mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

5X5/ 5 femrat më sexy & 5 femrat më të shëmtuara shqiptare

TemA e nxehtë e së shtunës

nga Bledi Mane

facebook.com/bledi.mane

 

E keni vënë re marrëzinë kolektive që ka kapluar të madh e të vogël, jo vetëm në Tiranë, Gramsh, Peqin, jo vetëm në Shqipëri, por kudo. Nga Amerika Latine e deri në Zelandë të Re,kryq e tërthor këtij planeti njerëzia investojnë e harxhojnë para pa fund, vetëm e vetëm të duken…të bukur. Të gjithëve na kujtohen sqetullat me lesh të femrave, meshkujt e qethur standard nga jugu në veri, një model brekësh e fustanesh për çupkat, një stil kolektiv veshjesh, të argëtuarish a të menduarish për çdo qytetar. Regjimi pesë dekadësh i Enver Hoxhës gradualisht filloi të na deformonte si qenie njerëzore dhe racës shqiptare pa nam e pa nishan po i humbiste çdo tipar a krenari unike që e karakterizon.

Por Zoti është i madh e nuk na braktisi. Gjithçka u rrokopat në mënxyrën e kohës dhe sot fatmirësisht kemi mundësi të pakta apo të palimituara për tu ushqyer disi më mirë e pa tallona, për tu veshur edhe te Gabi edhe te Coin, të lahemi më shpesh e të kujdesemi për lëkurën, thonjtë, flokët, të veshim brekë cK a të bëjmë plazh nudo. E rëndësishme është që po ia riparojmë mangësitë dhe defektet racës shqiptare dhe duan a s’duan Berisha a Rama, Banka Botërore a FMN-ja, grekët a serbët, Janullatos a Kreshnik Spahiu, mes nesh po rritet një brez i ri më i shëndetshëm, më i ushqyer, më i larë & e më i pastruar, më pak i fustruar, më i argëtuar, më vital, më i bukur.

Por le të mos na bëhet qejfi të gjithëve,sot në suplementin TENSH pa ia ngrënë hakun askujt u prezantojmë mbretëreshat e bukurisë a shëmtisë shqiptare. Nuk duam qejfmbetje, fundja bukuria nuk është në dorën tonë. Të qenurit i e shëmtuar nuk është as meritë as fatkeqësi,e rrezikshme është shëmtia e fytyrës miksuar me shëmtinë e mendjes dhe shpirtit.

 

1-Valbona Selimllari

Vitet tutje Selimllari veç rinohet. Nuk ka shqiptar që në heshtje a me zë të lartë të mos pranojë se mbretëresha e bukurisë e të gjitha kohërave është dhe mbetet përmetarja Selimllari. Zbulimi i regjisores Vera Grabocka gjatë një spektakli bukurie në fillimvitin 1992, fytyra, ëmbëlsia e qeshjes, mirësia që rrezaton në fytyrë, linjat perfekte të trupit,lëkura e derdhur si mëndafsh mbi atë trup, gjithçka e përkryer e mishëruar te Valbona Selimllari kanë dhënë statusin e etalonit të bukurisë femërore. Momentalisht menaxhon qendrën më të madhe tregtare të Tiranës “City Park” dhe kujdeset për dy fëmijët e saj të vegjël.

 

2-Genta Ismajli

Ndryshe nga bukuroshja Selimllari, të cilën çdo kush kërkon ta ketë të tijën dhe kënaqet vetëm duke e soditur, e kundërta ndodh me “pelën” kosovare, këngëtaren sexy Genta. Nuk mund t’i rezistosh tundimit, është një nga ikonat femërore e cila të eksiton 24 orë rresht. E kolme, me vithe të bollshme, gjoks natyral, gjatësi standarde, gojë të shegtë, të imponon një lloj përuljeje erotike kur e ke pranë. Ende beqare dhe pa fëmijë, i është përkushtuar karrierës muzikore.

 

3-Valbona Çoba

Siç duket shqiptaret me emrin Valbona e paska në gen bukurinë dhe feminitetin joshës. Dikur një nga ish miss-et e shumta të dala nga konkurset e përvitshme të bukurisë, vazhdoi karrierën si modele në Greqi ku pavarësisht namit të keq të shqiptarëve bëri që me bukurinë e saj të zbuste paksa racizmin ordiner ndaj racës tonë. Qysh prej 5 vjetësh është zhvendosur në Shtetet e bashkuara të Amerikës, e martuar, por ende pa fëmijë.

 

4-Anxhela Martini

Shkodrania bukuroshe dhe super sexy është ndër të parat modele shqiptare, e cila sot me të drejtë prezantohet suksesshëm në pasarelat ndërkombëtare të modës. Ndryshe nga fantazitë e sëmura apo mashtrimet mediatike të ndonjë mitomaneje, Anxhela prej 12 muajsh ka siguruar statusin e modeles së vërtetë për të cilën nuk e ke vështirë të informohesh qysh me klikimin e parë në web. E gjatë dhe herë-herë ekstravagante, ka ditur të tërheqë pas vetes vëmendjen e publikut. Jeton dhe punon në New York ku shfaqet ndonjëherë në publik edhe pa të mbathura sepse i ndodh që i harron pa veshur nga axhenda e ngarkuar që ka :-))

 

5-Elvana Gjata

Jo e bukur, por simpatike, me gjoks të vogël, por me vithe sexy, trup të derdhur dhe me hojna provokative në sjellje. Edhe vetë Elvana e di që është kaq e mirë ndaj ende nuk i afrohet një mashkull përsëmbari. Elvana lëshon rezonanca të padukshme intriguese dhe para saj çdokush mund të ndjehet skllav. Unë e dua një bashkëshorte të tillë, ia vlen të jesh “ushtar” i saj dhe t’i zbatosh urdhrat që nxjerr nga goja!!!

 

***

 

1-Albana Vokshi

Më e vogla e motrave Vokshi, më e shëndosha, më acaruesja, më e pasjellshmja, më kokëforta, më posesivja, më konfliktualja. Albana ka kohë që përfaqëson atë racë grash të politikës, të cilat nuk tërheqin vëmendjen e askujt përveçse me maskilitetin e fshehur brenda tyre dhe shëmtinë që rrezatojnë sa herë hapin gojën për të nxjerrë budallallëkun e radhës.

 

2-Rovena Stefa

Me ndërhyrje kirurgjikale estetike që nga këmbët e deri te gjokset duke përfunduar te buzët. Asgjë deri tani nuk i ka bërë derman këngëtares fierake të tallavasë e diplomuar për Juridik në Universitetin e Elbasanit(?). Pavarësisht se është paksa e rëndë ta etiketosh një femër “të shëmtuar”, Rovena mund t’i gëzohet fatit që Zoti është treguar kurnac me bukurinë, por i ka dhënë famë (domestike) dhe para. Gjysma e së keqes oj Rovenë!

