VIDEO/ Qytetari i revoltuar i drejtohet ambasadores greke: Turp t'ju vijë, po mbroni një kriminel (Belerin)

18 Shtator 2023, 11:10Sociale TEMA

VIDEO/ Qytetari i revoltuar i drejtohet ambasadores greke: Turp t'ju

Një qytetar ka protestuar i vetëm këtë të hënë në Apelin e GJKKO teksa po mbahej seanca e Fredi Belerit.

Në video tregohet momenti kur qytetari i thotë ambasadores greke se po mbrojnë një vrasës.

“Jeni kriminelë, ai është një vrasës. Ai është vrasës, turp t'i vijë”- tha qytetari.

Apeli i Posaçëm ka rrëzuar sërish kërkesën e Fredi Belerit për ndryshim të masës së sigurisë ‘arrest me burg’.

Beleri kërkoi lirinë duke insistuar duhet të betohet si kryebashkiak i zgjedhur i Himarës, por Apeli i GJKKO e la në burg. E pranishme në gjykatë ishte është edhe ambasadorja greke, Kostandina Kamitsi si dhe Vangjel Dule.

 

30 Komente

 1. T
  Taulant, Katana 138

  Pse si fute ndonje rrahje asaj ndyresires ...

  1. .
   .

   Marifete dhe skenare Turk-Arnautesh, ky mavria barkthar eshte produkt I lavazhit te trurit dhe veshtir qe te frenoj injorancen dhe mllefin qe e kan ushqyer medjat.

   1. A
    Arvanitasi

    Nga pika kuqe paske kalu me jeshile tani o te qifsha papune dhe grune. Shko mer pederast i felliq ruaj gruan se po ta shkerdhejne para e mbrapa shqiptaret me leri komentet se ky eshte forum shqiptar mer bythae evgjito grek

    1. T
     Te fala gruas me pull te kuqe

     Pullen kuqe e perdor gruaja kur ben komente erotike,,,ky pede Ka jeshilen,,,,

    2. S
     Samuel

     Dolle prape o bytheçpuar po mos harro ta lyeçme vaj bithen para se te çkepesh me papune e Janullen o evgjit i mutit

     1. H
      Hoxh Armandi

      Turkoshqiptar qe ben dush 1 here ne jave dhe shikon Ertugrulin.

      1. G
       Genti

       Po ti gre-qi ku ta kesh nen,e moter e goc e gru byth qiri i gre-qis

       1. P
        Pukjani

        Genti !Turko Shqiptaret jane mesuar per te lare bithen ! Jo si ti ta fshis me leter ! Dhe te laheni nje here ne muaj o byth qire se ç'fare feje mund te kesh.

       2. P
        Papu Kristo

        Po cte shoh or derdimen meshat e bithes qe ju mesojne ju si te shkepeni burre me burre nga prapa... Ju a ke lene trashegim turk vellai se ai ju a pallonte dite e nate ne bire te sumes or evgjjta gre qira

        1. M
         Meshari

         " Karmand " or evgjit gre qire me pseudonim. Shko vajos bithen me gjalpe para se te ahkepesh me papune or bythar i qelbet e mos u fut ne forum ahqiptare e te qifsha gjineken

        2. T
         Tom

         Ti komentues pa emër. . Je një bythqirë i pa ngopur????

        3. t
         ta kishe peshtyre surratit kurven greke

         rrespekte oer kte reagim qytetare e patriotik . kermat greke duhet te shikojne surratin e qelbur ne pasqyre sepse jane shteti me kriminal ne be

        4. X
         Xhixha

         Shume mire ka vepruar.Por duhet te mbeshtetet nga te gjithe ne krahas veprimeve direkte apo indirekte qe ben qeveria.

         1. T
          Taulant, Katana 138

          Shume e sakte sepse ne vrihemi per nje gardh por perrulemi para ketyre bastardeve fqinje te cilet kerkojn zhdukjen tone.

          1. F
           F-22 Raptor

           Xhixha, po kush ta mbeshteti mor vella! Ne jemi patriot tastiere, ketu pushtojme boten, te marrim gjak ne vetull! Po te ishim patriot prej verteti, nuk kishin livadhisur kaq lirshem ne kete vend te bekuar lloj-lloj zagari, gjakprishuri e horri antishqiptar.

