FOTOT: Koreografi e jashtëzakonshme, pamje të mrekullueshme nga “Air Albania”

20 Nëntor 2023, 20:53Sport TEMA
FOTOT: Koreografi e jashtëzakonshme, pamje të mrekullueshme nga

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe.

Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme.

 (VIDEO)

Lini një Përgjigje