 

3-Edita Tahiri

Karrierë të admirueshme në politikën kosovare, deputete dhe momentalisht një nga shtatë zëvendëskryeministret e Kosovës. Madje e masterizuar edhe në Universitetin e famshëm të Harvard-it, zonja Tahiri është një nga emrat më prominentë të politikës së ditës në Prishtinë. 55 vjeçarja beqare Tahiri ka një aureolë tipike të femrës luftëtare kosovare të para dhe pas Luftës së I-Botërore. Një lloj Shote Galice e ditëve moderne.

 

4-Ermira Çausholli

Prezantuesja e tragjikomedisë “Histori dashurie” që shfaqet të mërkurave në Vizion Plus, një manekinë që vetëm qesh, një kopje e shëmtuar e Xhemit të Top Channel, një mendjelehtë që ashtu si Aida Shtino këput vetëm broçkulla bajate, një nga prezantueset sureale të medias shqiptare. Edhe kur flet për dashurinë filozofon në mënyrë skolastike dhe qesharake. Pavarësisht se mundohet të duket më e re në moshë, mënyra e shëmtuar që ka zgjedhur t’i flasë audiencës e tregon më të madhe se 57 vjeç (mosha reale e saj).

 

5-Sashenka Jonuzi

Largoni fëmijët, kujdes lexuesit që kanë probleme kardiake, mos e lexoni momentalisht gazetën në diell. Fytyra që i vë kapak jo vetëm drejtësisë, por edhe feminitetit shqiptar. Mendo Drakulën, lugatin, shejtanin, vampirin… dhe para teje shfaqet ajo… bukurania e Vlorës, Sashenka e Kaninës, fytyrë palosura si fletët e vjedhura të votimeve. Duke u kërkuar ndjesë, ju lutem mundohuni ta harroni këtë lloj fytyre dyfish të shëmtuar.

113 komente në “5X5/ 5 femrat më sexy & 5 femrat më të shëmtuara shqiptare”

 1. edi.s says:

  Hahaaaaaaao , i forte je bobe
  fjalet e mira do ti thoja dhe une per bukuroshet
  per seria II nuk kam qejf te merrem me to se sdua
  ti rendoj, po me pelqen kur ti e ben!
  Por me e madhja: Sashenka… me kenaqe
  Satira eshte nga te paktat gjera qe na plotesojne
  paksa deshiren per drejtesi.
  Te pershendes!

  1. Tirona says:

   Me e bukura nga te gjitha keta eshte Sashenka. Mund te konsiderohet si Miss gjykata ne Shqiperi. I tille eshte dhe sistemi gjyqesor ne Shqiperi, i bukur si Sashenka.

  2. Tirona says:

   Ka shume te drejte Bledi. Me e bukura nga te gjitha keto eshte Sashenka. Ajo paraqet fytyren e vertete te bukur te sistemit gjyqesor ne Shqiperi. Shpresoj qe shume shpejt ti jepet edhe titulli Miss Albania.

  3. jimmy says:

   argita berishes e ka surratin SI BYTHET E MUSHKES. Mane ke fryke qe te vlersoje edhe argiten e salje maloket te berishes

   1. APOKALYPSIS says:

    Mos i shaj kote b..thet e mushkes se i ka si i ka

    Molle te kafshuar ke pare?? Pale te krimbur fare .. ja ashtu e ka surratin Argita …

    Po mua sepse me kujton dhe spaten e malsorit me te cilin priste lisat e gjate ne perrallat e kakarese !

 2. Salihi says:

  Mos ma shaj Albanen ti klysh komunisti se ta baj ftyren si sholle kpucsh a morre vesh. Albane, ndigjo mue, lei kta t’folin se ty t’kam burrneshe ti mos e çaj bythen se ate do ta çaj une se Lirine kam kohe qe se nderzej ma, do te nderzehena bashke per t’miren e atdheut se i ke cicat e medhaja ti Albane, do ti shtrydhi une cicat. Ndigjo, po mujte merre edhe Linda Bregun se kam qef me e ba treshe ashte e forte vallahe hahahah hajt Albane bravo te qofte per te miren e partise e bajme.

  1. inf says:

   Po bre bre bre, po ta mari dhe ni tjeter bre bre,ajo asht Aida Shehu ish
   sekretarica e tij qe ka pas te Presidenca,
   kaq shume e deshte bre at ,sa e mbante me kimet ,dhe kur vijshin musafiret
   me e pa ,ky sal qenefi ,e mbyllte dhe nuk e linte me dal,
   ta mari dhe Aiden, se ket pune ja di dhe Sllobodanka,ketij dhom qelburit,
   Jo DETI JON qe ky dobiç Serbijet dhe klysh Greku,ja shiti detin me LULEN E TIJ.
   po dhe ne Oqean te futet ky,ketij mor zotrinj komentus ,Nuk i Heket ERA e CJAPIT te Eger
   Albana e bija e nji ish mesusi nji Spiun i dyfishte,Albana kari ,katura e ALBANISE
   e pane dhe te huajt si Uluriste te Votat oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipa pa kafshe hesapi PTU

 3. beka says:

  PO A KA NE KETE LIST NDONJE SOCIALISTE TE SHEMTUAR SE MENDOJ SE KA SHUM

  1. Vlora says:

   po ka dhe socjalisht te shemtuar,,, eshte kac.. islami,,,mesila dode,,,, ilir e monika meta,,, por edhe ata i ka mare gupi shemtaraq, i PD,,,,

 4. LOLA says:

  hahahahahahhahha pershkrimi i sashenkes eshte me te vertete fantastik dhe valbona selimllari mbetet ikona e bukurise shqiptare e adhuroj

 5. jimmy says:

  shqipetaret injorante do te mbeten si fshatarje pa breke xhozi topallica

 6. EhMoreBledi says:

  E di ku qendron problemi yt Bledi? Ti e kerkon me ngulm te behesh interesant dhe keto lloj temash patjeter qe do te ngjallin interes, por ti nuk je i rafinuar more djale, te mungon sensi i holle i humorit, nuk je aq “i larte” sa mendon, aq sa une apo te tjere te presin ndonje gjetje ne shpjegimet e tua. Ti je version Zhaku mashkull, pra ke nje guxim budallai po mbetesh tek banalja. Kete liste mund ta kishe bere 100 here me bukur, po s’e ben dot se ke dicka prej provinciali dhe “100 vjet pa ndonje pune normale” brenda teje qe te mundon. Meso pak nga Mero meso, se ai eshte mjeshter ne satire. Ah, habitem edhe me nje gje tjeter (si femer qe jam): E ke 20 cm dhe je kaq i pasigurt sa i klasifikon femrat si te shumetuara?

