Monika Kryemadhi, fustan 7 mijë euro në pritjen e Liri Berishës | Gazeta Tema
 

Monika Kryemadhi, fustan 7 mijë euro në pritjen e Liri Berishës

Postuar në: Aktualitet,Kronika,Kryesore |

Fustani i Monika Kryemadhit kushton 5.146 paund anglez. Ose afërsisht 7 mijë euro. Ai është mëndafsh i zbukuruar me gurë të çmuar dhe në koleksionin e tij ka çmimin 5.146 paund, ose afërsisht 7 mije euro.

Ky ishte një nga fustanet më të shtrenjtë në mbrëmjen gala të Liri Berishës, po të mos llogarisim zbukurimet prej floriri të zonjës Berisha. Pas Kryemadhit, fustanet më të shtrenjtë i kishte Majlinda Bregu, Mesila Doda dhe vetë Liri dhe Argita Berisha. TemA ka një set të zgjeruar fotografish nga pritja dhe do të verifikojë çmimin e çdo fustani apo aksesorësh të “zengjinëve” të rinj të Shqipërisë.100 Pergjigje per Monika Kryemadhi, fustan 7 mijë euro në pritjen e Liri Berishës

 1. anonim  --  22 Tetor, 2012 në 3:47 pm

  Ja misherimi shprehjes: “rroba nuk zbukuron njeriun”!
  E shemtuara, e tille mbetet edhe po u vesh me (k)AR…

  Përgjigjjuni

  • A.p.S (KATHERINA DIE GROSSE)  --  22 Tetor, 2012 në 4:13 pm

   Osht vesh me fuston si çingiet e haremit te sulltanit.
   Munikaqi ka fshef munaqin siç fshehin sheiket haletet.
   osht thjesh gruja e nji hajduti dhe diftojn me paturpsin e tyne,se as qi e çajn munaqin per vjedhjet makabre qi po i bojn shqiptarve.
   Mallkimi i te varfneve qi i keni lene ne meshir te fatit ka me ju ndjek brez pas brezi.

   Përgjigjjuni

  • Zef Parruca  --  22 Tetor, 2012 në 4:15 pm

   Kjo eshte veshja qe i shkon me shume Mones:
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/08/lalzit-bay.html

   Përgjigjjuni

   • Bello  --  22 Tetor, 2012 në 5:08 pm

    Seshte as grua e as burre, I mjeri ilir kjo eshte vampire! Te mjere Shqiptare, a nuk u vjene perzjere nga keto fundurina!!!!!! fuckin face with out mine terrible. Peshtira te njerezimit

    Përgjigjjuni

  • aleks  --  22 Tetor, 2012 në 5:12 pm

   Dua ta pyes pak zonjen, ku i ka fituar parate per kete lloj luksi se mesa di nuk ka ndonje fabrike, uzine, aktivitet tregtar etj etj Si nuk heton njeri per leket e ketij cifti vampiresh ? Shqiptaret duhet te ulurijne per keto gjera dhe mos ta kalojne jeten duke lypur kafshaten dhe duke shitur voten. O shqiptare mos shitni te ardhmen per 50 mije lek te vjetra, mendoni per te ardhmen e femijeve tuaj.

   Përgjigjjuni

   • Ramy  --  22 Tetor, 2012 në 6:21 pm

    Sa i ngjan kjo kokmadhja atij tocit berisha largohu ! Mos eshte gje ai vete ahahaa nikolla disha me fustan

    Përgjigjjuni

   • Lomi pri Baldushku  --  22 Tetor, 2012 në 7:49 pm

    Nuk osht no i gjo e vshtir me e dit se ku i ka gjet o Alekso. A t’kujtohet ai 700 mijshi i Lir Metës qi e kina pa m’televizor para i viti? I dor e vetme. Nji ,atyna i ka gjet. Liri ka mor 7000 euro për fistonin e Monës. ça u bo! çere jon 7000 euro. S’osht no i gjo e modhe me hek pri 700 mijshit, 7 mij. Nji pra: ku i ka gjet, ku i ka gjet… Ho, për ty ne për mu 7000 euro jon i pasuni e modhe po për ato jon pare xhepi. Tyrqeta pri Lomit m’Baldushk.

    Përgjigjjuni

   • Nadia Shabani  --  22 Tetor, 2012 në 9:44 pm

    Aleks mos u lodh kot se te gjithe e dine se ku i ka gjetur parate, nga korrupsioni qe bejne te dy burre e grua me qeverine e Berishes. Popullit nuk i intereson me asgje se drejtesia eshte kapur dhe peshku i madh e ha te voglin dhe keshtu qe te gjithe heshtin.Ku ta kerkosh te drejten? Kush te mbeshtet? Asnje. Te gjithe jane te korruptuar, qe populli te ngrihet ka nevoje per nje drejtues dhe ai drejtues mungon ne keto momente ose jane te gjithe te shitur tek Berisha.

    Përgjigjjuni

   • Albana  --  22 Tetor, 2012 në 11:31 pm

    Ke shume te drejte Aleks. Njerez si puna tyre po vjedhin dhe po shkatarrojne te ardhmen e ketij kombi. Keto do ngelen ne histori si njerezit me te denigruar te kombit shqipetar. Populli duhet te zgjohet dhe kurresesi mos te votoje me per keto vampira dhe per mendimin tim cdo gje qe eshte fituar ne menyre joligjore te sekuestrohet kur te vendoset sistemi i mirefillte i se drejtes.

    Përgjigjjuni

  • Ramy  --  22 Tetor, 2012 në 5:49 pm

   Punon blloku i bythosocialistit Ilir kokê lopa pêr fustanet e koke madhês

   Përgjigjjuni

  • Ton  --  22 Tetor, 2012 në 6:34 pm

   Hahahahaha, cfare komenti fantastik! Plehrat nuk i zbukuron dot koshi, sado i bukur te jete!
   Komenti me domethenes deri me sot!

   Përgjigjjuni

  • beni  --  22 Tetor, 2012 në 7:33 pm

   Lajm i ores se fundit: Firma Marchesa falimentoi, i humbi brenda dites te gjitha klientet, edhe goca e Fantozzit, Mariangela majmuni kur pa se kush e kishte veshur fustanin e Marchesa, ja mbathi vrapit e tmerruar.

