FOTOT/ Tifozët masakrojnë Dukën dhe FSHF për mashtrimin me biletat: Matrapaza, asnjë biletë s’ka pasur online

16 Shtator 2023, 12:30Sport TEMA

FOTOT/ Tifozët masakrojnë Dukën dhe FSHF për mashtrimin me

Tifozet shqiptar kane shperthyer ne akuza ndaj FSHF-se dhe presidentit Armando Duka ne lidhje me mashtrimin e bere per shitjen e biletave te ndeshjes Shqiperi-Çeki qe luhet me 12 tetor ne “Air Albania”.

Edhe pse kane pritur me ore te tera mijera tifoze nuk kane mundur dot te sigurojne nje bilete per shkak te serverit qe nuk punonte.

Ata kane hedhur dyshime se biletat nuk kane dal asnjehere ne shitje dhe thjesht jane mashtruar nga FSHF.

Me poshte komentet e tyre ne faqen zyrtare te FSHF.

13 Komente

 1. K
  Kritiku

  Kur lexon titullin te vjen mire se kujton qe me ne fund qenka treguar vendi Agroin Dukes, por me poshte shkruhet vetem per disa komente te njerezve(qe nuk dine te shkruajne as dy rrjeshta pa gabime) qe ankohen per mos marrje te biletave. U zhgenjeva, sepse nuk qenka masakruar me te vertete. Ore gazetare idiote, duhet ta kishit vene ne thonjeza fjalen masakrim! Mos sillni gjera te tilla sikur te jene lajme te rendesishme. Ne fund te fundit nuk eshte ndonje tragjedi, nese nuk shikohen disa idiote qe luajne breji-ti-bijmë. Keta lojtare nuk e kane konzeptin fare te te luajturit futboll. Luajne pa perdorur koken fare, vrapojne si histerike dhe u duket niveli katastrofik sportiv qe kane. Ekipet e medha e kane problem qe te luajne me te tilla skuadra qe luajne antifutboll, prandaj shpesh ata kane rezultate negative, por kjo nuk do te thote qe ata jane jo te afte qe te fitojne ndaj shpellareve te futbollit. Tifozeria me e madhe behet gjithnje nga tifoze qe mbeshtesin skuadra mediokre, sepse kujotjne sikur jane te Zotet e Botes. Injoranca bertet me shume neper stadiume!

  1. L
   Luani

   Ti paske pjerdhur komplet.., do te kete kapur virusi i ri vari karin .. ik shpejte fut ndonje patellxhan te mbushur nga mbrapa zallit..!!!!

   1. K
    Kritiku

    Kur ti kuptosh ato qe kam shkruajtur atehere komento, por me duket se je shume larg inteligjences normale njerezore. Shko e bej ndonje pune sepse nuk jane per trurin tend keto gjera.

    1. A
     Avokati - Agron Dukes

     kritik pordha, je per tu shkerdhy para dhe mbrapa. para gruan tate, qe ska faj mbrapa ti.

     1. K
      Kritiku

      Po te jesh avokati i Dukes, nuk qenke me i mire se ai. Kur zbrite nga shpella ore trim interneti? Te vjen keq qe shkruajta qe u zhgenjeva qe kjo puna "e masakrimit" nuk ishte e vertete? E kisha me gjithe mend qe Duka me gjithe familjen e tij shoqerore dhe biologjike duhet te rripet nga koka deri tek kembet sepse e shkaterroi futbollin shqiptar. E ka kthyer ne nje organizate mafioze dhe siç duket as shteti nuk paska çfare ti beje, sado te shkaterroje te gjitha anet njerezore te sportit. Erdhe maloket dhe shkaterruan te gjitha qe ishin ngritur me mundim. Edhe keta qe u merziten nga komenti im, duhet t'iu them se kur zbriten nga malet dhe filluan qe te shikonin futboll? Njerezit normale u larguan nga stadiumet dhe ngelen rrugaçët qe mbushin shkallet. Prandaj them qe nuk na intereson te shikojme ne stadium te mbushur plot me shpellare nga te gjithe anet, nje ndeshje me lojtare akoma me anadollake, qe nuk kane lidhje me futbollin. Kur luhej futboll i vertete, keta qe komentojne tani ishin akoma brenda ne shpelle...si puna jote.

   2. A
    Ana

    Ana Koment shume negative, merr fryme dhe rilax….

    1. p
     preshevali

     I paske shitë drut ti, i lumi ti, pjesën e mbetur te jetës do ta kalosh ne hare.

    2. R
     Raimond Vlonjati

     Po ca te beje dhe Duka , ai stadium eshte e vogel shume , se gjysmen e stadiumit e ka zaptuar Rama hajduti per vete e familjaret e tij

     1. B
      Ben

      Eshte korrupsion miq Shqiptare! I blejne vete biletat si te brendshem qe jane dhe pastaj is shesin online vete me fitim. Asnje person nuk besoj ne ate palo vend! Shyqyr qe kam ikur heret, Sa me larg atyre bastardve.

      1. E
       Enrik

       Duka jasht,nuk e di si nje kriminel i popullit qendron akoma ne nje post kaq te shenjtë si FSHF

       1. L
        Luani

        Duka eshte tipiku i nje multi matrapazi qe ka gjetur terren te suksshem per te ne dy ambjente te superkorruptuar qe jane Qeveria Shqiptare dhe Qeveria e Futbollit. Bertisni sa te doni por vetem SPAK mund tja prishi gjumin Armandos.

        1. B
         Brukseli

         Si nuk u dha njehere shperblim futbollisteve ky pis pas gjithe kesaj loje te bukur ? Po keta Jane heroj se me kete mafioz president as nuk duhet te vine fare

         1. T
          Ton

          Stadium's e beri Rama me aq vende se I duheshin per Kullen....Duka po ne con prape ne Europian

          Lini një Përgjigje