 7. ela says:

  Si gjithmone i madh Blendi Mane..Jam plotesisht dakord sidomos me femrat e shemtuara..ku sashenka dhe albana kane si shemtine fizike dhe ate te shpirtit

 8. +10 says:

  Po Argiten e paskeni skualifikuar. Mjere ju cdo te hiqni ketej e tutje.

 9. mosquito says:

  skandaloze…. eshte shume e turpshme qe nje pseudogazetar te mund te flase me te tille gjuhe per femrat ne shekullin e 21… . turp.. fjalor kafenesh, aspak i denje per nje gazete qe shperndahet ne gjithe shqiperine

  1. toti says:

   a je ne vete e pse qenka turp…apo se ato palo deputetesh si vokshi jane edhe kurva edhe lejojne me burra te paligjsshme dmth bejne kopilet rruges edhe hajdute edhe rrugace edhe paedukate …albana vokshi po qe se e kupton sa shume e urrojne qe te gjithe iken dh ee hap varrin e saj me duart eveta

 10. mirjeta says:

  ncncncn artikulli me i pavend qe kam lexyar ndonjehere.turp per autorin.nga e merr guximin aj qe nje qenie njerezore ta quaj te bukur e nje te shemtuar,madje edhe publikisht duke i ofenduar me lloj lloj fjalesh.
  me vjen shume keq per nivelin e ulet te tij,fundja q’rendesi ka pamja rendesi ka ajo qfar kemi ne zemer dhe si sillemi me te tjeret..

  1. Vlora says:

   nje paraqitje e shemtuar ka gjithmon nga prapa,,, nje sjellje dhe nje shpirt te shemtuar.

  2. toti says:

   po se ke siklet moj mirjet ???? kush ka ba keq le te behet gati per listene zeze…se ka plot gra jo tbukra po as i shkon mendja kerkujt ti fuse ne keto lista..problemi ketu eshte qe jane rreshtu ato shoirtzezat, ato pasaniket hajdute ato qelbesirat dh epo te jesh ashtu…ta mac me shendet klasifikimin…flitet pe rgra jo te sjellshme ketu nese e ekupton….

  3. zefi says:

   Dikur Enveri akuzonte Frojdin se shkruante,qe “NJERIU I MIRE APO I KEQ NE PERGJITHESI DALLOHET NE FYTYRE”!!!Kete gje e zbatojne edhe regjizoret e filmave apo teatrove kur caktojne aktoret ne role KRIMINELI,zgjedhin ata me te shemtuarit!!!Ne jete nuk ndodh 100% keshtu,se ka edhe fytyra te bukura,qe mbajne brenda vetes SHPIRTIN E ZI TE HAJDUTIT E KRIMINELI,si Lul Basha!!!Por ,ama,ne FYTYREN e Sali Berishes,NATYRA KA KOMBINUAR PAMJEN E URRYER ME SHPIRTIN KATRAN TE ZI!!!!Sa per femrat,qe po permenden,do te shtoja,se Albana Vokshi me reagimet e saj si egersire,jo vetem qe nuk bie “ere” femre,por edhe si mashkull do ta urreja!!!Njelloj si ajo sillet ZhoziTopallja,Rajmonda Bulku etj,qe te tera jane bere si MASHKULL I KEQ nen shembullin e BANDITIT BERISHA!!!

 11. Aqif Kapertoni says:

  koodos my friend…..it’s ecxellent

 12. Demokrati says:

  po ku i pe votat e vjedhura more, apo se je socialist, ik mer me gjith kete gazete kot!

 13. Jori says:

  Nuk besoj se ka fyerje me te madhe per nje femer se ti thuash se eshte e shemtuar!nuk eshte ne doren e askujt bukuria,ndaj nuk eshte e sjellshme te tallesh me te dike vetem se estetikisht nuk ‘te kenaq syrin’.

 14. Edi Detroit says:

  HA HA , Bledo, perkufizimi per Sashenken i perkryer, kam dyshime qe e ke futur Rovenen tek te shemtuarat.

 15. 'kritika' says:

  pershendetje zoti B.Mane…kam lexuar disa nga shkrimet tuaja dhe me kane pelqyer vertet shume…iu pergezoj per menyren origjinale te te shkruarit,…edhe ky eshte nje shkrim i goditur,por vetem me dicka nuk jam dakord:jeni shprehur per Znj Ermira Causholli ‘mendjelehte si A.Shtino’vetem ky krahasim nuk me pelqeu…sps znj,Shtino,qendron sh me lart sesa znj:causholli…

  1. toti says:

   kush eshte kjo mira causholli more mos eshte vajza e xhaxhait e merilyn monroes???

 16. I zhgenjyeri says:

  Po Jozin pse e ke dekualifikuar ?

 17. VFLP says:

  Valbonen e kam kushuri te trete. Jam krenar qe kam nje kusho kaq te bukur, megjithese kusho e larget. 🙂

 18. miri bushat says:

  Kjo e Sashenkes eshte fiks, edhe te tjerat ok por kjo eshte me e goditura

 19. arjan says:

  Sashenka eshte nje mushke plake, madje e peshtire. Me vjen keq qe e keni nderuar duke e quajtur femer !!!?

 20. arben says:

  me kete te fundit i ke vene kapak gjithckaje po ne nje kategori me shashenka shimpazen eshte edhe lezbiane jozefina topalli do ishte nje dyshe e shkelqyer seksi me shashenken

 21. Mali63 says:

  Fytyren e ka si sholle kepuce shasenka po imagjino si e ka barkun dhe fundin e barkut me pala si fletet e votimit te hedhura gabim,ka nevoje per nje operacionku doktor te jete Ristani qe ti vendos palat e barkut ne kutine e gabuar aty poshte barkut.Turpe te te vije o plakushke e ndyre u bere objekt sharjesh e ofendimesh ,u shite por 5 aspera turperove familjen ,Vloren.

 22. Alb-germani says:

  Femra me e shemtuar shqiptare eshte Jozefina Topalli.Ajo eshte e shemtuar ne karakter,ne te folur,ne te arsyetuar.Ju lutem hiqeni Edita Tahirin nga ajo liste,ajo eshte burrneshe grua.Ndersa vendin e pare une personalisht do ja jepja Parashqevi Simakut.Ajo eshte esmere,me syte si bajame me hunden qe cdo kirurg do e quante te persosur,me dhembet e bardhe,me te foluren aq sexy,pastaj keni harruar Ema Ndojen.Enada At’Nikolla,Rudina Magjistarin,dy balerinat e Fix fare, jan shum ma te bukura se Selimllari.Bukuru Korcare,te mrekullueshme.

