VIDEO/ Rama i prezanton Zahos bukuritë e Nivicës

5 Qershor 2022, 20:52Turizëm TEMA

VIDEO/ Rama i prezanton Zahos bukuritë e Nivicës

Kryeministri Edi Rama dhe djali i tij Zaho kanë vizituar Nivicën, aty ku edhe kanë promovuar turizmin malor.

Kreu i qeverisë ka thënë se në këtë zonë të mrekullueshme një çift investitorësh suedezë kanë ngritur një EkoResort.

Kryeministri tregon se sot në Nivicë do të jetë edhe kryeministri i Suedisë, Goran Persson.

“Aty ku mes natyrës magjike një çift investitorësh suedezë kanë ngritur një EkoResort model, shembull fantastik i mençurisë dhe respektit për natyrën, i cili tregon se si mund të krijohet një sipërmarrje turistike me shumë mend e jo shumë fonde, e ku sot Nivica ka nderin të ketë mik special kryeministrin e famshëm të Suedisë, Göran Persson”, shkruan Rama në Facebook.

5 Komente

 1. D
  Detari

  cfar natyre o gazetar, ku jane pyejt? ca shkembinj me ferra ka vetem.

  1. B
   Bajrom Ramaxoni

   babai me fushata....

  2. U
   Universi shprsa ime

   Kot e ke, me syze dhe barkalec qysh Tani kur të rritet dhjamin do e ket në Tru. Ja si puna jote.

   1. B
    Bledar

    E kam par edhe me përpara èshtë manhitse shumë bravo!.

    1. K
     Kalec Dega

     kryministri i famshem suedez, lol!!!!!! me i famshem se Ramaxoni?

     Lini një Përgjigje