   Përgjigjjuni

  • Nadia Shabani  --  22 Tetor, 2012 në 9:38 pm

   Anonim po e shemtuar eshte ajo jashte mase. E ka hunden sa nje patate plus qe eshte shendoshur eshte bere si lope me cfar do qe ta veshesh nje m……… do te jete.
   Vishe nje femer te thjeshte me nje fustan te thjeshte por te jete prere bukur do te jete nje yll kurse kjo eshte nje shemtire me cfare do qe ta veshesh do te jete nje buallice.

   Përgjigjjuni

  • Uarda  --  22 Tetor, 2012 në 9:54 pm

   Cfare ka Monika ne doren e majte? Duket si nje vibrator ngjyre ari. Pak i trashe ama…

   Përgjigjjuni

  • Ilir Floriri  --  22 Tetor, 2012 në 10:23 pm

   Integrimi per ne EUROMONE
   http://imazheshqip.blogspot.com/2012/10/euromona-lsi.html

   Përgjigjjuni

 2. tourkofagos  --  22 Tetor, 2012 në 3:48 pm

  Pune korrakesh.
  Ne tregoni ndonje çun seksi me mire!

  Përgjigjjuni

  • Grigor  --  22 Tetor, 2012 në 5:02 pm

   Per cuna seksi qe ta flladitin sumen, te keshilloj te paguash ndonje lek nen dore mos e rregullon te futin tek burgu i Peqinit. Ke per ti nderruar cunat si mbreti grate. Ashtu si laraska edhe ti ke per tu hedhur hu me hu ne burg.

   Përgjigjjuni

 3. Turp per ne qe durojme.  --  22 Tetor, 2012 në 3:49 pm

  As zonja Pranvera Hoxha nuk ka bere veshje te tilla moj nusja e Hajdutit nga Çepani zotit Meta.

  Përgjigjjuni

  • Alb-Germani  --  22 Tetor, 2012 në 4:15 pm

   Femijet e Enverit ishin yje perpara kesaj klase te degjeneruar hajdutash.

   Përgjigjjuni

   • Nadia Shabani  --  22 Tetor, 2012 në 11:26 pm

    Cfar flisni Enveri kishte gabime te tjera ne lidhje me luften e klasave por femijet i kishte shembullore ne krahasim me keta hajduter te ndyre. Ata jetonin ne shtepite qe ishin prone shteterore kurse keta kane vjedhur kaq shume para sa kane blere vila perrallore dhe mbajne rroba dhe canta kaq te shtrenjta qe jashte shtetit jane te pasur vetem ata qe i kane trasheguar pasurite nga paraardhesit e tyre kurse keta u ngrysen pa kokerr leku dhe u gdhin miliardera.Mjere ky popull ne duart e kujt ka rene.

    Përgjigjjuni

    • Anita  --  17 Maj, 2013 në 10:37 am

     Keta hyn ne politike me koke bosh dhe xhepa bosh dhe do dalin prej saj me koke bosh e xhepa plot.
     Te paftyre dhe te pa turp

     Përgjigjjuni

 4. ERA  --  22 Tetor, 2012 në 3:49 pm

  Kjo grua nuk eshte femer , jo 7 mije euro por 700 mije euro le ta veshi fustanin ky travestit, prape s do ngjaje femer/O zot sa gezon per kete fustan qe s i shkon aspak.C’i lidh malokerine me aristokracine ? Hic gje

  Përgjigjjuni

 5. fshatari  --  22 Tetor, 2012 në 3:50 pm

  Si i beri keto para kjo?

  Përgjigjjuni

  • ismeti  --  22 Tetor, 2012 në 5:08 pm

   i vodhi

   Përgjigjjuni

   • aleks  --  22 Tetor, 2012 në 5:33 pm

    Po pse nuk eshte ne burg???????

    Përgjigjjuni

    • stuttgart  --  22 Tetor, 2012 në 7:40 pm

     Sepse vodhi edhe për ata që fusin në burg.

     Përgjigjjuni

 6. Delli USA  --  22 Tetor, 2012 në 3:51 pm

  Kjo me duket si gruaja Qazim Mulletit qe shkonte ne Venecia neper Adriatik me tren.Na mbyten budallenjt dhe te ligjt,mjaft fjete gjume o milet.

  Përgjigjjuni

 7. erdi  --  22 Tetor, 2012 në 3:52 pm

  I MJERI FUSTAN CFARE KAFSHE E KA VESHUR!!!!

  Përgjigjjuni

  • mira  --  22 Tetor, 2012 në 7:17 pm

   o ju lumte dora,per te gjithe kom.

   Përgjigjjuni

 8. Bard  --  22 Tetor, 2012 në 3:52 pm

  Mund te veshe fustan 7000 euro, por prape duket si transvestit dhe eleganca e fustanit nuk mund te mbuloje ndyresine poshte tij.

  Përgjigjjuni

 9. teti  --  22 Tetor, 2012 në 3:53 pm

  kta gjitha me shumfisha te 7 i kan?

  Përgjigjjuni

  • Kopenhagen  --  22 Tetor, 2012 në 4:04 pm

   Nuk kupton ai fjalen “shumefish”.
   Ai njeh vetem numrat 1-9, dhe mundesisht sa me shume zero nga pas.
   Po c´ne ky burri me kete fustanin?

   Përgjigjjuni

 10. shkodrani  --  22 Tetor, 2012 në 3:53 pm

  Kleopatra shqiptare.money don’t buy class.shifni ambientin permrapa san me kuptu ma mire se sa klas Kane keto felliqesira .lule plastike anash.lol

  Përgjigjjuni

 11. LOLA  --  22 Tetor, 2012 në 3:55 pm

  JO 7 MIJE EURO TE VESHI KO PO DHE 7 MILION EURO PRAPE SI TRAVESTIT DUKET

  Përgjigjjuni

 12. Albogentivlora  --  22 Tetor, 2012 në 3:56 pm

  Opo kane gjetur ate vend te mbushur me dele dhe bejne sikur e kane stanin e tyre. Mire bejne xhanem. Deri sa ti vijne mend atij populli mire bejne.

  Përgjigjjuni

  • klani nates  --  22 Tetor, 2012 në 4:26 pm

   po hajde ti o barri delesh dhe na trego udhen se bythe si puna jote kane te gjithe te shkruajne ketu, ti vella kush e di nga je andej nga europa dhe shikon ndonje lajm ketej nga shqiperia dhe shkruan si gjithe trimat e tjere, se ne fakt po te ishe ti ketu do ia hiqje leket dhe veshjen kesaj Kryemadhes dhe do ia jepje fukarenjve qe s’kane te hane. Vetem atyre qe jane jashte nuk i takon te shkruajne per mizerjen qe ekziston ne Shqiperi.