  1. arsen123 says:

   shume e drejte…

 23. bregdetasi says:

  O ç’u kenaqa, kisha kohe pa lexuar nga keto hahahahahahahahaaaaa

 24. hysni dajaku says:

  ore Blendi!!ore jam une komunist i fantaksur apo te gjith e dhisni ju kur krahasoni Enver Hoxhen per cdo gje,,ore po eshe lesht e sqetulles do u priste Enveri juve more<,po cilen rrac te bukur paska deformuar Enveri,ato qe mbanin citjane ne ato shtepit me qerpic te Tiranes qe nuk krahasoheshin me kasollet e lopes tek ne fshataret e Jugut e qe na e mbani si qendren e qytetrimit juve ,,apo deformoi citjanet e shallvaret qe paskan qene simboli i bukurise!!ore po kur e donit ju ate mut moderrnizim qe nuk ua paska dhene Enveri,ne 50-en kur koka e Zezakut ne Amerike dukej si ferr e pa prere apo e kur mustaqe e Austriaukut dukeshin si bisht fshese,e kur llaku qe lyenin koken Italainaet pa lare nje muaj dukej si llac,,apo e donin ne 60-en kur i bardhi mberthente e kafshonte prej zverku zezakun,si hanim ne misrat e pjekur,,apo e donit ne 70-en kur lesht e gjat te europianeve ngjanin si shqiptaret e pa qethur ne 91-in,,ore do thoini te verteten ju apo jo,e mos na krahasoni akoma sot ne 2011 me shqiperin e 80-es,se ai Enveri i mbante shqiptaret te rruar e te qethur si pellumba e nuk u linte tu vareshin lesht e kokes si ferre,qe per kohen ishte mode e kaluar modes,e qe po ndiqet e sot e kesaj dite,he ore pse si mbani pantalonat e gjera tani si fshirse cimenetosh!!,pse si mbani lesht e gjata po mi prisniu me shkurt nga cu linte Enveri!!nuk e di pse irritohem sa here qe ndokush vend e pa vend e kalon per cdo gje fajin tek diktaura ose nuk i rrihet pa sjell ndonje shembull gjoja per te treguar sa e poshter ka qene!!,,

  1. Rani says:

   E vertete hysni ajo qe thua. Nuk krahasohen gjera ta pakrahasueshme, meqenese ra fjala, para nja 10 ditesh pata nje shok nga Shqiperia qe ndenji te une 2 jave dhe shkonim pinim kafe te nje klub afer shpise ketu. Per aq sa ndenji u çudit se si te ai klubi sherbenin disa pisanjose nga ata te parruarit me mjekra te gjata te pista me rroba te grisura, deri sa tha se ne Tirane po te mbash keshtu personeli falimenton, natyrisht qe ka te drejte dhe mua me erdhi te qesh, pastaj i thashe “ketyre pederasteve ju duket vetja qe po ndjekin moden duke qene te parruar dhe me floket e kerleshura dhe me pantallona duke i terhequr zvarre. Keshtu qe krahasimet me kohen e Enverit per breket e te tjera jane pak te tejkaluara se mjafton te shohesh filmat e pare te Julia Roberts dhe te tjerave dhe do te shohesh leshin duke ju varur ne sqetulla, gjoja ne hollivud.

  2. Joni says:

   Ke te drejte o Hysni, pavaresisht qellimit qe e ka shkruar, z. B.Mane, mua personalisht me duket vulgar shkrimi. Jam kunder te gjithe atyre mostrave qe kemi ne pushtet por gjithashtu jam kunder mediokritetit, kunder vulgaritetit qe karakterizojne kete shkrim. Mendoj se mund te shkruhet realisht pa rene ne bajatizime te tilla… hem… nuk e di po me krijoi nje gjendje te keqe sikur m’u perzie stomaku.

 25. peco says:

  TURP!SHUME TURP KUSH SHKRUAN KESHTU!
  BOTO NJE FOTOGRAFI TENDEN TE TE SHIKOJME, POR NUK DO TE TE KLASIFIKOJME!

  1. Vlora says:

   ta them un, qe po e pe do te biesh ne dashuri me te….ne kuptimin e plote te fjales mashkull.

   1. LOLA says:

    haahahahahahha bravo vlora

 26. Endi says:

  Rovena duhet te ishte me e shemtuara… Gjss ka mbbaruar ne univ e tr dhe kurveruar ne qytet studenti

 27. Ina says:

  Je i madh Bledi , po ku te bien ne ment keto tema , ti po na e ben me te bukur kete vere te nxehte . Po po po sa kam qesh me pershkrimin e Sashenkes Po te lutem shtoi shkrimit tend edhe pamjen e saj me mantelin e zi te gjykateses . O zot mos e dhente te me gjykoje ajo se do te me bjere infrakt nga shemtija e saj . Vetem kisha nje sugjerim : Si bre bure sna fute ne list Xhozin , prit tani kur ti bjere murit me koke

  1. noni says:

   xshendetje ina….xhozin nuk ka x ta futur kurre ne tema te tilla b.mane….

 28. SKENDERBEU says:

  TE LUMTE O BLENDI PER PARAQITJEN E SHTRIGES SE VLORES SHASHASHA SHASHESHEHSHENKA JON JON JON UUUUZIZI ZA MAZI.POR KE HARUAR HUNDEN SKENDERBEJANE TE EDITES SE TAHJIREVE.

 29. gazi says:

  -Valbona Selimllari ka tipare qe vetem nje femer Shqiptare mund ti kete,lekure dhe floke qe shkelqejne
  —specie qe vetem ne Shqiperi e gjene—dhe s’esht e vetme,cdo qytet ka si ajo.

 30. AK says:

  Me shume me beri pershtypje 5-cja e dyte. Femrat sic thone edhe per te gjithe te bukura i ben dhe sjellja. Po me sjelljen dhe edukaten qe rrezatojne disa nga femrat ne politiken apo ne jeten e spektaklit vertet ta shpifin. Mjerr burrat qe i kane ne krevat.

