une nuk e dua me, se dhe flamurin shqiptar e bete breke qe fshine bythen Rita Ora Kjo pune, ti besh mune, tani. Jemi globalist se kjo na mbeti.

                           1. r
                            ronny

                            edhe ky thuthuqi me tru te pazhvilluar do te bej si kuller...KY bythemuti qe I beh hije kot ketij vendi...fare e keqe paskan qene keta kellira...

                            1. E
                             ENTSOE

                             Budallai nuk I tregon briret, Paloka I tregon, nuk duronte dot!

                             1. S
                              Shqiptari

                              Edhe cfare ? Kujt i jep llogari .Duka eshte sulltan po te doje merr dhe haremin me vete. Turp per ne se keta nuk e njohin fjalen turp.

                              1. l
                               llazi usa

                               O Armand Duka ta qifte Kina pragun e shtepise,perse na i shtare skuaderen e zemres me keta shkerdhata qe i fute ne avionin e skuadres, o pise burre o bythe qire, te fala nga llazi usa!

                               1. v
                                veli

                                Cfar do te presesh nga Duka i droges,koha i jep te drejte te ndiherit Namik Hoti kur thosh qe malokerine vetem plumbi i zbret nga kali. Ky ndyresire ka aritur qe te blei vendin qe mori ne FIFA sepse koha ka treguar qe ne keto istanca hajduteria eshte ne masa galopante.

                                1. S
                                 Sportdashësit që nuk ka mundësi tashijojë ndeshjen

                                 Ja më në fund edhe Duka etregojë fytyrën e vërtetë si një dallaveraxhi si një ithtarë i thekur që shkojnë vetëm pas kriminelëve Berishës Po mirë ore kombëtarja është pronë e Dukës së krimit që në avionin e ekipit ta mbushë dhe me militonte partiak është detyrë e organeve të drejtësisë që të verifikojnë për shpërdorim detyre Dukën në se Paloqa a ka paguar shpenzimet e bëra

                                 1. U
                                  Un jam Kuqezi

                                  Po ca jane keto budallalleqe, ca do paloka me Berishen e me kombetaren. Ca ka te keqe ketu. Po kur del Zaho ne cdo foto te Kombetares kur fiton ne Air Albania ca lidhje ka ai...Lerini njerezit te gezojne se kombetarja eshte e te gjitheve e ska parti

                                  1. L
                                   Luman harizi

                                   Gjithe komunistave anti PD mamate cupat motrat ku ti kene. Ua kam qire.

                                   1. K
                                    Kamunist pidhari

                                    O bole kamunistat ju kane qire dhe do ju qijne gjithe jeten.Edhe ai thuqi djal kamunisti eshte pavarsisht se quhet demokar.Prandaj mos harxho fryme se te duhet per te rruajtur grate e fisit per qirjen e rradhes.

                                   2. V
                                    Vlonjati

                                    Gjënë e bukur Shqiptare,këta plehra duan t'a baltosin si Duka i koruptuari dhe fëlliqsirat e parlamentit. Duka Duka ,shiko kampionatin shqiptar dhe kupto

                                    1. B
                                     Beni

                                     Fytyra te ndyra qe ja prishin bukurine kualifikimit !

                                     1. A
                                      Alb

                                      Po dhe djali mozit pas palokes apo dhe ai militant i pd

                                      1. M
                                       Mae

                                       Epo ai ska gje se ai eshte i pales qe ka qejf Tema.

                                      2. H
                                       Humiristi

                                       Aq sa ka puneDon Duka me futbollin,aq ka pune edhe Paljoka,Kurti, Rama ,lulbrava,BardhemiGjyshi,Celanisti,….!?

                                       1. F
                                        Federata

                                        shikoni vjedhjet qe po ben Duka me anila bashen ne fshf dhe flasim

                                        1. C
                                         Cubi

                                         Un po e filloj nga ajo pyetja ne fund te shkrimit , cfar do ai tek avioni i kombetares ta them un kerkon picken e nones dukes se te veten e ka gjetur. Dikur thonin Duka i krimit tani jan ber byth e brek qent te gjith bashk. Vetem komb nuk duan keta qener.

                                         1. E
                                          Ersa

                                          Kjo është të politicizohet një ndeshje futbolli nga një zorraxh, me disa zorraxhinj.

                                          1. R
                                           RAIFI

                                           Kombëtarja nuk është as e Berishës e as e Ramës,këta të dy kanë kombtarën e Serbisë.Kombtarja është e popullit shqiptar.Nëse më shumë e përkrahin verioret kjo është e kuptueshme se në veri ka më shumë patriotizëm dhe nuk ka gjë te keqe nga kjo.E keni par se studimet e fundit dëshmojnë se shqiptaria është ruajt dhe zhvilluar nga Vetiu i vendit.Tek e fundit verioret janë rracë e vjetër ilire,më të gjatë në trup,me të bukur dhe të zgjuar,andaj nga inati e xhelozia greko-mafiozet dhe arumunët kanë krijuar terma prezervativët si malok në vend të malësorët,e të ngjashme.Dy rrugë janë ose të ngritet nacionalizmi shqiptar ose të shtrin pushtetn Belerët e shokët e tij.

