Bylisi ndal Tiranën dhe i “dhuron” titullin Partizanit, të kuqtë 90- minuta larg ngritjes së trofeut

25 Maj 2023, 18:06Sport TEMA

Bylisi ndal Tiranën dhe i “dhuron” titullin Partizanit, të

Mbyllen në mënyrën më spektakolare 5 ndeshjet e javës së 35-të të Superiores.

Surpriza më e madhe e kampionatit ndodh në Rrogozhinë aty ku Bylisi ndal në barazim Tiranën duke i dhënë asistin më të “bukur” Partizanit që pas fitores me Kastriotin kryeson renditjen, 1 javë nga fundi.

Teuta fiton me Egnatian dhe futet në zonën Europiane ndërsa Vllaznia – Laçi dhe Kukësi – Erzeni mbyllen në barazim.

Lini një Përgjigje

Blog Tema