FOTOT: Rama prezanton hotelin tek Uji i Ftohtë në Tepelenë

2 Maj 2022, 13:51Turizëm TEMA
FOTOT: Rama prezanton hotelin tek Uji i Ftohtë në Tepelenë

Kryeministri Edi Rama ka pasqyruar projektin më të ri tek Uji i Ftohtë në Tepelenë ku një hotel ka hapur dyert.

"Një hotel i bukur në mes të një natyre magjike, sapo ka hapur dyert tek Uji i Ftohtë në Tepelenë; një tjetër shembëlltyrë kuptimplotë e impaktit ekonomik e social të Rilindjes Urbane, e cila po sjell bujtina e hotele në Tepelenën ku deri dje kishte vetëm rrënim, pluhur e braktisje", shkruan Rama. 

 

80 Komente

 1. B
  Banda e Lalzit ka Hotele me te bukura se ky

  Hik er karagjoze me kto foto kujton se po manipulon opinionin . Ka Vila e Hotele te Bandes se Drejtesise dhe Kriminelave te Lalzit qe jane 100 her me te medha dhe te kushtushme se kjo ,bere me paret e shqiptareve ,nderkohe qe ju si qeverri sdoni me dit per Bnaden Drejtesi Lalz

  1. M
   Malo

   “Mos ja fut kote”se nuk quhet Hoteli i Kryetarit te Bashkise Tepelene Hotel Banditi aqe me keqe se eshte edhe rilindokomuniste ai ore mikeeee????????

   1. N
    Na mbyten idiotet e Komunistit Sali

    Malo, Komunistet dhe sigurimsat i ke ne PD. Këta të PS-se mund të jene socialistë të korruptuar, por Jo komunistë. Komunistët dhe sigurimsat i mblodhi Saliu dhe i beri anetare te Keshillit Kombëtar. Jepi faktet sic duhet dhe mos fol me trutë e Saliut, sepse perndryshe nuk bën ndryshim nga gallofet we shkojnë qorrazi mbrapa Rames duke e quajtur gjigand, Skenderbe, dhe i derguari ie Zotit mbi tokë. Të jesh kunder Rames nuk do të thotë qe të shkosh mbrapa Komunistit Sali.

    1. Z
     Zara

     Nuk ka asnje komunist ne politiken shqiptare,por vetem naziste dhe fashiste qe vjedhin pa hesap! Rama nuk ka turp qe bredh neper hotele private kur qeveria e tij i ka privatizuar te gjitha sherbimet shteterore! A ka pune ky kryeminister,qe sillet si brigadier i komunales?

     1. ?
      ?

      Bravo Zara, asnje komunist nuk ka mbetur, kane shkuar te qihen ne bythe te gjithe, sic e kishin zakon.

  2. B
   Bregdeti

   Investim me shije. Ato karikatinat mbi njera tjetren e shemtonin bukurine e natyres.

   1. M
    Mjerimi

    Po ne lagjen nr.14 ne Tirane,bllokun Yzberisht(KMY) me mbi 50 mije banore,kur do vije Rama te marre pjese ne ndertimin e ndonje CERDHE apo KOPSHTI FEMIJESH? A e di Rama se ne Yzberisht jetojne mbi 50 mije banbore,ndaj te cileve bashkia e Tiranes nuk ka shpenzuar asnje lek investime per banoret,kur kete sasi banoresh nuk e kane tre cereku i bashkive te Shqiperise ,por kane buxhete te medha? A nuk kane me pak se 50 mije banore(se Yzberishti) bashkite e Peqinit,Devollit,Gramshit,Ures Vajgurore,Divjakes,Himares,Leskovikut,Pukes,Tropojes, Koplikut,Burrelit,Bulqizes,Dibres,Librazhdit etj,etj,por kane BUXHETET PERKATESE DHE KRYEJNE INVESTIME? Lagja nr.14 ku bejne pjese Astiri dhe Yzberishti kane rreth 150 mije banore,por kjo lagje nuk ka asnje fond per te vendosur qofte edhe nje kosh mbeturinash neper rruge etj! Edhe PUSHTUES te kishin qene pushtat pushtetare nuk do talleshiun kaq mizorisht me kete popull te mjere!

