Skandali me biletat, si u justifikua Armando Duka përballë zyrtarëve të policisë

24 Shtator 2023, 12:30Sport TEMA

Skandali me biletat, si u justifikua Armando Duka përballë

Armando Duka ka qene sot ne nje takim te organizuar ne Ministrine e Brendshme rreth problematikave te shkaktuara ne ndeshjen me Polonine.

Gjithashtu Duka eshte justifikuar para zyrtareve te Ministrise se Brendshme edhe ndaj skandalit te ndodhur me biletat per ndeshjen e radhes kunder Çekise.

“Është problem softi. Për ndeshjet e ardhshme kemi biseduar të përdorim të njëjtin sistem që përdor UEFA, që kishim dhe në finale e UECL, shpresoj do ta arrijmë dhe ai i eliminon të gjitha këto probleme.

Nuk është se kemi patur përvojë të madhe me sistemin online, tani kemi filluar, tani kanë dalë problematikat më të shumta”, ishte justifikimi i Dukes.

Nderkohe qe e verteta eshte se biltetat thuajse nuk dolen ne menyre te qellimte online.

Ato gjenden sot ne treg te zi me çmime marramendese, nderkohe qe pjesa tjeter me e madhe FSHF dhe Duka po i shperndajne per qoka personale.

6 Komente

 1. r
  reti11

  Morri i pidhit Duka, eshte viçidoli i FSHF-së. Po pi gjakun e Shqiptarëve! Ky kriminel ordiner e ka vendin ne birucë, min. 20 vjet.

  1. Q
   Qytetar

   Duka eshte bere duke duke u pasuruar ne menyre te pandershme.

   1. *
    *****

    Paaftesia ne menaxhim nuk eshte justifikim. Eshte shkak per dorehqeje nga posti drejtues. Nuk eshte faj te mos jesh i afte te dish te menaxhosh nje institucion. Edhe arsye e mjeftueshme per ti lene vendin nje personi tjeter qe ka aftesi menaxheriale me te mira ne organizim.

    1. D
     Deutsche Albaner????????????????

     Une do bleja nje Bilete me kete Çmim ,vetem nese Duka ma len tja @i njihere Gruan. I Urojmr Fat Çunave nga Televizori.

     1. M
      Mohamed

      Prit se e kapet. Sa koh ai ka verige ato qe ka,ne fshf do jete rrumpalle

      1. r
       ronny

       Te shkerrdhefte Azerbaxhani robt o hajdut turi mut. Ke tallur ato loqet e varura prej dekadash o kurve...por do te vij edhe ty Dita...

       Lini një Përgjigje