   Përgjigjjuni

   • Albogentivlora  --  22 Tetor, 2012 në 5:24 pm

    Ate qe thashe me lart po e them prape. Kane gjetur dele dhe kane bere stan. U lumte bytha!

    Përgjigjjuni

 13. era  --  22 Tetor, 2012 në 3:58 pm

  I meritojme keto vemje!Shpresoj qe nje dite te afert femijet e tyre ( keta te rojne dhe t’i shikojne) te paguajne çdo gje qe keto bajga i kane bere ketij populli!!

  Përgjigjjuni

 14. cfareemri  --  22 Tetor, 2012 në 3:59 pm

  Ajo edhe 70.000 € ta marri , prape si burre duket. Per nje moment mu duk sikur ishte burri i saj , i veshur per halloween party..
  Te me falni nqs dukem sikur e ofendoj , por mender fjales ku pjerdh kjo..

  Përgjigjjuni

 15. BJORN  --  22 Tetor, 2012 në 4:01 pm

  Ky eshte bashkepunimi per integrin midis Ilir Ali Baba dhe Gedafit Sali

  Përgjigjjuni

 16. Treviso  --  22 Tetor, 2012 në 4:01 pm

  Cfar turpiiiiiiiii
  Kujt ja tregon ate veshje? Popullit qe s’ka buke te haje. As mbreteresha e Anglise nuk ben kete sfilate. Sot e gjithe bota eshte zhytur ne krize
  dhe nuk merret njeri me kesoj veshjesh.Kjo ka treguar injorancen qe e ka ne gjak, se dhe fshataret e saje do ta vene ne loje.
  O popull, çfar po ju shofin syte?

  Përgjigjjuni

 17. alban4eva  --  22 Tetor, 2012 në 4:04 pm

  klasa aristokratike shqiptare.. “aristokraci” , keta plehra kane vetem paret e vjedhura, asgje tjeter.. se vetem aristokrate nuk mund te quhen.. te jesh aristokrat duhet te jesh fisnik me breza te tere.. keta kane qene hale (dhe hale mbeten prape ) vodhen leke pa hesap, u bene te pasur dhe dalin ne televizor, ne syte e popullit te uritur..
  dhe populli qe ska buke te haje, shikon keta ndyresirat qe kane vjedhur si derra, dhe nuk ben ze, ben sehir.. mire te na behet nga keta plehra, Sal, Ilir, Xen Liri, etj.. llumi i kombit shqiptar..

  Përgjigjjuni

 18. Nuri  --  22 Tetor, 2012 në 4:05 pm

  O Sali Spiuni Hysen Shoshorit pse nuk flet o burracak populli nuk ka buke thate ju martoheni burre me burre.

  Përgjigjjuni

 19. nardi  --  22 Tetor, 2012 në 4:06 pm

  Po cfare i ka Monika 7 mije euro mor te keqen,hiç asgje,gogla.Pastaj ne nje ekonomi qe vjen mbas Gjermanise,7 mije euro nuk jane asgje apo jo?
  E fillova komentin me ironi,por urrejta qe kam une dhe shume si une,per keta mostra,nuk mund te ngopet vetem me ironi.Ne nje vend ku njerzit e marrin buken me liste,ku varferia eshte e tejskajshme,ku bizneset mbyllen çdo dite sepse nuk parballojne dot taksat,princesha e katunareve punonjes administrate me diplloma fallco,na del me nje fustan 7000 eurosh! Eshte turp!!
  Dhe jo vetem per keta plehra,por per ata qe i votojne keta ndyresira.

  Përgjigjjuni

 20. elinor  --  22 Tetor, 2012 në 4:13 pm

  Gjithcka me 7 e kane keta primitivet! 7 mije, 7%, 700 mije…shikohet inferioriteti tek buzeqeshja e neveritshme primitive qe ka ne fytyre. “E vertete qe dikur milja lopet e kooperatives por shikomeni sot se c’zonje e rende jam bere”!!

  Përgjigjjuni

 21. ToniTR  --  22 Tetor, 2012 në 4:24 pm

  Kleopatra, mbreteresha e Kombinatit! Pse nuk i blen dhe Ilirit ndonje kapele 13 mije euro, mbase ja tregon me te vogel koken!

  Përgjigjjuni

 22. Enver Hoxha  --  22 Tetor, 2012 në 4:25 pm

  Po shiqir moj bije, qe ti te pakten u veshe, se babai yt moj bije, gjithe jeten vetem me rrabat e policit qe i dhashe une mbeti edhe kostumin kur u martua, ja mori borxh nje shoku te partise.
  Edhe xhaxhai yt njesoj si babai jot mbeti gjithe jeten me rrobat e policit.
  Vishu ti te pakten, nxirri ujin e zi se punoi babai dhe xhaxhai jot per ty, mos te kishin qene ata shefa policije dhe spiuna, ti sot do te jeshe ne greve urije tek ata derdimenet, per buken e gojes.

  Përgjigjjuni

 23. naftetari  --  22 Tetor, 2012 në 4:27 pm

  Vetem fustani 7000 euro,po canta ,bizhute,kepucet.pandaj e dine qe ekonomia shqiptare ka rendur si thote qeveria.Ku ka punuar kjo zuske qe vishet keshtu,sepse ajo nuk ka asgje te bukur as fytyren po me beterr ka shpirtin

  Përgjigjjuni

 24. assault  --  22 Tetor, 2012 në 4:40 pm

  Edhe femijen e trete (kur e kishte akoma ne bark), ne nje intereviste te sajen , kur u pyet nga gazetarja se ku do ta lindte ne Shqiperi apo gjetke-ajo u pergjegj se do ta lindte ne Shqiperi, per te mos i humbur te drejten per tu bere kryeminister kur te rritej, sipas ligjeve shqiptare. Shikoni sa e fiksuar eshte per pushtet e rrjedhimisht per para. Me vjen keq per te, sepse eshte e pafajshme. Ajo ka nevoje per ndihme profesionale..Edhe nen kete fustan i lexohet ndrojtja prej inferioreje dhe kete ja shkakton çrregullimet ne personalitet. Poverina.