    1. M
     Mjerimi

     Po ne lagjen nr.14 ne Tirane,bllokun Yzberisht(KMY) me mbi 50 mije banore,kur do vije Rama te marre pjese ne ndertimin e ndonje CERDHE apo KOPSHTI FEMIJESH? A e di Rama se ne Yzberisht jetojne mbi 50 mije banbore,ndaj te cileve bashkia e Tiranes nuk ka shpenzuar asnje lek investime per banoret,kur kete sasi banoresh nuk e kane tre cereku i bashkive te Shqiperise ,por kane buxhete te medha? A nuk kane me pak se 50 mije banore(se Yzberishti) bashkite e Peqinit,Devollit,Gramshit,Ures Vajgurore,Divjakes,Himares,Leskovikut,Pukes,Tropojes, Koplikut,Burrelit,Bulqizes,Dibres,Librazhdit etj,etj,por kane BUXHETET PERKATESE DHE KRYEJNE INVESTIME? Lagja nr.14 ku bejne pjese Astiri dhe Yzberishti kane rreth 150 mije banore,por kjo lagje nuk ka asnje fond per te vendosur qofte edhe nje kosh mbeturinash neper rruge etj! Edhe PUSHTUES te kishin qene pushtat pushtetare nuk do talleshiun kaq mizorisht me kete popull te mjere!

     1. M
      Mjerimi

      Po ne lagjen nr.14 ne Tirane,bllokun Yzberisht(KMY) me mbi 50 mije banore,kur do vije Rama te marre pjese ne ndertimin e ndonje CERDHE apo KOPSHTI FEMIJESH? A e di Rama se ne Yzberisht jetojne mbi 50 mije banbore,ndaj te cileve bashkia e Tiranes nuk ka shpenzuar asnje lek investime per banoret,kur kete sasi banoresh nuk e kane tre cereku i bashkive te Shqiperise ,por kane buxhete te medha? A nuk kane me pak se 50 mije banore(se Yzberishti) bashkite e Peqinit,Devollit,Gramshit,Ures Vajgurore,Divjakes,Himares,Leskovikut,Pukes,Tropojes, Koplikut,Burrelit,Bulqizes,Dibres,Librazhdit etj,etj,por kane BUXHETET PERKATESE DHE KRYEJNE INVESTIME? Lagja nr.14 ku bejne pjese Astiri dhe Yzberishti kane rreth 150 mije banore,por kjo lagje nuk ka asnje fond per te vendosur qofte edhe nje kosh mbeturinash neper rruge etj! Edhe PUSHTUES te kishin qene pushtat pushtetare nuk do talleshiun kaq mizorisht me kete popull te mjere!

     2. G
      Geri

      Fantastik dhe i 'shkrire' me mjedisin qe e rrethon.

      1. A
       Arjani

       Nje projekt me nje pamje shume te bukur dhe me nje potencial zhvillimi ekonomik por dhe turistik ne kete zone

       1. M
        Mira

        TURIZMI eshte nje ndermarrje boterore e vendeve te varfera, por nje vend pa bujqesi e industri perpunuese, si Shqiperia e Piktori Shkarravines do te perfundoje si Shqiperia e Piramidave Financiare te Doktor Mortjes.

       2. L
        Leda

        Me te vertet super investim. Duhet vizituar

        1. D
         Drita

         investim i miremenduar, super vend me gjelberim dhe ujvara i jep nje pamje fantastike

         1. p
          pukjani

          Rilindja Urbane nuk është fasadë, por program zhvillimi ekonomik që vazhdon dhe ja ku jemi ne Tepelene

          1. R
           Redi 10

           Keto jane pjeseza qe tregojne se ne mundemi te jemi si gjithe vendet e tjera.Ju lumt

           1. L
            Lora

            Me te tilla investime Shqiperia po merr nje “kthese” teper pozitive. Punet jane finalizuar nga veriu ne jug????Kjo esht nje perl

            1. Q
             Qani Hyska

             Shqiptaret prandaj nuk ecin para ,behen xheloze per arritjet e tjetrit! Prandaj kane dhe mallkimin e Perendive! Turp! Suksese djalit te Lopsit me kete mrekulli qe ka bere !!

             1. Q
              Qani Hyska

              Shqiptaret prandaj nuk ecin para ,behen xheloze per arritjet e tjetrit! Prandaj kane dhe mallkimin e Perendive! Turp! Suksese djalit te Lopsit me kete mrekulli qe ka bere !!

              1. Q
               Qani Hyska

               Shqiptaret prandaj nuk ecin para ,behen xheloze per arritjet e tjetrit! Prandaj kane dhe mallkimin e Perendive! Turp! Suksese djalit te Lopsit me kete mrekulli qe ka bere !!

              2. G
               Gani

               Super hotel i nji cilesie super te larte i gatshem per te pritur turiste te huaj jo vetem gjate veres por gjat gjithe vitit

               1. N
                Naldo

                Pamje fantastike e pergezojme kryeministrin per kete super projekt i cili do sjelli zhvillim te ekonomis nga turistet

                1. E
                 Era

                 Mezi pres qe te shkoj ta vizitoj kete perle

                 1. N
                  Na mbyten idiotet e Komunistit Sali

                  Era, ti gjithmonë mezi pret. Ka ndonje gje qe ti nuk e pret .... mezi? Jo çdo ndertesë e bukur është në fakt e bukur per të gjithë. Ky është nje hotel privat qe nuk duhet promovuar nga kryeministri. Ne qoftë se kjo do ishte një shtepin pleqsh, apo nje jetimore, atehere po. Perndryshe, është gabim të promovohet nga Qeveria. Nuk duhet të kthehemi ne kohën e Sali Katunarit qe duke ecur si Pitkini peruronte vepra ne kohën kur fillonte ndertmi dhe Jo kur mbaronte.

