Futbollistja e Kombëtares akuzon Koço Kokëdhimën: Sa të jetë ai futbolli shqiptar nuk ecën përpara

23 Maj 2023, 19:43Sport TEMA

Futbollistja e Kombëtares akuzon Koço Kokëdhimën: Sa

Ky sezon i kampionatit për femra ka qenë ndër më të luftuarit në histori teksa fituesi u vendos vetëm në javën e fundit me Vllazninë që mposhti Tiranën dhe ngriti lart trofeun e 10-të kampion.

Mirëpo, si asnjëherë më parë, ylli i shkodranëve, Megi Doçi nuk arriti të fitonte Këpucën e Artë teksa e mbylli sezonin në 61 gola, 4 më pak se Valentina Troka e Apolonisë.

Pas ndeshjes së djeshme, ajo ka dhënë një intervistë për mediat ku nuk është kursyer aspak ndaj presidentit të fierakëve, Koço Kokëdhima.

Doçi shprehet se sa të jetë ai, futbolli shqiptar nuk do të ecë përpara. 

1 Komente

  1. "
    "BOHOTINA"

    Eshte shume i ndyre. Mire e ke ti kampione, po kujt ia thua Dukes qe i duhet per vota qe te vdese ne karriken e kreut te FSHF-se?

    Lini një Përgjigje