  Përgjigjjuni

 25. mete  --  22 Tetor, 2012 në 4:41 pm

  I mjeri fustan, cgje e shemtuar e ka veshur.

  Përgjigjjuni

 26. Lavdorim  --  22 Tetor, 2012 në 4:47 pm

  Ishalla nuk e mer vesh ambasadori amerikan Aleksander Arvizu se do i vij shume keq per popullin tone do preket

  Përgjigjjuni

 27. raga  --  22 Tetor, 2012 në 4:48 pm

  Thote jam dibrane,por esht lind e rrit ne bodrumet e shallvareve biles,dy familje ne nji vand.Sic ka than nji shoku i vet dikur ne nji koment,ishin per buken e gojes.Urno shif fustanin,ky eshte integrimi,beni si thote Iliri,por jo si ban ai!

  Përgjigjjuni

 28. Frani  --  22 Tetor, 2012 në 4:52 pm

  zonja Pranvera Hoxha eshte shume me e sjellshme se Monika, Jozefina dhe Diana Çuli,per keto ka thene Liljana Hoxha se tre keto femra jene te piketuara te Ramiz Alisë,keto i ka thene te emisjoni Fokus te Robert Papa.

  Përgjigjjuni

  • ARBI  --  22 Tetor, 2012 në 5:32 pm

   Pranvera Hoxha ishte dhe mbetet nje grua e nderuar, e heshtur dhe dinjitoze, asnjehere nuk abuzoi me emrin e te jatit. Kurre nuk u vesh si palaco cirku si kjo Xhemile Kryemadhi, kesaj debiles se Metes edhe gjyshi im do ja kalonte po te vishej me fustan

   Përgjigjjuni

   • Enver Hoxha  --  22 Tetor, 2012 në 5:54 pm

    Nje mik kosovar me tregoi nje ndodhi qe i kishte ndodhur nje te njohuri te tij.
    Shkon nje kosovar tek robaqepesi qe kishte qepur tirqet e Azem Galices dhe i thote qe i dua si Azemi te mi qepesh.
    Dakort i tha rrobaqepesi dhe ja qepi, erdhi klienti i provoi por i rrinin si pampersa kalamajsh dhe u nevrikos e i tha rrobaqepesit se une te thashe se i dua si Azem Galica, kto sjane si te Azemit, tyben se te rrej i thote rrobaqepesi i ke njesoj si Azem bejta, por cfar te baj un ty qe bythet si ke si te Azem bejtes.
    Dhe kjo Monika qe vjen nga nje fis policesh, cfar te doje te veshi, mor po le ti blej dhe me miljona dollare, kur i ka byth e qafe njisoj, si ben lazem as allahu, jo rrobaqepsi.
    Por edhe ju mos ja veshtirosni se e merr vesht Monika se duket si thes i mush dhe spo e vesh me fare.

    Përgjigjjuni

 29. brace  --  22 Tetor, 2012 në 4:53 pm

  Kyt kurven qe po shohim ne fote,me ate fustanin e bardhe,kjo ase gomarit sja con K…. ,kjo eshte si nji mashkull i qi.. ne bythe,por gjithsesi se shpejti po ju vjen fundi kurvave te pushtetit,e kurvave te pushtetarve,do ti paguajn deri ne nji,ata e familjet e tyre.Kta hajdute te degjeneruar,prandaje te votojme AK e Z Kreshnike Spahiut,e FRD e Z Bamir Topit,ti largojme kta flliqsira nji here e pergjithmone.komunistat jane me i vare per gjuhet e kane pake,u thafte fara e tyre,mose lencin fare mbrapa,jane te degjeneruar e kriminele.

  Përgjigjjuni

  • rinia  --  22 Tetor, 2012 në 5:27 pm

   QENDRIMI SI E BALLCAMOSUR . MONIKA VETE NUK KUSHTON KAQ SHUME LEKA .

   E PASKA INJORUAR KETE RROBE TE SHTRENJTE , NUK I PASKA HIJE FARE.

   Përgjigjjuni

 30. Rexhin  --  22 Tetor, 2012 në 5:16 pm

  Jane parate qe nxjerre burri i saje me bllok ne dore.Le te na tregoje zonjusha te ardhurat mujore te saje .

  Përgjigjjuni

 31. enofieraku  --  22 Tetor, 2012 në 5:20 pm

  Njesoj si jevgjiti, kur kane e lyejne marmiten dhe me kos, dhe puna e ketyre njerzve me bisht.

  Përgjigjjuni

 32. orli  --  22 Tetor, 2012 në 5:22 pm

  Kur koklopa u martua me moniken,i jati dhe e èma nuk i flisnin me goje,sepse ajo ka qene mesimorja e ps-es,aty merrnin”patenten”fillestaret ne ps.

  Përgjigjjuni

 33. spiro  --  22 Tetor, 2012 në 5:23 pm

  Mos pafte i papari thote populli.Kete shprehje e misheron Monika dhe Iliri se po bejne qejf me parate e ketij populli te vuajtu dhe qe merr buke me liste.Turp se nga populli nuk te gjen gje por kini frike nga PERENDIA se ajo qe eshte haram nuk behet tere jeten hallall.Kaq per dijeni o Ilir qe je martuar me nje burrrrrrre me emrin Monik….Ato fustane Monik… ti mbaje mend tere jeten se do tja cajne fukarenjte se eshte prone e tyre dhe jo jotja o kokelope

  Përgjigjjuni

 34. liu  --  22 Tetor, 2012 në 5:27 pm

  Ceshte kjo femer me fytyre burri qe eshte martuar me nje 1 metrosh me koke prej hipopototami dhe qe te vjen ndot ta shohesh ne tv e jo te flesh me ate ,por burri me emrin e dellit Monik… fle me kekelope

  Përgjigjjuni

 35. Koke Llulla  --  22 Tetor, 2012 në 5:31 pm

  Veshjet e kesaj, pothuajsefemer, do te ruhen ne Muzeun Historik Kombetar. Ngritja e komisionit perkates. Kjo eshte edhe VKM-ja e fundit, e dites se sotme, miratuar nga mbledhja e qeverise shqiptare. VKM-ja e parafundit ishte miratimi i thirrjes kurajuese te kryeministrit me lejtmotivin: hani popull, hani, hani pa ngurrim se qeras qeveria.