                 2. J
                  Jorgo

                  Nje projekt me mend i cili na ndihmon ne zhvillimin e turizmit ,, turiste te cilet vijne nga jasht vendit mund te qendrojne aty dhe te provojne qetsine ,akomodimin qe ju ofron ky hotel .

                  1. L
                   Lena

                   Kur e kujtoj si ka qene ky vend i shkrete dhe i braktisur sme besohet qe eshte transformuar keshtu. Mos ndalni????????

                   1. K
                    Kasi

                    Me vjen mire te shof qe ne vendin tone investohet cdo dite e me shume. Po behen mbrekullira te verteta

                    1. D
                     Detari

                     me cfare leje e ka bere ate devijimin e ujit ky tepelensi? Nuk e dia qe ne skiperi blen dhe lumin.

                     1. M
                      Moisi Golemi

                      Skiperia e sat'ëm, qirrash i greqizuar!!

                      1. D
                       Detari

                       cfare do te thote shqiptar?

                       1. M
                        Moisi Golemi

                        Skiptar do të thotë të të shkërdhejnë tët'ëm, sufllaqexhi bythëshpuar!!

                     2. L
                      Lenci bira

                      Me rroge!!!!!

                      1. E
                       E drejta

                       Mos u eskpozo shume o KM se do na dali edhe ky si Bilali i Sararandes. Pastaj do fillosh batutat qe nuk njeh se me ke del fotografi

                       1. ?
                        ?

                        Per nje hotel ne maje te gurit mo, po beni gjithe kete hata. Paskan dale sufllaqet e fresketa dhe u versul banda me keto komentet pe bythe.

                        1. S
                         Sufllaqe per te gjithe

                         Nga nje sufllaqe per Bregdetin, Gerin, Arjanin, Leden, Ganiun, Naldon, Eren, Jorgon, Lenen, Kasin dhe te gjithe ata veshllapushet e bodrumit te Pallatit te Kongreseve qe nuk kane komentuar akoma.

                         1. A
                          Ay

                          Hahaha. Lere se jane lodhur te shkretet edhe sot qe eshte dite pushimi. Po si mendon me apo pa qepe sufllaqet?

                          1. G
                           Gezuar Barjamin vlezerve muslimane

                           Na lini rehat mer ju ,se na e ngect sufllaqin ne gryk . Jena tu shiju Sufllaqet kur te mbarojme do komentojme . Ou .Po s'na lat njiher rehat mo. Cfar Hoteli eshte ki mo ? Hotel Pijaneci ? Sepse emer tjeter nuk i takon aty ne Uj te ftohte te Tepelenes . Aty kerrcet rakia e birra e mishi qengjit si ne kohen e Ballit Km na mburret se paska ber cudi . Ok i bukur eshte si Hotel .s'ke ci thua Arkitektur e goditur sinkron Natyres por ama , Hotel Pijaneci do ja ven emrin ta dini . Hajt Gezuar Barjamin te tereve edhe KM . Po s'jemi armiqe mo shqiptare jemi te tere , por kemi ngyra partish te ndryshme e kjo na perpjek si kaposha medieve . Hajt gezuar te terve a pijanece

                          2. K
                           Kukuleci

                           Urime pronareve dhe ta gezojne ne kete vende te mrekullushem

                           1. L
                            Lomy

                            Gzohu popull per pastrim lekesh droge! Urime!

                            1. I
                             I cmenduri

                             "Uji I ftohtë " është kthyer në një kazan plehrash çdo 5 metër ka tezga që shesin cigare, pije të skaduara mjalt te pa kontrolluar pa etiketa etj. Parking s'ka, kazan mbeturinash s'ka, po te zbresësh shkallët drejt lumit të zë mortaja nga era e mutit dhe e shures. Hoteli një katrahure që s përshtatet me natyrën. Mund të ndërtoheshin bujtina një katshe. Në zonën aty s'ka kanalizime, hoteli ku do i derdhi mutrat? Në lum. Uji i ftohtë nuk egziston më. Kaq për sot. Të tjerat kur te çohem nga gjumi.

                             1. O
                              Operacioni Zjarri

                              Eshte e vertete. Ky hitel ne fakt eshte nje moster qe nuk pershtatet fare me natyren. Te mos flasim pastaj per devijimin e ujit

                              1. M
                               Moisi Golemi

                               Çfarë devijimi uji flet, o gomar?? Aty ka pasur një godinë të kohës së komunizmit. Ky hotel u ndërtua në të njëjtin vend. Ku e sheh devijimin ti, o fshatar, që kurrë nuk ke qenë në atë pjesë të Ujit të Ftohtë??