 31. raimondi says:

  Ore Bledi tani tek ky hit- parady jjot ti ja fut pakez me top

  –Nuk eshte Selimllari me e bukura ———–Por eshte njera me mbiemer Aliaj me duket, qe ka mare pjese ne Miss Universe ,
  dhe CNN e zgjodhi ate ,si fytyra qe perfaqsonte Europen ,

  –Ajo ishte pakez bjonde me sy bojeqielli, buze shume te bukura dhe me nje nur bukurije ne fytyre ,, Shume vajze e bukur ,
  por nga trupi ajo ishte e dobet ———Pastaj eshte edhe nje Mis tjeter qe ka mare pjese ne Miss Universe , nje vit pas Valbones me duket ,–ajo ishte edhe shume e bukur por edhe me trup te shkelqyer
  –Tiranse ishte ajo vajza me sy blue———-Ajo kur doli ne skene ketu ne USA , Vegas, te gjithe duartrokisnin vetme ate

  -Ndersa Selimllari ka nje bukuri te thjeshte ne fytyre , dhe syte i ka normale –Por pavaresisht edhe ajo eshte vajze e bukur , por jo me e bukura
  –Mos u bej Lokalist ..looooooooooooool

  ——–Ndersa qe ke vendos ate pjesen me te shemtuarat e ke prishur ….–Nuk je treguar Gentleman

  —-Mashkulli duhet te jete zemergjere , dmth te jete “POLITIKAN” qe s’e prish gojen kurre me femrat edhe me te bukurat or edhe me te shemtuarat -,…
  ..Eshte gjithmone i embel me to …..
  ——–Sepse pamjen ta jep zoti ,, ndaj ate per te shemtuarat nuk duhej ta beje –Mungese pjekurie

  ———– Por qe sidoqfte me mungesen e zemrgjeresise ke treguar qe je tamam pjese e kesaj opozite e cila ,
  ka Defektin e MADH qe nuk eshte zemergjere , nuk eshte …POLITIKANE ,,dmth qe te krijoje aleanca me kedo ,
  edhe me kundershtaret e saj , ne menyre qe te vije ne pushtet ……-
  ———–Qellimi justifikon mjetin –

  -Ndaj edhe kjo opozite do ngelet gjithmone opozite , se nuk eshte ……Politikane “zemergjere” ———

  By the way –Sashenga ka qene Terheqese kur ka qene e re , se e kam pas gjitone dhe e mbaj mend ,por kam qene i vogel —-Ajo vishej bukur ,

  -Ndersa Edit nuk kish ca ti bente Sashenga, se Edi merr rreth vetes juriste si Damiani qe nuk dijne as ligjet me elemntare se kur mbaron afati i ankeses ———Me ate gafe qe kish bere Edi, kudo qe te ishte nuk i jepnin te drejte aspak
  ——Po te ishte ketu ne USA, nuk ja pranonin fare ankesen Edit
  Hajde shifemi! loooooooooooool

 32. cendurimmadhi says:

  Besoj qe krahas shume lexuesve qe i pelqen ky shkrim ke per te pasur mjaf qe do ta kundershtojne.
  Une per vete u kenaqa,,,,,por do te beja nje pyetje;Burrin e Tonç Topallit sikur e kishe shmangur? A po
  sot ishte dita qe te shkruaje veç per grate?.

  1. APOKALYPSIS says:

   Burri i Tonç Topallit ha ha ha ha ha ha haaa me lot me lot LOOOOOL!

 33. Tiransja says:

  Une per vete, voten time ja kisha dhene Aishes se Saukut……… o mo e mira…….

  1. Aishja prej Sauku says:

   Falemners o moter.E lexova komentin ene me than t’drejten u gzova pak.Un jo se jom e bukur po thon se kom nur,jom si llokum.Jom natyrore sic m’ka bo nona eme.Kur erdhen Tajlonet me nima ne 91 ishte nji esmer i bukur mes tyne,sa nuk ra prej kamjoni prej bukuris teme.tani jom tu shku tek te 40 ene duhet pranu se nuk jom si at’her,por prap e omel jom. trupin n’form e kom ,se m’doli shpirti tu punu tan diten ne mes t’vapes,kru m’shkojn djersa.vrap ke lopa,vrap ke arra,vrap te shpija,tani mu osht shpif ene kumjuteri.u bana telef fare.Ky Bled 20-shi,po t’me kishte pa mu,aha ska ma Genta Ismaili, jo 24 sahat po 36 sahat skish me fjet gjum,….se une GERHAS mi grue,….pse ca kujtove ti???Joooo Aishja osht e ndershme.,qyqja,m’ven keq per Zaken,per zotin.ca jom un..Sashenka.?????,joo un jom e shtrenjt,pa 1 miljon sun me hyp mu kush me vjel mollat e mija…..lene ma me m’hy n’BAFCE…Mazallah

 34. jodashakeqi says:

  Shume bukur,gjera interesante,por ke harruar nje gje te vockel,te vockelfare,nje brisk rroje se te fton Sashenka ti rruash trapin.

 35. andri says:

  Per te bukurat I rene pikes po per te shpifurat ke haruar me te shpifuren qe mban kjo toke sonila mecon me fal neqoft se e ke renditur tek meshkujt me te shemtuar

 36. Albogentivlora says:

  Keni harruar ate tranvestiten Mesila Doda. Ajo mban pishtarin per femren me te shemtuar te rruzullit tokesor.

 37. Vlora says:

  je i madh o blendi,,,,,ke bere nje renditje fantastike,,,,,,

 38. PERMETARI says:

  cdo gje ne rregull e ke pershkruar o bledi pervec genta ismailit .

  ik dil nje xhiro nga blloku dhe ke per te gjetur 1000 her femra me te bukra se kjo genta ismaili qe i thot vetes kengetare. kjo debilja vetem kengetare qe nuk eshte se ter kenget i ka te kopjuara dhe pa pik turpi me keng te kopjuara vazhdon te mbaj emrin e saj gjall.

  anxhela martini e bukur ?? jam shum dakort , dhe e ke thene shum mir qe ka mar statusin top modele dhe nuk eshte si bleona llafazanja qe ngeli duke genjyer medjat shqiptare , por un personalisht nuk shoh nonje bukuri te vecante tek kjo femer.

  hahahahahah. rovena stefa. kesaj ti rroj kosova se ne shqiperi sja degjon njeri muziken. me ate muzik tallava te kopjuar vetem kopuket e kosoves kenaqen. kjo eshte kopja e bleones qe u kosovarizua vetem e vetem qe te quheshin kengetare. per bukuri e ke thene vet ti spo zgjatem me une.

 39. tea says:

  hahahaha, me te bukurat (pershkrime) tek te shemtuarat jane e para dhe e fundit..

 40. ca si larg nga aty, dmth ne Kopenhagen says:

  ha ha ha
  ne i renc ne dore Sashenkes o Bledi, ke per te pare…
  Sdo kete zot te te shpetoje nga parate qe do te te vjedhe, ndersa ajo buldozerja qe ishte e para ne listen e zeze…. Sdo kete burre qe mund ta duroje perdhunimin e saj :), nuk e imagjinoj dot une ate si femer, e cuditshme sa shume krijesa ka sjelle zoti ne toke.

 41. ola says:

  HAAAAAAHAA numri 5 nder me te shemtuarat..Sashenka Jonuzi(aj), ishte i goditur dhe mese i drejte…te lumte, jam plotesisht dakord me listen.

 42. Taku says:

  Bledi, pershkrimi i Albana Vokshit ishte i shume i realizuar. Si per te shtune ne mengjes artikull i bukur.

