Zyrtare, Partizani largon Eros Grezdën

5 Dhjetor 2023, 17:03Sport TEMA
Zyrtare, Partizani largon Eros Grezdën

Eros Grezda nuk do te jete me lojtar i skuadres se Partizanit, duke u larguar para kohe nga ekipi.


Sulmuesi i afruar me buje gjate merkatos se janarit nuk arriti dot te linte gjurme me fanellen e kuqe, duke zhgenjyer totalisht.


Kjo ka bere qe klubi i kuq te mbyll para kohe bashkepunimin.


“Partizani njofton mbylljen e bashkëpunimit me Eros Grezdën.


Sulmuesi 28 vjeçar dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin me mirëkuptim kontratën mes palëve.


Partizani falënderon Eros Grezdën për kontributin e dhënë gjatë kësaj periudhe me fanelën e kuqe”, thuhet ne njoftimin e Partizanit.

3 Komente

    Lini një Përgjigje