                             2. K
                              Kapeni per zhelesh kete...!

                              Ky hotel eshte me te vertete i bukur dhe i vendosur ne nje natyre te magjishme,por ato vilat e paprekeshme e "te padukeshme" nha SPAKU te Lalezit e konkurojne jo pak kete investim.Thua Arben Kraja nuk i ka pare vilat e gjitoneve te tij ne Lalez? C'mendon per kete kryeministri yne?E di Edi Rama se besueshmeria e SPAKUT eshte ne renie te lire nen drejtimin e Arben Krajes dhe nga 3% sot neser do shkoje drejt zeros absolute? Do ishte me mire te rikthehej Llalla prape se mos kapte ndonje ish-...per veshi,se ky i sotmi ka frike dhe tu afrohet!

                              1. D
                               Denisi

                               Kush qendron pas ketij hoteli i nderuar? A mos eshte Ahmetaj,ministri i parave te taksapaguesve shqiptare???

                               1. R
                                Ripjellja

                                Kryeministri e ka bere projektin? Hoteli eshte shteteror? Dmth ka investuar rilindja? Ah, po me fal! Droga e rilindjes, ose rilindja e droges

                                1. P
                                 Populli

                                 O cja fut kot ky legeni po ky tallet kështu o legen mos utall me njerzit se nuk Eke ndërtuar ti si shtet dhe po punson njerzit ik ore legen njerzit po shesin në rrugë misra të pjekur dhe kance me koka Kola dhe fonta ti po na trego hotelet......

                                 1. E
                                  Elisa-beth Spiropalikari

                                  Vetem një komentues ka berè 14 komente positive!! Me 14 emra te ndryshem. Kjo cënon seriozisht rregulloren e Sindikates se Sufllaqeve. Nje ankese formale do ti shkoje SPAKut per fillim hetimesh. Nderkohe Sindikata do marre masa qe sufllaqet do te levrohen vetem nepermjet e-albania, ne menyre qe komentuesi I klonuar 14 here te mos perfitoje sufllaqet e pamerituara per hotelin e kopjuar si projekt ( tale quale) (shih Archdaily 235). Mire droga po keta mburen edhe me gjerat e vjedhura !? Mgjs harrova ne Tepelene eshte legale vjedhja.. Shpetoi ekonomia e Shqiperise. Me bar u ndertua nje hotel tek uji I ftohte. Pra ska me uje te ftohte - si monument natyror por ka hotel me emrin "uji I ftohte". Per te pare ujin e ftohte beni gati te paguani 120- 200 euro personi. Viva Ripjellja e pështirë.

                                  1. S
                                   Sindikata e Sufllaqeve afron sufllaqe per shpellar

                                   O shpellar me Surratin e Albina Vokshit ,si pidhi shqyer śhpelle ------------ po Ti mer cop muti ,ke Perfaqson bytha jote ktu ne kte shoqeri ? Paske urrjetje te madhe per Te Bukuren ,per Qytetarimin o kafshe e eger ! Vetem te qisni vrer dini mor kafshe primitive dhe Shpifni dite e nate ? Paskan te drejt shqiptaret qe ju urrejne si rrac Shkerdhatash qe jeni ,sepse ju nuk jetoni dot me shqiptaret dhe qyteterimin .Futu ne shpelle ,aty gjen natyren qe te pershtatet Mbeturinat e Njerezimit

                                  2. T
                                   Tim

                                   Shqiperis i duhen arsimin, kulture e teknologjine ? Dhe jo béton ? Se un betonua e gjitha nuk ka me toke per argentin e clodhje ja moret shpirtin shqiperi e shqiptareve o i madhi il shqiperise

                                   1. R
                                    Roçkodani

                                    Mos mendoni se eshte bere me paret e veta te kryeministrit, por me paret e ......?

                                    1. i
                                     ilir

                                     Shqiperia e 100 njerezve te Rilindjes.

                                     1. R
                                      Rrumpalle shqiptare

                                      Hoteli mos u gabofsha, eshte poshte rruges atje ku ka qene nje i vjeter. Ky vend po ecen, ngadale por ecen. E rendesishme qe nuk ka me dyndje dhe po ndertohet kudo e me cilesi.

                                      1. d
                                       drino

                                       Fantastik.... ajo natyre ne ate vend te shkelqyer e meritonte nje veper te ketille... Ato zhgaravinat qe kane okupuar vendin dhe kane vite qe pu nojne si ne mesjete duhen sistemuar sepse jane te turpshme..... Sigurisht qe jo cdo gje do te jete si ky hotel sepse dhe cmimet nuk jane te njejta por duhen regulluar.... Tepelena ka dale ne drite...

