Trondit tenistja franceze: Trajneri më përdhunonte tri herë në ditë, kam menduar shumë herë të vras ​​veten

14 Shtator 2023, 15:42Sport TEMA

Trondit tenistja franceze: Trajneri më përdhunonte tri herë

Ish-tenistja Angelique Cauchy ka zbuluar se është përdhunuar pothuajse 400 herë nga Andrew Geddes, ish-trajneri i saj.


Geddes është dënuar për përdhunim të fëmijëve dhe filloi të stërviste Cauchy në vitin 1999, kur ajo ishte 12 vjeç.

Në një intervistë për France Info, ish-tenistja tregoi se e përdhunonte pothuajse 200 herë në vit dhe madje kishte menduar për vetëvrasje. Incidenti ndodhi gjatë një kampi 15-ditor në La Baule në Francën perëndimore.

“Kam menduar shumë herë të vras ​​veten”, tha ajo në dëshminë e saj në gjykatë.

“Më përdhunonte tri herë në ditë. Natën e parë më kërkoi të shkoja në dhomën e tij dhe unë nuk e bëra, më pas ai erdhi në timen. Ishte më keq. Isha në burg, nuk dilja dot kur të doja”.

Ajo më tej zbuloi se kryetari i klubit të tenisit mbrojti Geddes për shkak të fitimit të titujve për klubin.

“Në botën e tenisit dihej se sjellja e tij me vajzat e reja nuk ishte e drejtë”, shtoi Cauchy.

Gueddes u dënua me 18 vjet burg në vitin 2021 për përdhunimin dhe abuzimin seksual të katër vajzave nga mosha 12 deri në 17 vjeç.

Nga makthi që jetoi, Cauchy kujton saktësisht se sa hapa ndanin dhomat e tyre, duke thënë se ishin 13 hapat e terrorit. Si një formë shantazhi emocional, Geddes i kishte thënë asaj se kishte SIDA, duke e frikësuar dhe duke menduar se ajo ishte prekur nga kjo sëmundje që kur ishte fëmijë.

“Kam jetuar midis moshës 13 dhe 18 vjeç duke besuar se kam pasur SIDA,” tha ajo.

10 Komente

 1. N
  Nastradini

  EDHE FRANCEZET I BEJNE KETO GJERA?

  1. a
   astor

   po dhe behen film

   1. T
    Tito

    Pse mos e kan fut n’turshi?

  2. S
   Shkodrani

   Po prindërit ku ishin?

   1. e
    eksperti

    Mire rradhen e pare te perdhunoi mi gru,por tre here ne dite do te thote qe ta ka dash vete ajo placka mes shaleve perdhunimin

    1. J
     Juli

     O ekspert ,ke pyetur mamin apo motrën për këtë përgjigje "fantastike ". Robt,Idiot

     1. E
      E gjithë kjo është për famë ose për interes moneta

      Ore shoku Juli, një njëri i lirë që ka dinjitet dhe personalitet nuk mund të përdhunohet 400 herë dhe kujtohet pas 20 vjetësh ta tregojë. Ka diçka që e bën historinë të pabesushme. Ai tipi, trajneri qënka vërtet bastard por më duket se ka dhe gjëra tjera që spo thuhen. Ka ca femra që shkojnë në pub të pa shoqëruara me meshkuj, dhe ua luajnë të tjerëve fort sa gati shkojnë më krevat me shikimin e parë, pastaj ngrihen në mengjes dhe akizojnëmpër përdhunim!!!??? A ka ndonjë analist apo psikolog të më shpjegojë mua se çfarë e shtyn një femër të hyjë në hotel me një të panjohur, të ndajë krevatin, e pastaj të kujtohet se "qënka përdhunuar"?

    2. m
     maksimus

     juli, experti ka te shume te drejte, 3 here ne dite te perdhunohesh me duket pak e ekzagjeruar, kjo do jete o idiote o seksmanjake se s'ka si te shpjegohet ndryshe.

     1. f
      francezet vdesin per Car qysh te vogla

      dengla franceze . pasi shijoj seksin ne adoleshenc e rini me trainerin i denoncon ne Pleqeri

      1. P
       Pilo Lala

       Nuk eshte per tu komentuar kjo vajze, por traineri monster. Ai e ka pasur taktike qe perdhunonte cdo lojtare me metodat e tij. Hollesirat jane vetem per te treguar cfare njeriu ishte ai qe perdhunonte femije. Besoj qe e kane denuar mbi 100 vjet burg.

      Lini një Përgjigje