 43. Taulanti says:

  o Mane ke harruar jozin.
  eshte kryetarja e shemtaraqeve, tamama femer qe fsheh nje burre legen brenda vetes.

 44. altini007 says:

  hahahahahahha sa kam qeshur
  sidomos me kete te fundit sashenken hahahahahaha
  bravo bledi je i madh

 45. baro çorrogjafi says:

  E dime te gjithe: Z O T I ESHTE EDHE DORELESHUAR EDHE KURNAC ,JO VETEM KUR “GDHEND” STATUJAT E GJALLA, POR EDHE DORLESHUAR E DORESHTENGUAR KUR “GDHEND ” TRURIN E TYRE. POR KUR TE JEP INTELEKTIN DHE TE MERR BUKURINE,EDHE HAHET,HONEPSET, POR KUR TE MERR EDHE MENDJEN EDHE BUKURINE ,S’KE SI JA BEN HALLIT ; mE TE TILLE NJEREZ ,EDHE PSE TE SHEMTUAR , EDHE NGA BUKURIA EDHE NGA MENDJA,KA SHUME QE FUTEN NE RANGUN E ATYRE SHPIRTKAZMAVE QE JANE LINDUR DHE BEJNE GJITHMONE VETEM TE KEQIJA. KA ZONJA APO ZONJUSHA , QE MEGJITHESE NUK E KANE BUKURINE ,POR KANE ZEMREN FLORI DHE GOJA E TYRE NXJERR XHEVAIRE , DUKE PERJASHTUAR DEPUTETEN ARROGANTE ALBANA VOKSHI , GJYKATESEN SASHENKA JONUZI ,APO DHE KRYEPARLAMENTAREN TONE jOZEFINA TOPALLI.

 46. ilir111 says:

  Hhahahahahahah Genta Ismajli qenka me tamam “pele” qe te mban zgjuar 24 ore

 47. alban says:

  Z. Mane! Tek ky shkrim ose je treguar pak (shume) frikacak, ose nuk je i mireinformuar. Po Zonjen Xhozi ku e ke more i dashur? Ajo eshte, per fatin e keq te saj dhe tonin bashke, jo vetem femra shqiptare (ketej dhe andej kufirit shqiptar), me e shemtuar, por edhe me demoniakia e femrave: brenda saj sheh vetem djallin dhe vdekjen. Sigurisht, jam i sigurt qe e ke harruar perseri, eshte Argita Berisha. A ka femer me te shemtuar se kjo o i nderuar Z. Mane? Nuk eshte se ajo ka nje fytyre te shemtuar, fytyre kali te shperfytyruar, sikur te jete perplasur me te nje skode me turi (nga ato te viteve ’60). Nuk eshte as femer dhe as mashkull. Nuk e di cfare eshte! Po per kete mund te pyetni Z. Basha.

  1. lola says:

   po cne qe te pyete basha ?

 48. patrioti says:

  pikes i ke rene..dhe me e shemtuara sashenko dhe vokshi…ke harruar edhe ate doden ndyresira fytyrpalare

  1. lola says:

   uhhhsa tamam e ke….ajo mesilla se di po te irriton…ushtare idiote e pd.pupupu mjere kushe ka grua ate…….mbase e rreh burrin me ryp…

 49. zani burimi says:

  Bledi, ke gjetur vetem 2 te sakta: te paren (te nxehten) dhe te fundit (akullin). Po pse, more i dheut,ike deri ne Kosovastan per te gjetur te ftohta? a nuk kishe ketu: Elvana Hanen, Arenca Trashanin, Makbule çeçon,Filloreta Kodren,…dhe nje te jashtme qe na eshte bere si njerka e shqiptareve Doris Pack!
  Do ju sugjeroja ca monstra “te bukur” si çifte per javen e ardhshme: Rama nudo, Basha manekin, Sala Gerdeci ,vella i Mujit e Halilit, Ilir Floriri- kau , Patozi- Pinoku, Islami – Fushé, Braçe – Kasneci , Manjani – llokmaxhiu, Ristani- cjap tyryfili, Marku nw katror-identikiti i traditores,, Henri bukurosh b…lypiresi, Fevziu- koke e madhe, Paloka Thuthuqi, Ferdi Xhaferri qe humbi simiten ne Durres… Besoj se duetet me femra do i rifillosh te Xhozi…
  Tungjatjeta!

 50. Goni says:

  Mos u tal me pajmen e tjetrin, shiko veten ne pasqyre dhe ki kujdes se cfare tall mund ta japi Zoti ne shpi…….

 51. tsfuti says:

  Hahahaaaa,hiiihihihihi,lakuriç,lakuriç…
  Ku e keni zonjen Topalli zoterinj??????

 52. vlora 1 says:

  Do iki ca dite nga Vlora se ka filluar pushimet gogoli Sashenk dhe kam frike se mos me ha

 53. andri says:

  O goni ke fol si plakat

 54. Claus says:

  Nuk e di, por ky Bledi Mane nga gjithe ato lavderime te shkrimeve te fillimit paska filluar te te tejkaloje kufijte e mediokritetit dhe dinjitetit njerezor. Mire qe ne shkrimin e tij te kaluar na tregoi madhesine e kembes dhe gjatesine e penisit, por gjithsesi ato ishin prone private tij, por menyra se si po merr neper goje njerez konkrete, qofte ato yje apo te shemtuara, nxjerr ne pah jo vetem banalitetin e por edhe nje megalomani boshe me tipare raciste te shemtuara.
  Nuk dua te komentoj me gjate ndaj e ketij shkrimi se nuk ja vlen.
  C`ti besh, keshtu eshte brumosur shoqeria shqiptare mbushur plot banalitete, sa shkrimet e Manes qe me duket sikur dalin nga tavolinat e restoranteve te “Bllokut” me aktore do djelmosha qe vec syve dhe shaleve te kalimtareve te ndryshme nuk bejne gje tjeter me te vlefshme.

  1. Rani says:

   Leje o burre se eshte millosh edhe ky, ka marre nja dy viza kur ka shkrujt kete shkrim leshi.