                                       1. ?
                                        ?

                                        Pervec sufllaqes edhe nje cope te madhe sallom dhe nje shishe dhalle per ty o drino qipidhino.

                                       2. f
                                        fracila

                                        Nje veper arti ne nje vend te mbrekullushem....ka shum njerez qe vetem m*t nxjerin nga goja.... Mua nuk me intereson se kush e nderton nje veper arti fjala vjen TOPTANIN ne mes te Tiranes rendesi ka qe eshte nje ndertim fantastik...

                                        1. C
                                         CCTV in Action

                                         Si Shqiptar I Kthyer ne Shqiperi pas 30 vitesh,per juve qe jeni larg kam nje gje,,,,,Mos beni gabim se do ti bini kokes me grushta…propaganda nga mediat e paguar a me parate e Krimit nuk perfaqeson Realitetin e vendit…Dje isha ne Sarande,midhje ne pagure te pista shiten ne rruge,Peshk ne legen plastik apo ne pllakat e rruges,,ne Qytet shikon,Pula,Gomar,mushka,lope sikur je ne Indi …Plehra kudo,kafe gelbaza me pleq e sherbetore si ne vitet 70…Polici te piste ,shtet i kalbur dhe Range Rover i parkuar mbi vijat Zebra te kembesoreve…Keshtu besoja edhe une Po u gabova…Kam shkuar kudo ne Bote ,Po te tille Vend kaq Pa identitet nuk kam pare.eshte nje Mix Oriental me Sovjetik dhe Asgje te krenohesh…hotele pa ashensor,banjo Pa uje e birra te nxeta kudo……Fshatareve ju duket Paris ketu,,juve do ju duket Pakistan.o Zot Mjafton te shikosh fugonet ,nuk ka te tille Hale ne evrope…Rama nuk ka faj se jane edhe njerezit te piste e Pa edukate.te mire iken,ketu ka mbetur llumi i fshatareve dhe pleq.

                                         1. N
                                          Niko Peqime

                                          Gebelsi do te kishte zili…

                                         2. S
                                          Skenderbegasi

                                          C'fare mekati natyror, gabimi me I madh I natyres, eshte njeriu. Ate magji natyrore te endur nder shekuj me pemet e larta shekullore e te bekuar nga perendia e vrane. Thone se perendia shuante etjen dhe pushonte ne ate vende magjepes. Trishtohem nga kjo gerdalle cullaqe qe ka bere baterdi natyrore e ka vrare shpirtin e sibolit natyror jugor. Parajsa natyrore jugore vdiq.

                                          1. B
                                           Bardhyli nga Kosova

                                           Kryeministri i Shqipërisë PiSiste dhe vëllami i fashistit Vuçiq, Ramë poturja mori goditje të drejtpërdrejt, kur para opinionit të brendshëm po mundohet ta paraqes veten, si një proamerikan të ‘thekur’, por, po e tradhton qëndrimi i tij pro Serbisë, duke e paraqitur atë si properëndimore dhe larg Rusisë. Në të paktën katër raste, Rama ka deklaruar publikisht, se Serbia, sipas tij nuk është antiperëndimore, por është rreshtuar përkrah tij, veçmas pas dy rasteve të votimeve në OKB, të cilat më shumë ishin çështje formale se sa e përmbajtjes, pra në këto raste pa pasoja për Rusinë. Dy raste të tjera, ishin: Njëri kur Rama mezi arriti t’i bind autoritetet serbe, që t’i zbatojnë kontratat e ligjshme për miell dhe drithëra, për importim nga disa kompani të Shqipërisë, duke e paraqitur tejet pozitivisht Serbinë, dhe kinse si rezultat i “Ballkanit të hapur”, në vend që ta kritikonte për qëndrimet e saj proruse, dhe mosvendosje të sanksioneve, në ditët e para të pushtimit rus ën Ukrainë. I dyti, shumë më vonë, kur para pak ditësh do të deklaronte, i pyetur nga gazetarët për armatimin serb, se ajo po blen ‘armë për vetëmbrojtje’, dhe sërish nuk tha asgjë për mos vendosjen e sanksioneve ndaj Rusisë. Rama vazhdon të sillet sikur ende nuk e ka kuptuar mesazhin e BE dhe SHBA, dhe përgjegjësinë që duhet t’i ngarkohet Serbisë dhe mikut të tij Vuçiqit. Ai edhe e mbrojti Serbinë për armatimin e blerë, kryesisht me qëllim të ndarjes së Bosnjës dhe për një inkursion në veri të Kosovës, ndërkohë, që edhe BE-ja edhe SHBA-të, po e akuzojnë se një armatim i tillë nuk ka se çfarë duhet. Rama është i shkolluar dhe i përpunuar nga Serbo-Rusia në Francë me ndihmën e Fatos Nanos, ky idiot tradhtari në pushtetin që ka është instaluar nga Serborusët me një qëllim, zhbërjen e shtetit tonë Kosovës. Ngujimi i tij në raportet Serbi-Rusi, është një gurë prove se ai i takon atij grupimi, dhe se pozicioni tij është shkatërrues për projektet shqiptare. Humbja e besimit të tij tek shqiptarët është proces i pashmangshëm. Vite më herët Serbia mobilizonte Ivicën për lobim dhe për fushata anti Kosovë por kjo i kushtonte shumë.Tash Serbia ka gjetë një lobues gratis me emrin Edi Rama i cili e mbron ne çdo rast, ia pastron imazhin, e përmend edhe në takime me aleatët, ia zbut krimet, ia relativizon fashizmin… Suksesi më i madh i Serbisë nga Lufta e Kosovës deri sot është rekrutimi i kryeministrit të Shqipërisë si lobues për interesat strategjike serbe. Dhe kjo ndodhë në momentin kur shqiptarët do duhej t’ishin të bashkuar në synimet e tyre integruese drejt Evropës dhe ta ndihmonin e kuptonin njëri-tjetrin. Sidoqoftë, qasja e re dhe aktive pro serbe e Edi Ramës na lejon të kuptojmë shumë gjëra dhe sjellje të këtyre viteve të fundit në kurriz sidomos të Kosovës. Kjo na lejon ndoshta edhe ta kuptojmë pse Batoni paguhet 16 mijë euro në muaj nga një spital që për pacient ka vet Shqipërinë. Prandaj Kosova duhet me intervenu ushtarakisht në Shqipëri. Nuk duhet me e leju këtë milet hibrid me rreshqitë kah blloku i pansllavizmit satanik serbo- ruso-grek. U mbuloftë jashtëqitja ju që fyeni kosovarët, ajkën e shqiptarizmit. Por sigurisht ju jeni produkt i spermes serbe nga vellamëria me Milladinat dhe Mugoshat.