  Përgjigjjuni

 36. Kryeministri prej kartoni  --  22 Tetor, 2012 në 5:41 pm

  7000 euro? hajde hajde, po keni shume te drejte pothuajse nga gjithe komentet qe keni lene ketu, shume dakort me secilin prej jush, po ku po bejne mbremje gala keto hajdute qe torturojne popullin po keshtu jane gjithe keta qe vijne e hikin nga pushteti, njehere e nje kohe ishin familjet e Hoxha, Shehu, Alia te cilet akoma sot jetojne me parat e vjedhura per nje gjysem shekulli, shikoni familja hoxha prap mbreter, shikoni familja Alia vajzat jashte, cuni Arben Alia ne Paris ku ka marre me vete dhe ish te dashuren e vet qe ka pas ne banke, Alba (ish punonjese e bankes se shtetit) e jetojne si mbreter e si milionera prej vitesh ne Paris qe te dy, shikoni Valbonen dhe ajo miliardere, e tani i ka ardur rradha Berishes, Metes, apo plot te tjerve. Te tilla lajme na acarojne shume kur shikojme ne populli thjeshte qe s kemi buke per te ngrene;

  Përgjigjjuni

 37. ardian  --  22 Tetor, 2012 në 5:47 pm

  ky fustan do ti shkonte shume po ta vishte dhe ILIR META KOK LOPA DHE FLORIRI se MONI duket si trans …

  Përgjigjjuni

 38. melamin  --  22 Tetor, 2012 në 5:55 pm

  cimiiiiii

  Përgjigjjuni

 39. mona  --  22 Tetor, 2012 në 6:04 pm

  Le te plasi nga inati Maria Cary, Tamara Ecleston, Paris Hilton dhe ato kuckat e tjera.

  Përgjigjjuni

 40. hamshori  --  22 Tetor, 2012 në 6:09 pm

  Ma uli sapo e pashe

  Përgjigjjuni

 41. Ramy  --  22 Tetor, 2012 në 6:33 pm

  Ja nje hipopotam i veshur me armani! duket sikur ka dale nga discovery channel

  Përgjigjjuni

 42. bejdo ziu  --  22 Tetor, 2012 në 6:35 pm

  monika nji hajdute ordinere, kushurie me nexhmnije xhungkinin por edhe me grune gazides ndaj ishte spiune i eshikut, me shume probleme morale dheme nji burr hale

  Përgjigjjuni

 43. Edi  --  22 Tetor, 2012 në 6:56 pm

  E kan mashtruar se nuk kushton me shum se 99 paund, prandaj kush fiton lek me te vjedhur jan haram dhe haram do ikin.Keto lloj fustanesh qepen ne bodrumet e shtepijave te indjaneve ne Londer.O sa mir ja kan futur me fustan gabelesh.

  Përgjigjjuni

 44. Like Flori Kryemadhi  --  22 Tetor, 2012 në 7:02 pm

  O florinj mos ma shani Monen se ma nxirrni nga qejfi. Mos beni namin per 7000 euro te vogla xhepi. Une pagova gjykaten e larte 2 milion euro dhe nuk u be kaq e madhe.

  Përgjigjjuni

 45. Bukuri me zor  --  22 Tetor, 2012 në 7:08 pm

  Gjithe kjo bukuri dhe stil, por e veshur nga kjo duket si kemishe nate.
  http://www.net-a-porter.com/product/319725?cm_mmc=ProductSearch-_-US-_-Dresses-_-Embellished&gclid=CLzw_OGNlbMCFQHNOgodN0cAEg

  Shikoni si i rri modeles dhe si i rri kesaj lart.
  Bukuri me zor nuk behet.

  Sa per te tjerat, jo ku i gjeti parate, jo ku di une, nuk ia vlen te flasesh. E pame me ze dhe figure ne Fiks Fare se ku i gjeti.

  Përgjigjjuni

 46. perlat spahiu  --  22 Tetor, 2012 në 7:13 pm

  GAZETA ZERI-POULLIT O BASHKIMI QE PERDORTE KJO FEMER ME FUSTAN 7OOOEURO,PER FSHIRJEN E BYTHES,SI DUKET DO TE MBULOJE SHENJAT QE KANE LENE GAZETAT.

  Përgjigjjuni

 47. SKENDER BEU I VJETER  --  22 Tetor, 2012 në 7:19 pm

  E PYETI LILI BILBILIN:-ATE GJENE NE DORE CFARE E KA?MOS E KA NUSKE FLORIRI?!! U PERGJIGJ BILBILI LILIT:-EKA NDONJE TOYS PER KENAQSI FIZIKE.C’TE KEQE KA KETU?ZONJA E DYTE MUND TE MBAJE DHE NOCKE ELEFANTI,E JU PYESNI PER ME BATERI.

  Përgjigjjuni

 48. Enver Hoxha  --  22 Tetor, 2012 në 7:25 pm

  Shume mire te rri monika sihanuku, shko ke ustai futja me gur zmerril atij barku, futi dhe nji operacion gjeneral plastik ftyres, se keshtu si je dukesh si pufte, ose qoftet e rremes, futi dhe nji te zgjatme dhe te jap fjalen se do tja kalosh asaj kimes ose kardashes dhe kta qe te kan ty zili kan per te plas nga zilija, sdo shkruajn me ketu do ta falimentojn meron.

  Përgjigjjuni

 49. stuttgart  --  22 Tetor, 2012 në 7:47 pm

  Menjëher të formohet ” shoqata për mbrojtjen e fustanit nga përdhosja “.

  Përgjigjjuni

 50. ATILA  --  22 Tetor, 2012 në 7:53 pm

  Ne kete rast ka vend shprehja “FSHATI DIGJET KRYEKURVA KRIHET”.Per politikanet ky vend eshte Budallistan ndersa per popullin Hajdutistan.

