FOTOT: Tifozja super e "nxehtë" e Messit dhe Neymarit i vë “zjarrin” rrjetit me format perfekte

20 Qershor 2022, 11:15Lifestyle TEMA

FOTOT: Tifozja super e "nxehtë" e Messit dhe Neymarit i vë

Modelja e famshme, që shet në rrjet foto dhe video për të rritur, Lynarita Perez, ka marrë dhe një herë vëmendjen e rrjetit me postimet e saj më të fundit.

Bukuroshja nga Majemi e cila numëron mbi 8.9 milionë ndjekës në Instagram, si gjithmonë ka nxjerrë në pah format e saj të nxehta, duke i bërë fansat të “tërbohen” në komente.

 Perez gjithashtu ka treguar se është dhe një fanse e zjarrtë e dy futbollistëve të PSG-së, Mesi dhe Nejmar, të cilët e i ka ndjekur që në periudhën kur luanin te Barcelona.

 

1 Komente

  1. P
    Pjeter

    Kujdes gazeta se mos digjeni!

    Lini një Përgjigje