                                           1. S
                                            Skandal

                                            O Bardhyli nga Serbia krejt Shqiperia dhe Kosova none,motrat e krejt te gjallet e te vdekurit ti shkerdhefshin o zagari i UDB-se....fare e flliqt

                                            1. M
                                             Moisi Golemi

                                             Foli dhe serbi shqipfolës me emrin Bjellozvezda

                                            2. S
                                             Sos

                                             MARSHON DREJT HICIT ALBANIA E SALEP SULLTANIT KY HUMBAMENO KUJTON SE MUND TE MASHTRON SHQIPTARET SE I KRAHASON ME VETEN AQ KLASE KA I GJORI SHKOLLEN ME SHKELMA E MORI PICK TORI

                                             1. S
                                              Sos

                                              MARSHON DREJT HICIT ALBANIA E SALEP SULLTANIT KY HUMBAMENO KUJTON SE MUND TE MASHTRON SHQIPTARET SE I KRAHASON ME VETEN AQ KLASE KA I GJORI SHKOLLEN ME SHKELMA E MORI PICK TORI

                                              1. g
                                               gasper

                                               Ja si dollohen shpellaret qe shkruajne si ky RRK....???

                                               1. A
                                                Ajdi

                                                Kryeveper! Nje veper arti e mrekullueshme

                                                1. N
                                                 Nani

                                                 Or Bardhyl Kosove.Nga politika dukesh qe nuk merr vesh fare.Lerja politiken ta bejne njerezit e ndritur te Kombit Koqevar:Vjollca Sejdiu dhe Albina Kurti,.Per te tjerat se kush eshte Edi Rama,i takon popullit shqiptar te Shqipnise te vendosi.Ju Koqevaret doni qe ne krye te Shqipnise te vije nje Vrases Kriminel i tipit Sali Mut Berisha,se hiqet sikur i do te miren Kosoves.Fatkeqesia e juaj Koqevareve eshte: Sali Berisha jua ka futur sa krahu ,sa here qe ka pasur mundesi,si Shkerdhata me e madhe e Kombit qe eshte,me Vrasjet,Krimet,Vjedhjet dhe Korrupsionin e madh qe beri si Familje Madlfioze qe eshte,ne 20 vjet kur ishte ne pushtet.Fale zotit dhe Amerikes se madhe,ky kerrme doli jashte perdorimi.Tani ju Koqevaret e Albinit,jeni me Ameriken qe do ta shohe Sali Mutin ne Burg,apo me Sali Kerrmen,qe vetem ne 97 u vrane mbi 7000 shqiptare,nga Urdheri i tij per te hapur depot.Qe ju Koqevaret e Albinit dhe Viose Bythderres jeni te trashe,kjo dihet,por jo deri ketu Idioter:Ju me ushtrine tuaj do vini te vini pushteti e Saliut ne Shqipni.Ju hangert Mortja thone nga Jugu Shqipnis.Ju nuk shkoni deri ne Veri te Mitrocices,or Idioter,se keni frike nga Serbi,dhe jo te vini ne Shqipni per rrezim pushteti,kur Shqipnia eshte ne NATO.O zot,me mire larg me keto Idioter,se afer.Motren ku ta kesh Robqir Kosove,provojeni nje here,se ne 97 qanit si Kurva kur ju kapen Labet.Shikoni hallet tuaja,Idiotet e Albinit,ne per momentin e kemi nje kryeminister,dhe ai quhet,doni apo sdoni ju Edi Rama.