   1. LOLA says:

    hahahahahhahahahha komentet e juve te dyve jane me keq se millosh realitetin ka thene apo nk u pelqen juve se jeni mesuar me lajka

  2. lola says:

   mire ja u ben …ato jane nje tufe me ndyresira

 55. secila says:

  secila me kurve se tjetera, prezantime te bukura i behen europes keshtu, prandaj vijn ata dhe hoppp hypp mbi to kendej dhe andej…me injorant se shqiptaret nuk kam pare, mburren se shesin bijat e tyre per tu q…

 56. Iris says:

  Nuk jam dakord me permendjn e zonjave Edita Tahiri, Ermira Causholli dhe Aida.
  Shtino.
  Aq me teper me denigrimin qe z Mane i ben znj Ermira Causholli duke i permendur moshen, nqs vertet ajo ka ate moshe duhet komplimentuar.
  Z Mane duhet te kete ndonje kompleks inferioriteti apo ndonje arsye tjeter qe sulmon
  zonjat e nderuara, sidomos keto dy te fundit, qe me emisionet e tyre fisnike ne tv perhapin miresi. Ne vend te tyre duhet te shtoheshin Mesila Doda dhe Majlinda Bregu te cilat sa dalin ne ekrane nxisin urrejtjen mes shqiptareve.

 57. Iris says:

  Eshte hera e dyte qe Bledi Mane sulmon znj Aida Shtino. Ndoshta ka ndonje peng qe nga koha kur merrej me trafikimin e njerezve sic na ka e treguar vete disa here si i ftuar ne emsionet Zone e lire te Arian Çanit, i cili e prezantonte me emrin Bledi Mane trafikanti.

 58. nor says:

  Nuk me vjen te qesh – jam plot me urrejtje ndaj ketyre shpiftesirave si vokshi dhe kjo gabelja sashenka!! Kete qelbesiren as prinderit e saj nuk e paskan dashe derisa i kane dhene ate emer!!

 59. nor says:

  @claus; gjej ndonje fjalor, shkundja pluhurat dhe nxirr kuptimin e fjales “racizem” se nuk ka vend ketu! Te gjithe te nje race jemi!

  1. Claus says:

   Nuk kam nevoje te hape ndonje fjalor gjuhe, nor, se e di fare mire qe origjinen e kemi nga “homo sapiens” koncept i vene nga Carl von Linne, pra perkatesise se nje race, por a nuk ke te besh me “seleksionim” kur i vendos njerezit ne klasa “te shemtuar” dhe “seksi”, “57 vjecare” dhe “27 vjecare”, “gabele” dhe “te bardhe”?
   Nuk dua te marr ne mbrojtje as Fahri Balliun me madhesi kepuce etj,etj ndoshta me te vogel se autori, as zonjen Caushllari me moshen e saj 57 vjecare (nuk eshte faji i saj) dhe
   as gabelen sipas teje, Albana Vokshin se nuk i njoh dhe as dua ti njoh, por nuk mund te denigrosh njerez per shkak te fytyres, moshes, seksit dhe organeve seksuale mashkullore.
   Do te isha mirenjohes nese gjen nje koncept tjeter ndaj ketij “seleksionimi”.

 60. fiorel says:

  Kam njohur dikur nje piktor nga kolonja, qe nuk dinte shkrim e kendim, por kish bere shkollen e zotit, sepse kish nje dore te arte, dhe pikturonte kryevepra. ishte edhe kengetar. ishte edhe marangoz. talent i madh i pa shkolle. ishte edhe mashtrues. ishte edhe i lig. shante me nge edhe rrufe, te miret, edhe te ligjte. Edhe ky piktori i talentuar, kish nje fantazi te terbuar, qe e perdorte jo per te miren e tij, por per te keqen e te tjereve. kish xhelozi te semure, ishte i semure edhe vete. ishte edhe humorist, i shtrinte perdhe me te qeshur, te medhenj e te vegjel, ne grupe te medhenj edhe turma. shume thoshin se talenti i tij kryesor ishte pikerisht kjo gje. kish aq talent sa po ti afrohej fatit edhe tiranes, do ta bente sakaq te shkuar agron llakajn edhe koco devolen. shkaktonte hare, me imitime ose parodi, qe i krijonte sakaq. Por ishte edhe me fiksime, punet e perendise..merrte mjekime, dhe tani , i alkolizuar, hiqet zvarre ne greqi, prej shume vitesh…duke share, duke fyer, duke poshteruar te tjeret, ata qe nuk kishin talentin e tij, por punuan shume per te qene shume para tij,,. Kush ishte ideja kryesore e fabules??? Bledush, do mbetesh vogelush, nese do harxhosh jeten e mbetur duke share e pershare njerez qe me pune te ndershme kane arritur me shume se ty, edhe vlejne me shume se ty.. Cdo dite e me shume zhgenjimtar. Sinqersiht, jam penduar qe te mora kaq seriozisht ne shkrimet e para… ku gelonte talenti..Shiko, nuk jam aida shtino, as ajo causholli, dhe jam shume me e re dhe shume me simpatike se sashenka dhe topallka, qe ke per zemer dhe per melci.. Jam nje ish adhuruese jotja e re, e mbetur ne tentative. hajt me te mira

 61. kiara elb says:

  fatkeqsisht eshte hera e trete qe e sulmon aida shtinon. por ne e kuptojm mjaft mire pse e sulmon .mos harro qe me pare ke qene trafikant dhe nuk eshte cudi te kesh trafikuar ndonje nga ata vajza apo femij qe kerkohen ne ate emision . po nuk ke faj ti ,fajin e kane ata qe marrin ne pun trafikantet e kriminelet dhe i bejne gazetar. po eshte e kote te komentoj me teper sepse cfaredo qe do thoja nuk do ta vriste ndergjegjen e nje krimineli.

 62. Fatjon says:

  Faktikisht ti Bledo je shume i bukur. Mbaj mend kur ti dilje te lajmet te telenorba me ate surratin tend te shpif me qyrrat qe te vareshin nga droga dhe thoje qe te ndiqte CIA. Se imagjinon dot sa here kam tall trapin une me shoket e mi me ty kur dilje ne televizor. Ti as per psiqiatrik sje sepse je totalisht rrote sallami qe ste sjell ne vete as spitali. Kur do gjykoje bukurine e shemtine dhe surrati jot prej bajge te thare mos ngelte njeri pa gjyku. Or tyc.

 63. genti says:

  ka gje me te shemtuar se Argita Berisha ne kete bote,,,ka gje me te shemtar se Sali Berisha dhe Palluqja Luzime Basha ,ne kete Planet..i keni harruar keta….

  1. llui says:

   Ti tju rrush tra…..n atyre se ta futen edhe ty edhe parardhesve tend komuniste , Por me dysh ja kane gur atij qe ju kini ne krye tani. Po ju dhe ai nuk e keni problem se ju ka mesu bace Never me gisht ne by……. Rrini beni stashin edhe nja 4 vjet pastaj do shofim se cfare do bajme me ju, do ua qisim apo do jua lem mrena.
   Tung…looooooooool.

 64. e verteta says:

  thjesht je i modh. te pergezoj per 5-shen e dyte dhe nga kjo peseshe per te pesten.