  Përgjigjjuni

 51. Resmja  --  22 Tetor, 2012 në 8:29 pm

  Ja cme shkruan nje mik nga USA

  “I MJERI FUSTAN…”

  Ky titull i perket nje shenimi fare te shkurter qe eshte bere sot ne
  blogun e gazetes Tema, ku shkruhej se ne nje mbremje gala te
  organizuar nga gruaja e kryeministrit Berisha, gruaja e lir Metes,
  aleatit te tij ne qeveri, ishte paraqitur me nje fustan 7 mije euro.
  Eshte fjala per Monika Kryemadhin, nje zonje kjo shume e njohur, jo
  vetem si gruaja e I.Metes, por ne fillimet e ktheses demokratike ne
  vend edhe si nje aktiviste e Forumit te Rinise Eurosocialiste, deri
  dhe ne kryesi te saj, deputete e te tjera e te tjera.Gjithe shkrimi
  shoqerohej me nje foto te kesaj zone me fustanin e saj te bardhe dhe
  plot qendisma ne pjesen e siperme te tij.
  Ne bllogjet e gazetave shqiptare, perfshire Temen e ndonje tjeter,
  mund te gjesh plot konsiderata interesante per problemet qe shtrohen
  ne shkrimet e tyre, shpesh kunderthenese, shpesh banale ne kulm, sipas
  gjykimit tim me se shumti nga emigrante shqiptare jashte, sic ka edhe
  plot qe mbajne pseudonime te fanatikeve partiake te njerit apo tjetrit
  krah.
  Nuk po merrem me kete ane te problemit qe ka shtypi yne sot, por
  thjeshte me thenien e nje te nenshkruari Mete, nga fraza e te cilit
  shkeputa titullin e mesiprm “I mjeri fustan…” Ishte e qarte qe
  autori donte te shante, te stigmatizonte, te fyente mbajtesen e
  fustanit, zonjen Kryemadhi.
  Une po dal jashte kesaj teme , duke shtruar pyetjen e theshte: Perse
  shahet e urrehet kaq shume sot kjo zonje , partia ku ajo ben pjese, i
  shoqi i saj sidomos, dhe e gjithe qeverisja e sotme?
  Pergjigja me duket se eshte e kokelavitur dhe nuk mund te jepet, ose
  nuk di une ta jap ne keto rreshta. Ajo qe me beri vecanerisht
  pershtypje eshte fakti qe nje mbremje, sado e planifikuar prej kohesh
  qe te ishte, organizuar nga nje fodacion qe e drejton zonja Berisha,
  nuk mund e nuk duhej te kshte ate shkelqim, qe pa frike se gaboj do
  taquaja te sforcuar, bezdises, te turpshem, e per pasoje te rreme,
  shkelqim qe u percoll ne te gjithe mediat shqiptare , me fjale, me ze
  e me figure. E kur ngjua kjo? , Pikerisht ne diten qe u vetdogj i pari
  ish i perndjekur politik, Gj. Ndreca, ngjarje kjo qe tronditi
  opinionin tone, pati jehone ne mediat nderkombetare, dhe u pasua edhe
  nga nje akt tjeter vetflijues.
  E thene me fjale te tjera, perfundimi i pare qe mund te dale nga keto
  dy ngjarje mund te ishte: qeveria dhe njerezit prane saj ecin ne nje
  drejtim, dhe populli ecen ne nje drejtim tjeter. Ata nuk takohen me
  asgjekundi ne synime, interesa, deshira, projekte.
  Per ta bere me te plote kuadrin e kesaj qe po themi, vlen edhe ky
  episod: po ato dite u festua me pompozitet te madh 10 vjetori i nje
  gazete ne Tirane, asaj me emrin Panorama, ku sic thuhej merrnin pjese
  600 te ftuar, vip-a kryesisht, dhe ku u derdh shume shampanje. Sado te
  mos kesh afeksion per cfare shkruan e thote Mero Baze, botuesi i
  Temes, kemi shkeputur nga nje shkrim i tij i asaj dite, pas vizites qe
  kishte bere ne spital ku dergjej nga plaget ish i perndjekuri Gjergj
  Ndreca, keto fjale permbyllese: “Në korridoret e spitalit më dukej se
  më shumë se plagët e Gjergjit, digjte zbrazëtia. Hipa në makinë të
  kthehesha në redaksi. Duke kaluar në bulevard pashë dhjetëra makina të
  qeverisë dhe trupës diplomatike. U kujtova që kishte festë gazeta
  Panorama. Nuk mungonte asnjë. Edhe Edi Rama me Sali Berishën, që
  gjenden njëri në Uashington e tjetri në Strasburg, kishin përshëndetur
  paraprakisht. Edhe katër presidentët e tjerë ishin pranë tortës. Mu
  duk vetja i tepërt dhe vazhdova rrugën. Në zyrë nuk më punohej më.
  Hapa faqen e gazetës dhe pashë qindra komente online dhe shkrime që
  mbështesnin Gjergj Ndrecën. Gjergjin, që ishte vetëm në spital, me
  gruan dhe fëmijën tek shkalla, me qera të papaguar dhe rrogë të
  pamarrë prej vitesh dhe me peshën e plagëve të djegura në shpinë, për
  të trimëruar këta shqiptarë anonimë pas kompjuterit. Me fjalë
  mbështesnin Gjergjin, por në pushtet mbajnë ata që ishin në Rogner,
  tek festa e një gazete, që i bën të ndihen në pushtet. Aty, ku nuk
  mungonte asnjë dhe tek Gjergji, ku mungonin të gjithë…”
  Po le te kthehemi te Monika.
  Ajo jeton nje realitet tjeter nga ai ku jetojne shqiptaret. Ajo e quan
  veten politikane, por nuk eshte e tille , jo se ka tre femije per te
  rritur, as se ka burrin politikan aktiv, por sepse nuk di se ku e ka
  shtepine politika, qe nuk mund te jete tjeter vec bindja, vullneti,
  devocioni dhe aftesia per ti sherbyer popullit. Ajo e quan veten
  socialiste, por socialiste nuk eshte se e ka tradhetuar me kohe
  forumin e rinise socialiste ku militonte e drejtonte dikur, se u
  largua nga partia qe i dha emer,dhe e beri dikushin. Ajo e quan veten
  europainiste, madje nje here e ne kohe eshte zgjedhur edhe
  nenpresidente e internaconales se rinise socialiste te te gjithe
  botes, por ajo nuk eshte as europiane e as ka per ti prekur ndonjehere
  me tej vlerat qe mbart e majta e vertete ne Europe e me gjere.
  Ajo , po, ka dicka te sakte ne paraqitjen e saj me ate fustan te
  bardhe ne mbremjet qe organizoi zonja e kryeministrit. Edhe burri i
  saj ka provuar disa poste te larte ne keto 22 vjet, duke qene edhe
  kryeminister, edhe zevendeskryeminister, edhe minister i jashtem. Ai
  ka bere vizita te shumta tej e tej neper bote here me grua e here pa
  te. Sidomos princer e sheike, te cilet u ka rene rasti t’i takojne, u
  kane bere dhurata, gje kjo dicka krejt rutinore. Nje nder ato dhurata
  mund te jete ai fustan, qe zonja Kryemadhi gjeti rastin dhe e veshi.
  Dukej sikur kishte veshur nje thes. Por nese nuk eshte dhurate,
  atehere me te drejte lind pyetja: ku i gjeti parate kjo zonje te bleje
  nje fustan te tille?
  Ja perse i jap te drejte atij qe kishte shkruar ” I mjeri fustan”,
  sepse nuk eshte kjo menyra e jeteses se nje gruaja qe pretendon te
  merret me politike, as edhe e nje gruaje politikani, ne Shqiperine
  tone plot halle. Pra, nuk eshte puna se ajo veshi nje fustan te
  shtrenjte, qofte edhe prej disa mijera eurosh, qofte edhe per nje nate
  te vetme, se fustanet ate pune kane- te vishen e te zhvishen. Problemi
  eshte se gra e burra si Monika e Iliri vetem me trup jane ne Tirane,
  kurse me mendje jane jashte Tiranes, jane jashte ketij realiteti qe
  perjetojme. Ata e duan Tiranen nese ne te bejne jeten e sheikeve. Ecin
  ne gjurme te njohura: te Berishes, te Nanos, te …
  Deri kur keshtu?