                                                 1. O
                                                  Olsi

                                                  Bardhyli nga kosova je nje njeri qesharak kur thua qe kosova duhet te nderhyje ushtarakisht ne shqiperi, e di ti more moterqire qe per 24 ore ta nxjerr pidhin e motres tende te pastroje koka peshku ne semafor more moterqire. Po ku ju llogarisim ne ju o kosovare moterqira, o pidhmotre ne i kemi vene gjoksin luftes, jo si ju bythqira qe mbushnit zetorrat dhe erdhet si bythqira ne shqiperi te mbushnit zorren me makaronat e italianit ore fisqire , dhe del ti more fisqire qe do futesh ushtarakisht ne shqiperi , qe ju ka qire motrat dhe nenat serbi, po ku u bete ju o kosovare moterqira , vetem ta shkoni ne mendje nje gje te tille.

                                                  1. L
                                                   Landi

                                                   Eh more Bardhyl Koqevari.E sheh sa shpejt more pergjigjen e merituar,or Idiot Albini.Sa erdhi WC ne pushtet ne Kosove,ju Koqevaret po e hudhni shurrren perpjete.Or Idioter,ju hapem dyert e shpiave tona te varfera,per tju mbajtur dhe ushqyer,jo pak por 500,000 veta,dhe tani ti Idioti Bardhyl thua te fusim ushtrine.Or Rehat,ju jeni 1 miljone,ne jemi 3 miljone.Ta merr mendja qe 1 mund 3.Se kush jemi ne te Shqipnise,e kemi treguar ne 49,ne provakacionet e gushtit,Greket moterqira e dine sa Kocka lane ne Shqipni.Mos hani shume me ne te Shqipnise,tregojeni veten tuj me Serbine,qe ju ka shkerdhy para - mbrapa.Deri tani asnje i huj nuk na ka ulur koken,kjo eshte e verteta qe ca nuk duan ta kuptojne dhe ta kujtojne.Tung Idioti Albin Pusit,ne jemi mire sic jemi,Sali Kerrma nuk vjen kurre me ne pushtet,me qenese e doni ju te Kosoves,or Bardhyl Ylberi.

                                                   1. N
                                                    Niko Peqime

                                                    Mos ndoshta na kishin pushtuar nje krahine…???!

                                                   2. S
                                                    Skandal

                                                    Edhe kete perl te natyres Shqiptare e pasket vrare o zoti hak marret tek familja e juaj....

                                                    1. J
                                                     Janulla

                                                     Ty nani i janulles,bie era Athine-Kine qe je mongolojevgjitepontiocobanocifutevurkaro “grek “: ju gojoret e burdellos se janullatosit kujtoni se jeni te “zgjuar” , ty moj pashaport gojore flet në emer Te Leberve, ptyyy certifikate gjarperi fytyre miu ,mallkuar qofte kush te dha ty fare njeriu,,ptyyy kerme ptyyy

                                                     1. F
                                                      Frekuentuesi i Hoteleve re Botes

                                                      Po mir more gazetare te nderrum , mir Lajmin e KM e dhate ,e pamjet jane te rreklamuara per bukuri ,Hoteli eshte shume i bukur dhe ne sinkron me Natyren , edhe me nji arkitekture bashkohore ,pra okay gjithcka nga jashte . Po noj te dhene ,per lexuesit e entuziasmuar shqiptare ,qe fare mir mundet te kalojne andej ,ulen pijne per qejf me te dashurat apo familje , noj Te Dhene mbi Hotelin se sa Kate eshte ? Sa dhoma ka ky Hotel ,pra kapaciteti , eshte Hotel me mengjes apo pa mengjes ,dhe e fundit sa Kushton nata ne Hotel a mundet ti afishoni ? jo per mua etj si mua , por thjeshte per Korrektesi me Publikun kur prezanton nji Hotel eshte rregull qe jepen edhe gjithcka ka te bej me Hotelin . Hajt pra tjeta

                                                      1. N
                                                       Një shoqe socialiste nga Fieri.

                                                       Hajde shoku Rama, si simbolist i thekur që je, na e paraqit hotelin në Tepelenë për t'na thënë që edhe Presidentin do t'a kemi po nga Tepelena. Neve socialistëve të devotshëm nuk na pritet sa të brohorasin: Rroftë shoku Gramoz Ruçi, presidenti ynë!