 65. SOTIRUS says:

  KA ME TE BUKUR SE EDA ME DASHIN JANE QIFT I PERKRYER

  1. Fatjon says:

   Jo qift por cift or klluf

 66. gibazilexhjo says:

  ore gazetar je ti a cfar

 67. zeri says:

  ke me te bukurat dhe me te sjellshmet keni harru drejtoreshene INSTATIT zj NURE qe ka tmerru gjithe institucionit dh eben sikur instatin ja ka lene baba i saj….

 68. Bora says:

  Nuk kam lexuar ndonjehere ndonje artikull me idiot ne jeten time. Po me Edita Tahirin cfare keni? Pse merrni njerez per te cilet bukuria s’ka fare rendesi? Dhe cfare gjykimesh jane keto lugat etj etj, cfare parametrash bukurie keni? Shkrimi me pa kuptim qe kam lexuar ne jeten time! Skandal. Humbje kohe. Dhe gjithe ju qe lini komente e merrni seriozisht dhe per cdo gje ne kete bote hapni sherrin PD/PS! Do e kuptoja “ironine” e ketij shkrimi nese ne listen e te bukurave do kishit ca njerez me me tru apo qe kane bere dicka per kete vend (vecoj ketu simpatine personale per Elvana Gjaten).

 69. Asita says:

  Te jesh e bukur,nuk mjafton vetem harmonia tipareve,formes,por dhe permbajtja(menyra sjelljes,tipi,etj).Bukurine e hijeshojne tiparet e tjera qe ka personi.Ndersa nje e shemtuar,ku dominon nje grup tiparesh e formash jo farmonike,nuk mund ta beje te bukur asnje lloj sjelljeje etj.Sjellja mund ti beje te nderuar,te mirpritur etj,por vetem kaq.Shiko ndonje shemti vip-i,mgjse vip,nuk te ngjall asnje simpati dhe ne jo pak raste antipati eshte pak te thuash. Nje kengetar ,qe te jete i plotesuar,duhet te kete intelekt.Nese jo,mbetet nje ze melodioz,qe te vjen bezdi ta degjosh kur flet mbrockulla.Bile te duket si shperdorim,kur nje ordiner,vihet te beje historine e jetes,ose moral….

 70. pse? says:

  hahaha,corap i bone njerzit o bled mane trafikanti.mos u merzit qe te shajne e lavderojne. e rendesishme eshte qe ketu komentohet…po javes tjeter cfare do lexojm?

 71. futja kot says:

  pupupu… kesaj i thone: hedh nje idiot, si bled mane, nje gure ne lume dhe o burra….

 72. hazmi qafleshi says:

  po ku i ke rene pikes te lumte dora

 73. Pirro says:

  Pirro qe rri poshte krevatit THOTE; Ato te bukurat i dua , por kam nje hall se me rrahin e me fusin poshte krevatit. Me mire me S

 74. Pirro says:

  PIRRO qe rri poshte krevatit thote; Ata te bukurat me pelqejne por kam nje hall se me rrahin e me fusin poshte krevatit. Me sashenken ndjem mire se nuk me ngacmoon njeri eshte e mire si shpirt…..hahahahah

 75. noni says:

  ore bledi….po 5 meshkujt me te bukur,dhe 5 me te shpifur,kur do i kemi?!

 76. Landri Lena says:

  sashenka ato leket qe more si shprbim nga sala kthei se do te dalin nga undet se populli po te tall dhe tregoi popullit te verteten e fletve te votimit

 77. arben says:

  albana eshte ndyresire , kush e njef nga afer e kupton fare mire, por me ndyresira eshte berisha qe e mban afer idioten e shemtuar.Bravo artikulli juaj!

 78. kunadhja thote says:

  Ore Bledi ,sa kam qeshur o zot ! Me gjithe shpirt ! Sidomos me “skicimin ” e Sashenkes. Pale ajo budallaqa Rovena. Femrat “mendjetrashe “duken edhe me te shemtuara .

 79. Heldi says:

  Po Argita nuk qenka ne kreun e 5-shes !!! Sa cudi !!
  Apo mos e ke futur ne ndonje klasifikim te tipit “Crème de la crème” e shemtirllekut femeror mbareshqiptar !!?

 80. dajad says:

  eshte e vertete deri ketu per keto qe po flasim , por per misin e pare shqipter ja ke fut kot o mero,rrezikja ha aq shume dru ne nje dite sa nje zot e di.shume lek shpenzon nga Tan legeni qe rri duke fshehur here femijet e tij me bonen dhe here me ate rreziken qe mban ne Stamboll.Ndersa per meshkujt jam kurjoz te di ke do vesh pasi normalisht ti nuk je ketu se je shume i shemtuar(te kerkoj ndjese por e ke kompensuar me mend).

 81. Niko Maloku says:

  O zoti Mane! Po, mos u trego kaq karagjoz sa te pretendosh se ishte faji i Enver Hoxhes pse femrat qe ke njohur ti nuk e hiqnin leshin nen krahe apo ndokund tjeter. A thua vertete beson ti se shqiptaret kane qene me te hijshem ne 1944 se ne 1990? Kjo eshte po aq absurde sa te pretendosh se ne 1990 kane qene me te hijshem se sot. Nese e ke fjalen se gjate regjimit komunist kuk lejohej ekspozimi i shaleve, gjoksit apo edhe organeve seksuale sic po bejne tani disa kengetare e modele, atehere jam dakord me ty. Por, nese e ke fjalen ketu, atehere une ia heq kapelen atij regjimit qe mallkon ti (per kete ceshtje).
  Niko

 82. anila says:

  Per Albana Vokshin te gjitha epitetet jane te sakta mungon vetem njeri; ajo eshte dhe me kurva e motrave

 83. KLEA says:

  e dija qe ka njerse te bukur e te shemtuar gjithkush krijese e zotit ne ate drejtim po mjerisht paska njeres pa tru si puna e ketij gazetarit qe mer persiper te beje vleresime te tilla plotesisht i papergjegjshem dhe pa truuuu

 84. karriqi g. says:

  e Bledo!
  E paske mor zarfin nga Sala ksaj rradhe e?
  Sic duket ajo fjala qe thot “kush lefton fiton” beri pune e?
  Ti bijem drejt , sa pare t’pagujti Sala qe t’mos futesh ne keto “hit-paradet” e tua Lirien dhe sidomos Argiten?
  Hajde Bledo hapju shoqnis..se shoku edhe te fal per “gabimet” qe ben.. se…. “helbete njerz jemi”-thot edhe ambasadori amerikan…

 85. Marlie says:

  Wow, this is in every respect what I neeedd to know.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 81705
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 81705
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34748
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34748
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 19
      [name] => Suplement
      [slug] => suplement
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 19
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 45
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 19
      [category_count] => 45
      [category_description] => 
      [cat_name] => Suplement
      [category_nicename] => suplement
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X