  Përgjigjjuni

 52. Aleluja  --  22 Tetor, 2012 në 9:56 pm

  Varet kush e vesh fustanin,Monikes dhe 100 mije Ero vishja fustanin ajo perseri mish me dy sy ngelet,shkurt budallan nuk e zbukuron eshja.

  Përgjigjjuni

 53. asso  --  22 Tetor, 2012 në 10:00 pm

  si ka moral Sali Berisha te bej gam gam per dynjane kur i rrin ne krah hajduteve qe vishen me firmato duke fillu nga gruaja,goca e deri te kjo gruaja qe i serviri gjelle te mira Sali horrit!!!!!!Njeriu te pakten mbyll gojen nuk na tregon miliarderet e PS dhe nuk ben nepunesit e shkrete te raportojne ne deklarimin e pasurive.Po keto karakurva si i deklarojne fustanet, apo shkojne per nje nate me miliarderet e PS dhe e marrin shperbli fustanin, se ndoshta e kane me mjalte sheqeri >>>>>!!!!Turp turp e hipokrizi!!!!!!!!Me rroga u del arithmetika ketyre.Ku punon Mona!!!!Ose me mire kush po ja punon keto kohe qe po e lan me fustan floriri!!???

  Përgjigjjuni

 54. asso  --  22 Tetor, 2012 në 10:14 pm

  Z.Mero, nuk keni kapur edhe nje detaj, se ai fustan rekomandohet pikerisht me canten qe ka Mona qe shkon rreth 1000 euro, dhe pikerisht ALEXANDER MCQUEEN
  Washed-leather and Swarovski crystal clutch
  £808.33.Shiheni ne internet dhe eshte e njenjta .Me fjen keq, si nuk e ka ngrit pak fustanin ( te pakten te kjo foto se ndoshta ju Z.Mero mund te keni ndonje foto me fustan te ngritur se me siguri do kete dhe sandalet e rekomanduara,JIMMY CHOO
  Loila metallic textured-leather sandals
  £412.50.
  Jo per gje po e para se ajo ” eshte prej soji, prej dere” , a si i thoni ju, dhe nuk e kupton dot mos kombinimin!!!!!E dyta “sponsori” e ka shansin ta shoh dhe me fustan te ngritur dhe i duhet e kompeltuar Mona.Sa keq qe nuk kish dhene web-i kombinimin e te brendshmeve, mgjse e ka dhene “sponsori” si i don!!!!!!!!!!!!!!

  Përgjigjjuni

 55. MARKO  --  22 Tetor, 2012 në 11:31 pm

  Objekti qe mban ne dore, tregon permasat qe ajo ka qejf.Kush ploteson kete kusht eshte demoni i saj. Sa per ate qe ka ne shtepi ka defiçense, ne permasa. Mire e thone korçaret:-Sa nje pilke maçoku, e ka.

  Përgjigjjuni

 56. jona  --  23 Tetor, 2012 në 1:48 am

  komentues te dashur shifni ju lutem faqen fb te Georgina Chapman miliarderen ne golden globes ka veshur te njejtin fustan si Monika, shifeni pak ndryshimin, nuk i rri si ksaj momes katunares tone;

  Përgjigjjuni

 57. peci luku  --  23 Tetor, 2012 në 3:20 am

  po varjani gerrneten jo fustan te veshi ajo e shemtuar e mplakur i rrofshin guret e cmuar ate gjene qe e ka te rruthur te fishkur pe bagetije nuk mbulohet muti me shurre

  Përgjigjjuni

 58. Udheheqesi  --  23 Tetor, 2012 në 4:33 am

  O popull! Nuk mendohet me per ndertim veprash ku te punojne njerezit e te rrisin ekonomine,nuk mendohet me per hekurudha,per hidrocentrale,per uzina e kombinate si me pare. Tani paria jone mendon vetem pasurine e familjes e aty ketu edhe te fare e fisit.I pate grate e atyre qe cirren per demokracine,te atyre qe popullin e kane te parin? I pate ju nena e motra qe u dridhet shpirti per te ushqyer femijet?Po ju nena e motra qe rrini te ngujuara dhe hani nje cope buke that,qe dhe ate ndoshta ua bien komshinjte ?E pate gruan e vajzen e kryeministrit si ishin veshur? Te ketij kryeministri qe u zotua se nuk do te kete ne vendin tone njeres qe lahen ne vaska floriri e ca te vuajne per kafshaten e gojes? Te gjitha te veshura me flori duke bere gare se cila do kishte veshjen me te shtrenjte.Ai qe u perball me RAMIZ ALINE e donte prularizem ne menyre qe populli te shpetonte nga
  diktatura komuniste e veshi gruan me fustaN 7000 euro ? E ju nena e motra te popullit te thjesht gezoheni se blini 3-4 fustane te gabi.Ja ku shkuan uzinat,tecet,kombinatet, predhat e fisheket e gerdecit e tani te Policanit ,u veshen grate me flori e pensionisti qe i ndertoi ato vepra nuk ha dote buke e nuk ble dot ilace.Ja pse e shajne te kaluaren,ja pse e kerkojne voten,ja pse nuk largohen nga kryetarlleku
  Le te duartrokasim per florinjte e grave te pushtetareve e deputeteve
  qe “pergjerohen” per ne ,per femijet e shkolles qe dridhen nga te ftohtit,qe bien ne lume se nuk kane nje ure,se shkolla nuk ka xhama e cati.Le te duartrokasim per “zhvillimin” e bujqesise qe u kthye si ne mesjete,te duartrokasim kryeministrin kur shkone ne shkolla edhe pse shohim femije duke qare pas xhamave ,se nuk shkojne dot ne shkolle ,pasi i pret plumbi ne rreze te veshit.Ja pra kjo na qenkerka demokracia shqipetare qe na sollen keta, kur ne vitin1990 cirreshin per popullin qe ekishte lene diktatura ne mjerim.