                                                       1. N
                                                        Nani

                                                        Ty Janulle Byth shkerdhymi,cfare gopin e sat motre pate.Une i dashur sjam Lab,por do e kisha dhe per krenari po te isha,po ti Shkerdhatofon cfare muti ke.Ketu eshte per te shkruajtur dhe secili jep mendimet e tij.Ty po te pelqyen beji nje Like,po ste pelqyen ne Te semes shkofsh ti Pederas , dhe ai shkerdhata me emrin Bardhyl Kosove,qe thonte te fusim ushtrine Kosovare per te hequr Kryeministrin.T Hale Janulle shkruaj dhe me kundershto idete e mia,mos na u hiq si Janulle shkerdhate,.Sa per dijeni Bythqim muti ,nuk jam Lab.

                                                        1. V
                                                         Vaske Berberi

                                                         Se mos eshte Ragami i Tepelenes ky se i ka qejf Kryeministri

                                                         1. N
                                                          Njoftim per ata qe jan kunder Hotelit

                                                          Qeverria njofton se ka edhe ca Projekte per Hotele ne vicidol etj qe do ndertohen me nji Arkitekture Shpelle dhe do sherbehet e hahet si Dikur Njerzit e Shpelles ,ne rrespekt te popllit Shpellar vicidolas dhe tan lehesve ktu qy s'i pelqen Hoteli i ujit te Ftohte Tepelen . --- Shpellaret kane shije ndryshe nga Qytetaret ,kjo dihet ne gjithcka ,megjithate ,kaq agresive s'duhet te tregohen medieve duke shpalosur kaq hapur injorancen qe perfaqsojne ! Qetsohuni popöö shpellash do baj KM edhe Hotelin Shpella ku te zhgrryeni dhe kafshoheni te tan me njeri tjetrin ,Inagurimi do behet me nji Mamuth ne mes te shpelles ku ju te hani sa te pullcisni qe t'ju ngopet zorra si e kafsheve perrreth Hotelit .Hajt pra gezuar ke Hotel Shpella uo shpellaaaaaaaaar primtive .

                                                          1. D
                                                           Drini

                                                           O njerez ne qofte se nuk ndihmoni dot te pakten mos hani m.... pa lek se ata qe e ndertuan kan 30 vite ne emigrim Zoti u.a beft drite kudo????????????????????????☀️

                                                           1. S
                                                            Ska Drejtesia as ka patur as ka per te patur, deri

                                                            Mese e vertete dhe mese e drejte po ashtu edhe une mendoje.. Por mos haro se pa u leminuar ata muter qofshin. Serb si Saliu apo ai me Blok ne dore. 7.%. Ilir muti etj etj.. Shqiperia shumica e Popullit te shume vuajtur nga Jugu ne Veri, kane vuajtur e do te vuajne per Buke ne gojes.. Zoti I denote aty ku dhimbjet te jene te pa fund si Renkimi I te gjithe Popullit, qe Jane pjese e varferise..

                                                           2. r
                                                            rexha 10

                                                            Shkuam dhe na beri pershtypje vetem rruga per te arritur ne destinacion .30 vite e vjedhur dhe e lene rrugeve pa asnje investim ,ku pergjate rruges te mbyste tymi i makinave qe shkoni deri afer nderteses ,qe paraqitej si guzhina qe gatuanin bisteka e qofte ,nga ku beheshin bashke me pluhurin e makinave qe ngrinin kure vinin afer barit .Ishin tre persona te bashkesise qe prisnin biletat e parkimit ,dhe nuke kishte nje vende qe te pushoje ne ndonje hije .Gjithcka rrumpalle shqiptarce,ku dhe sote qe kane ndertuar hotelin e qeverise ,nuke i ka rene ndermente per rrugen qe te shtrohet me asfalte ,jo per te shkuar makinat ,pore njerzit ne kembe .Te pakten te mose behet me mermerin e piramides ,sepse gjysma jua vodhi SALIU per te ndertuar KULLEN E VICIDOLIT

                                                            1. g
                                                             grigor

                                                             Ky qe shkruan hartime me emrin "BARDHYLI NGA KOSOVA" duket qe eshte shpellar dhe fatkeqesishte te tille ne Kosove ka shum prandaj ketu gjithmon thone qe JANE TE TRASHE.... Kur do gdhendeni o derra, ju shani Serbine dhe cdo gje neper markete nga serbi i merni se vetem patate prodhoni,me presidenten daxhelle kryeminister gomar dhe qeverine e kafsheve qe keni keshtu do te mbeteni te trashe. Ju futet ne burg luftetaret qe ju dhane lirine o te pa fytyre.

                                                             Lini një Përgjigje