          2. S
           Shqiptar

           Bravo Shqipe, keshtu i do mushka drute.

           1. F
            Franci

            Po perversi Arian Cani dhe teveqeli Ylli Manjani nuk ishin ne gjykate ????

            1. T
             Tes

             Jo,ata (Ariani dhe Ylli) kane qene tek seanca e Ujkut te Cerikut ahahahha.

            2. A
             Agimi

             KANË HAKË PLUMBIN. POne Shqipot jemi shumë më shumë tolerant se çduhet.I lumtë atijBURRI që ja kaplasur në fytyr të vërtetën.

             1. r
              reti11

              Well done! Fuck jevgjit e anadollit!

              1. Z
               Zana

               I lumte!! Duhej te ishim bashkuar te gjithe!!

               1. B
                Brukseli

                Po te ishte Juri Kim kujt do ja mbante bitha ta nxirrte jashte ? Po nejse bravo shqipe keshtu e do armiku , trimat e xha rames

                1. E
                 Eleni

                 Bravo qytetari

                 1. e
                  eli-tiv

                  ....proteste qe duhet...por per ambasadoren ai eshte i zgjedhur i opozites...ata e kane kaluar ne site e ju doli bejleri flori...proteste ti bejne esaliut e ilirit...

                  1. G
                   Gabeli

                   Sbehen njerez jevgjit e gre-qise

                   1. X
                    Xha Murati pellazg

                    Qytetarin e njoh une ,,,Ramazan e quajn ,,,,eshte patriot i madh ,,,,bravo Ramazan ,,,gezuar Bajramin

                    1. T
                     TREGETARI

                     Phlera kane vrare shqiptare i kan lyer duart me gjak, duan ti futin hundet dhe neper gjykata?! Shikoni topat e Janulles.

                     1. K
                      Koli

                      Po ata Camet Trima pse nuk dalin para kesaj Zhgerdalles Ambasadore te kerkojnePronat,Varret e te pareve.Hajde Parti Leshi,Hajde.Cohuni more Trima kundra nje Shteti qe ju ka Diegur te gjalle.

                      1. K
                       Koli

                       Jane shume veta qe kane Faj ne rastin e ketij Kurves Beleri.Nuk munt te behesh Kryetar me 2023 kur jevDenuar dy here me 3 vite ne shtete te ndryshme.Ky ka bo 18 muaj Burg ne Greqi,si munt te behesh kryetar,kush te le ne nje Shtet qe pretendere n te futet ne Europe.

                       1. P
                        Priamo Bollano

                        More opinioniste trushpelare a ju ka shkuar mendja,per nje veshtrim tjeter te ceshtjes beleri.Ne vitin 2006 gjykatat shqiptare e denuan me vendim te formes prere,ai u fsheh ne greqi dhe shteti athere,nuk zbatoj ligjin per ta kerkuar si i denuar me vendim te formes prere te gjykates shqiptare.Nje vendim i shpallur nuk mundet te mis ekzekutohet kjo eshte e para e dyta cfar arsimi ka kryer beleri qe mund te drejtoj nje bashki relativisht mesatare,ku di ai te drejtoj nje bashki besoj se as shkollen e mesme nuk e ka kryer e treta deputetet ne kuvend duhet te rishikojn ligjet per te kandiduarit deputet e kryetar te bashkive,pa arsimin e larte nuk duhen lejuar te kandidojne.Kandidatura e belerit e propozuar ne cifti berisha meta e ka caktuar kete personazh per te hapur nje ceshtje qe nuk duhet te ishte ky protagonist,beleri e ka thene vete kam punuar si hidraulik pune kjo e nderuar per furnizimin me uje ne familje,fabrika e qytete,por jo te drejtosh bashkine e vitit 2023,ku di beleri per ligjet ekonomike te kapitalizmit,ekonomone e tregut, veprimin e ligjeve te financave etj.Keta qe e kane kandiduar kete personazh jane baraz me te per te thene me te kqinj se ai per cfar i kan bere shqiprise.Po ata qe jane te ngarkur te hetojne per kadidatin per kryetar bashkije cfar kane hetuar turp trup,per ate qe kene gatuar dhe kane kater muaj qe merren me dordolecet me dy shtetesi,injorante qe nuk ja duan te miren shpirise.

                        Lini një Përgjigje