  Përgjigjjuni

 59. sdu me ja dit fare  --  23 Tetor, 2012 në 5:02 am

  e di si eshte puna…as na rref fare ne si popull se sa pound or euro e ka kjo grua fustanin.kush po don me dit…po qe sna ben as as nje pershtypje…e ka aq ta gezoje. mbase nje dite do i duhet te hyje keshtu ne gjygj ku te tregoje se ku u pasuruar kaq shume..dhe si….

  Përgjigjjuni

 60. tani  --  23 Tetor, 2012 në 5:31 am

  E HARRUT QANTEN E DORES + VATHET + KEPUCET

  Clutch Bags
  Washed-leather and Swarovski crystal clutch
  $1,595 + taxB

  PSE FLASIM KOT, NUK JANE ASPAK BUDALLENJ…ME THONI KUSH JANE BUDALLENJ

  Përgjigjjuni

 61. ari  --  23 Tetor, 2012 në 8:49 am

  Jane parate qe kryehajduti kishte biseduar me Gimin per ti dhene hidrocentralin.

  Përgjigjjuni

 62. Elife  --  23 Tetor, 2012 në 7:12 pm

  Na nxirrni ndonje foto te fustanit te zombit te quajtur Argita. Me duhet te tremb hajdutet e lagjes dhe thashe tua nxjerr foton e Argita Shemtires.

  Përgjigjjuni

 63. neutral  --  24 Tetor, 2012 në 11:04 am

  Nuk e kuptoj perse u ben kaq pershtypje nje fustan “vetem” 7 mije Euro. Kur e lexova artikullin sme beri fare pershtypje kjo shifer, perkundrazi…. jam habitur qe nuk kish bere me shume shpenzim (jo vetem Monika por dhe shoqet e saj). Une, Ju, te gjithe ne e dime qe ata bejne pushime cdo vit, neper resortet me te shtrenjta ne bote apo ne hotelet e Dubait qe shkon deri ne 15.000 apo 20.000 Euro nata. Llogarite per 10 apo 20 dite pushime ne ato vende i beni vete. Prandaj them qe nuk ka arsye te behet kaq gjeme per nje fustan me kete vlere qe vec te tjerash paguhet per emrin e stilistes. Plus qe mos harrojme qe stilistet tona ne Shqiperi e kane vleren e fustaneve deri ne 5 mije euro keshtu qe per nje “Marchesa” nuk eshte ndonje shume e madhe per ta (me sakte per ne ne si popull duke qene se flitet per leket tona) Prandaj mos e vrisni kohen me mllef kot se koti pasi as ofendimet e as sharjet nuk zgjidhin gje :-)

  Përgjigjjuni

 64. valentina gramo  --  26 Tetor, 2012 në 8:22 pm

  Nuk e merrni vesh pse ka veshur fustan te gjate? sepse akoma nuke ka hequr dot eren e ndyre qe ajo mban…

  Përgjigjjuni

 65. lili  --  29 Tetor, 2012 në 3:16 am

  s’ka faje lopa qe nuk di gja per elegansen:askkush nuk i ka thane se fustani me rrudha nuk vishet kur je lope se te trash edhe ma shume!

  Përgjigjjuni

 66. ugg outlet  --  15 Korrik, 2013 në 4:26 pm

  mulberry outlet uk 锘縒here Diamonds Come From There are currently two methods of mining diamonds: Alluvial Mining and Pipe Mining. ugg boots perth How Can I Move To Japan? ugg boots australia Jamaica. like.meshlocker.com/karenmillen Congo. karen millen dresses uk Such ethnic designing apparels have wider appeal amongst the fashion lovers. ugg boots australia If you are in the market for a highend card today, the SAPPHIRE HD 7970 GHz Edition provides a cooler running and less power hungry card compared to the reference configuration, and performs on par to GeForce GTX 680. ghd hair straighteners However, the majority of couples marry only a few years apart, and as such, once the couple approaches their 30s, the trend is for the strength of their respective sex drives to fall out of line. ugg boots sale Skin Deep Alligator belts have always been popular luxury items because of the natural beauty of the skins from which they are derived. karen millen dresses If your content is weak and repetitive, you will lose these valuable consumers within seconds of their arrival on your site. arab-ipu.org/indexbak1.html Dark colors and intricate designs are usual for this lovely gown collection;louis vuitton outlet online Should I Work from Home or Get Office Space? australian ugg boots All whole leaf products contain broken down MPS (Mucilaginous Poly Saccharide) molecules and therefore no real healing properties. borse louis vuitton Truly, the fusion brand of Indo western dresses for women has placed India at an amazing height in the world of fashion. kids ugg boots Estland. like.meshlocker.com/mulberry

  Përgjigjjuni

 67. ISMET  --  30 Prill, 2014 në 8:38 am

  O SA I BUKUR <3 HALLALLL PARET QE I KI DHAN

  Përgjigjjuni

 68. alesja  --  26 Qershor, 2014 në 11:41 am

  e perkezoj zonjen monika kryemadhi ishte vertete shume e bukur nga puna e saje e lothshme e meriton kete fustani se leket i ka nxjere nga djersa e saje e ballit

  Përgjigjjuni

 69. alesja  --  26 Qershor, 2014 në 11:43 am

  e perkezoj zonjen monika kryemadhi ishte vertete shume e bukur nga puna e saje e lothshme e meriton kete fustani se leket i ka nxjere nga djersa e saje e ballit bravo mona e meriton komplimente per fustanin yll eshte

  Përgjigjjuni

 70. alesja  --  26 Qershor, 2014 në 11:43 am

  bravo mona

  Përgjigjjuni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *