VIDEO/ Tension pas ndeshjes në Korçë, tifozët e Skënderbeut kapen me presidentin e Dinamos

21 Shkurt 2024, 20:18Sport TEMA
VIDEO/ Tension pas ndeshjes në Korçë, tifozët e

Tension pas ndeshjes në Korçë, ku Dinamo fitoi 0-1 me një gol të shënuar nga Lorenco Vila nga pika e bardhë e penalltisë.

Presidenti i Dinamo City, Adrian Bardhi, i ndodhur në tribunën VIP të stadiumit, është hasur në një situatë të pakëndshme në përfundim të ndeshjes.

Ai ka debatuar me disa tifozë korçarë, të cilët të pakënaqur me arbitrimin e ndeshjes, kanë shfryrë ndaj drejtuesit të klubit blu.2 Komente

 1. J
  Jj

  Ta kishin mbytur në dru, plehrën

  1. L
   Liku - Kush me shan per debat nuk ia mban

   Po ankohen korcaret per arbitrimin ? Kujtoni njehere qe ishte pikerisht Skenderbeu dhe ministri Ridvan Bode ata qe e shkateruan Dinamon dhe e zhyten ne kategori te pare. Trajneri argjentinas i Dinamos tregoi atehere per mediat e vendit te tij se si ministri Bode bente presion ndaj Dinamos qe te humbte ndeshjet ne favor te Skenderbeut.

   Lini një Përgjigje