                                           1. N
                                            Neandertali shpellave bizantine te mesjetes

                                            RAIFI ngadale ngadale po nxjerr veten qe je antishqiptar. Me kujton Berishe- bishen me percarjen e tij . Por jeni te destinuar te zhdukeni nga vete urrejtja qe keni perbrenda.

                                           2. N
                                            Noka

                                            Thuthuq. Ti nuk je me kombëtaten, por je antikombëtar.

                                            1. B
                                             Berisha

                                             Perse i prish bukurin e kesaj fitore. more Duka me keto fytyra te pa desheruara ne avjon Lind pytja mos eshte gje privat avjoni dhe duhet ta mbushesh me paloqet e Berishes kush ta dha kete te drejte po te ishte keshtu te vinin ata qe e ndjekin me zemer Kombetaren dhe jo fytyra te ndyra Te japesh dhogari per kete veprim Maskara

                                             1. T
                                              Tifozi plak

                                              FSHFja ka kusure si psh karlliku i lejimit te lojtareve me probleme kardiake etj .por ne kete rast arriti sukses ,kombetarja eshte e te hjithe shqiptareve rastet e pakta kur socialistet e demokratet benen tok jane kur luan kombetarja .prandaj le te mos vjellim vrer vend e pa vend por le te gezojme se sebepet per feste nuk i kemi te shumta .

                                              1. G
                                               Gurabardhi

                                               Armand Duika është fatkeqësi dhe tradhri në krye të FSHF.

                                               1. X
                                                Xhuliano.

                                                Të gjithë ato që votojnë Dukën, janë pjesë e foltores, prandaj pathoka gjëndet aty, për ndihmën që i jep dukës në zgjedhje. Kush nuk e di që, duka sponzorizon tek protestat e berishës, këtë e thonë vetë përkrahësit.

                                                1. J
                                                 Jani

                                                 Pse lejohet te felliqet emri i portierit Tone te mrekullueshem me ndyrsiren dhe llumin sali qenefin si lejon nje gje te Till o duka o Präsident pse

                                                 1. L
                                                  Luani

                                                  Edi THUTHI, THUTH THUTH

                                                  1. (
                                                   (------)

                                                   Të marsha të keqen o Mero, si ua hedh pa kursim ushqimin derrave......Dhe ata sulen duke u kacafytur kush te haje me shumë.Ndersa ti rri e shikon gjithë kënaqësi përleshjen....

                                                   1. K
                                                    Karderri

                                                    Loqe loqe loqe Edi paloqe !

                                                    1. s
                                                     sportedashesi

                                                     Luan Kosova futboll ,luan dhe Shqiperia!Sa turp!Kush duhet te shkoje ne Europian dhe kush shkon!Fatkeqesi. Rrofte Armando Duka qe dha penalltine.Bravo te madhe Kosoves me futbollin modern !Turp Shqiperise qe vazhdon rrugen drejt Europianit.

                                                     1. l
                                                      lluka

                                                      Nese bashkoheshin dy kombetaret ne nje ajo e Shqiperise dhe ajo e Kosoves ,nuk do te merria asnje nga ekipi i Shqiperise! Edhe pse nuk kualifikohet ekipi i Kosoves merriton nje lavderim per futbollin e bukur dhe modern qe na dhuron !Respekt.

                                                      1. X
                                                       Xha Braho

                                                       ÇUNA TË KOMBETARES, RRINI LARG NGA KETA MENDER POLITIKANËSH, SI MAJTAS , ASHTU DHE DJATHTAS. MOS JA PRISHNI BUKURINE DHE KESAJ ËNDRE QË PO JETOJME…

                                                       1. w
                                                        www.travelas.com

                                                        Kombetarja eshte e te gjitheve pa bindje politike.Bravo cunave po kur te vjen dikush e te kerkon foto ata jane gati gjithmone.Armand Duka meriton respekte se eshte ai ideatori I ardhjes se trajnerit Silvinjo.

                                                        1. "
                                                         "BOHOTINA"

                                                         Ky Thuthuqi tu thote THqiptareve se ne 2013 qe u qeruan nga pushteti, Kombtarja e futbollit do te luante jashte shtetit te gjitha ndeshjet se nuk kishte asnje stadium te pershtatshem dhe UEFA nuk kishte miratuar asnje per te zhvilluar ndeshje... Ne kete kohe 2 here ne finalet e Europianit...

                                                         1. I
                                                          I pa gjumi

                                                          Prandaj barazoj Moldavia ne fund, se paska shku ky mizerja me avionin e lojtarve. Kujdes here tjeter se me tersa si ky dylberi mund te humbim ndeshjen. Larg kombetares tipa si ky hajdari.

                                                          Lini një Përgjigje