Rama jep lajmin e mirë për shkodranët dhe turistët që vizitojnë qytetin

18 Shtator 2023, 09:19Sociale TEMA

Rama jep lajmin e mirë për shkodranët dhe turistët që

Turistët që do të vizitojnë atraksionet turistike në qytetin e Shkodrës do të kenë lehtësi.

Të gjithë pushuesit do të kenë akses në internet falas në të gjitha destinaconet turistike, si edhe në pedonalen e qytetit të Shkodrës. Lajmin e ka ndarë kryeministri Edi Rama.


“MIRËMËNGJES dhe me internetin falas që do të jetë në dispozicion në të gjitha atraksionet turistike të Shkodrës dhe pedonalet e qytetit, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

15 Komente

 1. A
  Alban

  super lajm per te gjithe turistet qe vizitojne Shkodren

  1. V
   Vranakonti

   Shume mire e bene kryeministri Rama,por shkodranet nuk jane mirenjohes.

  2. A
   Arber

   Nje ndryshim shume i mire per Shkodren

   1. F
    Fredi

    Vetem me ju Shkodra po mer ndryshimet e duhura

    1. L
     Luan

     tani te gjithe do kene akses per te perdor interenetin falas e te promovojne bukurite qe Shkodra ka

     1. K
      Kinom

      Bravo I madh je Edi Rama. E duam shkodres si gjithe Shqiperia. Bravo Benet Beci zbukuroje cdo dite shkodren se e Lane prap hajdutet dhe hajdutet shkodrane,

      1. i
       ilir

       Shqiperine sot e vizitojne sepse ka marre nje progres shume te madh. Rama po ben punet e mira perhere e me shume

       1. l
        lavderim

        Sa mire qe sot Shqiperia ka njerezit e duhur ne krye qe po bejne punet e duhura ne cdo moment te mundshem

        1. q
         qamil

         turistet sot ngelen goje hapur nga Shqiperia sepse sot eshte edhe me e paster por edhe me e rregullt

         1. N
          Nijazi

          Bravo hajni Edi Rama vjelli shqiptarët se e meritojne. Sa te mundesh me top bjeri

          1. F
           Farije behari

           Mbajeni fjalen per Shkodren eshte venecja shqiptare,bejeni historine.

          2. Z
           Zyko

           Po pse kete lajm e ndan Edi Rama e jo k/bashkioti i Shkodres. Apo qe te marre me shume rendesi????

           1. l
            linku

            Jo me dhe ai e hedh, por Rama ka kanalin e tij, dhe eshte me i preferuar nga gazetaret

           2. M
            Mona

            Po duhet me diftu vedin se eshte i interesum shum per Shkodren,a thu se interneti eshte hadhi ma i madh per Shkodren,

            1. P
             Phoenix

             Internet falas qe te shijoni pordhkastin e Rames/Kujdes kur ky lugati i Netes fillon dhe ofron gjera falas. Heren e fundit ju tha keni vaksina falas nga Phizer te cilat jane te barabarta me flori, po e mbani mend ne 2021-in.

             Lini një Përgjigje