Eni Çobani flet me kode: Kam të njëjtën dashuri edhe për ata që më kërcënojnë

4 Shkurt 2024, 22:00Sociale TEMA

Eni Çobani flet me kode: Kam të njëjtën dashuri edhe

Avokatja Eni Cobani ka kremtuar sot 12 vite te  “Shihemi në Gjyq”, e cila sipas saj ka arritur të zgjidhë 80% të problemeve juridike të shqiptarëve dhe 20% të tjera janë në rrugën drejt përfundimit.

Teksa moderatori Ardit Gjebrea dhe Eni Çobani diskutonin këto statistika suksesi, ndërmjetësja solli në vëmendje edhe një anë tjetër të medaljes.

Eni Çobani: Në këtë kuadër presim edhe kërcënime,  pajetër.

Eni Çobani: Unë jam shumë e lumtur që hera-herës…shiko unë jam shumë e lumtur që emisioni në vetvete përmban një dashuri dhe një patos shumë të madh nga ana ime për profesionin, pa diskutim dhe ndoshta unë edhe përfshihem në dhimbjen e atyre të cilët vijnë, por gjithmonë duke  iu drejtuar edhe njerëzve të cilët nuk janë prezent. Më vjen keq që ndonjëherë nga ata keqkuptohet nxjerrja e emrave të tyre dhe drejtimi i tyre kundrejt meje është i gabuar. Megjithatë unë kam po të njëjtën dashuri edhe për ata që më kërcënojnë, padyshim. Unë jam në mes të Tiranës, u kam thënë të gjithëve, kushdo të dojë të vijë në çdo orë, në çdo ditë të javës, Eni është e gatshme ta takojë. Me inat, pa inat unë të gjithë i dua kështu që nuk ka problem.

4 Komente

 1. G
  Genti35

  Dhe ku eshte kodi ketu? Cfare kuptoni ju gazetare me kodin ne kete shprehje te Enit?

  1. m
   mos

   Qe i do te gjithe, e ke gabim ose je hipokrite se duhen te gjithe; Kaq kisha une, me gjithese je e bija e nje burri te njohur dhe specialisti me emer, por kjo sot nuk ndikon me sepse biografia behet nga ato qe veshe lyen.

   1. S
    SP

    Ti dashuri?! Ligesia, poshtersia dhe intriga jote jane epike mos ndyresire!

    1. T
     Toni M.

     Zakonisht jane meshkujt qe ngaterrohen duke u m'burrur takohemi ketu... ose te pres ne ket vend... duke alarmuar shoket etj.etj.. nejse... ket radhe na doli e lumtura e botes duke bullizuar...qe jam ne mes te tiranes dhe iu pres... zgjidhja eshte me ule koken moj zonje.. dhe mos merr lek fukarejve me premtimet fallco.

     Lini një Përgjigje