Ish deputeti i shkruan letër Armand Dukës: Unë jam më i mirë se stafi teknik i kombëtares shqiptare, ju tregoj si të stërviten lojtarët për Çekinë

20 Shtator 2023, 12:44Sport TEMA

Ish deputeti i shkruan letër Armand Dukës: Unë jam më i


Ndeshja e Shqipërisë kundër Çekisë është në qendër të vëmendjes edhe pse jemi plot më shumë se 20 ditë larg nga kjo sfidë.

Kuqezinjtë tanë po kalojnë një formë të mirë dhe janë pranë kualifikimit në Europianin “Gjermani 2024”. Megjithatë për të vënë “tullën” më të rëndësishme duhet një rezultat pozitiv ndaj çekëve.

Pikërisht për këtë ndeshje, Selami Jenishehri i ka shkruar një letër Armand Dukës, duke i dhënë këshillat se si duhet të fitojë.

Ish deputeti i Parlamentit Shqiptar thekson se është këshilltar i Amir Grimës, trajnerit të kombëtares së vajzave. Jenishehri pretendon se gjithmonë ka pasur rezultate, madje ndalet në anën teknike se si duhet të sillen lojtarët në fushën e blertë.

Në fund e mbyll duke theksuar se di më shumë se sa stafi teknik i Kombëtares sonë dhe kësisoj ka nisur nga puna duke shkruar një libër. Më poshtë njihuni me letrën e shkruar dhe firmosur nga Selami Jenishehri, duke lënë të shënuar edhe numrin e tij të telefonit.

ME POSHTE LETRA

Ish deputeti i shkruan letër Armand Dukës: Unë jam më i

7 Komente

 1. J
  Jari

  Ky ish Deputeti qënka Rr/K, qënka i pjerdhur fare, i ka lëshuar pëllumbat, sa mer vesh Sali Non Grada nga futbolli mer vesh edhe ky, po ore Selami ik e jepi ujë Gomarit si të duash të ngrohtë ose të ftohtë, këtë e bën.

  1. P
   Pilo Lala

   Keta budallenj gjente PDja, harroni ate deputeten tjeter te kepratave, apo ate te Sarandes, qe i mbante femrat me wiski. Ky llum e katandisi PD ne kete gjendje, ku nuk dihet as koka , as kembet.

  2. O
   OLSI

   Qija ropt mos more, paskemi pasur guardiolen, dhe nuk i kemi dhene kombetaren, sa me shpejt , te vihet per kombetaren, qe te fitojme, evropian dhe boteror.

   1. R
    Rita prej Zdrales

    Enzo Bearxot ne variantin Dru me Pre Turk Shkodre ….Keta dikur nuk merrnin asnji Katolik me kujt Tek Vellazeqija ne Shkoder..

    1. T
     Tifozi plak

     Kur mendon se i ke degjuar te gjitha ..

     1. j
      joel shkodra

      Besoj se e keni botuar per humor, jo vetem per gjuhen, por edhe per permbajtjen. Te pakten te kishit vene siper titullit: "Kendi i humorit".

      1. r
       rezari

       Pasi e lexon fillon te mendosh sa gomere te tille ka ne kuvend.

       Lini një Përgjigje