#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Berisha: Më 23 qershor dua një fitore të madhe, fundërrinat e Ramës do i hedhim në Lanë

berishaaaaSali Berisha, në kuadër të hapjes së fushatës zgjedhore, ka mbledhur gjithë krerët e degëve të PD-së. Gjatë fjalës së tij, Berisha ka thënë se më 23 qershor kërkon fitore me çdo kusht. “Ndaj dhe duhet të bëjmë gjithçka që më 23 qershor të realizojmë fitoren që presin shqiptarët, fitoren e shkëlqyer të PD-së si një forcë politike që në këto 22 vjet ka pasur dhe shënuar sukseset më të mëdha, transformimet më të thella, arritjet më historike, se çdo forcë tjetër politike e themeluar pas rënies së perdes së hekurt, në Evropën ish-komuniste,” tha Berisha.

Berisha bëri një rezyme të arritjeve që ka bërë vendi gjatë qeverisjes së Partisë Demokratike.

“Kjo parti është faktuar në mënyrë të përsëritur para shqiptarëve se ajo disponon të gjithë potencialin kombëtar të integrimit të vendit në familjen euroatlantike. Ne, në 22 vite nuk i kemi zënë rrugën askujt që të bëjë detyrat e veta në procesin e integrimit, por historia është kjo: Është partia Demokratike që anëtarësoi Shqipërinë në Këshillin e Evropës, është Partia Demokratike që firmosi marrëveshjen e stabilizim-asociimit me BE, pas marrëveshjes së tregtisë me BE. Është Partia Demokratike që mori ftesën për anëtarësimin e Shqipërisë në NATO. Është Partia Demokratike që anëtarësoi Shqipërinë në NATO. Është PD në pushtet bashkë me aleatët e vet, ajo që bëri të mundur lëvizjen e lirë të shqiptarëve në mbarë Evropën,” tha Berisha.

Berisha theksoi më tej se Partia Demokratike duhet ta zhvillojë betejën elektorale duke vënë në pah të gjitha vlerat dhe arritjet që nga krijimi i saj në 22 mars.

“Gjithçka që është realizuar ka në themel, para së gjithash, mundin e djersën e qytetarëve shqiptarë. Edhe ata, të cilët përpiqen të errësojnë këto suksese, shkelmojnë kontributin e çdo qytetari. Natyrisht, të gjitha këto arritje janë edhe rezultat i suksesit të reformave të thella që ndërmori kjo qeveri dhe i guximit të madh që u tregua për ndërmarrjen e këtyre reformave, i besimit të palëkundur të qeverisë, të Partisë Demokratike, të mazhorancës tek liria e potencialet e saj të jashtëzakonshme. Kjo është baza mbi të cilën ne kemi nisur e vazhdojmë betejën tonë elektorale, betejën e fitores,” tha Berisha.

Berisha nuk la pa sulmuar edhe kreun e PS-së Edi Rama që sipas tij po mbledh rreth vetes ato persona të cilët ai i cilësoi si fundërrina.

“Ne kemi jo një, por njëmijë arsye t’u drejtohemi mbarë shqiptarëve, për të na e besuar neve votën. Nuk ka sot qytetar më të zhgënjyer se ata, të cilët katër vjet më parë votuan për PS-në, sepse pas 22 vitesh pluralizëm e shohin atë sërish bllokuese, e shohin në rolin e muratorit fatkeq që lartëson murin e bllokimit, në kundërshtim flagrant me aspiratat e socialistëve shqiptarë, në kundërshtim flagrant me aspiratat e mbarë shqiptarëve.

Dhe si alternativë ata ofrojnë: Fundërrina të të gjitha llojeve të bashkohemi kundër Sali Berishës. Keni dëgjuar a lexuar ndonjëherë në historinë e politikës botërore thirrje për aleanca të tilla?!

Ne do të shkojmë me vlera para çdo qytetari shqiptar. Vlera, vlera dhe vetëm vlera. Le të bashkohen të gjithë fundërrinat, por ju jap fjalën e nderit, në mënyrën më solemne, i përgatitur me gjithë shpirt, për fushatën më të bukur. Për fundërrinat përveç Lanës, vend tjetër nuk mund të kesh. Zgjedhja është e tyre. Por të dalësh me moton: Fundërrina bashkohuni, të mundim Berishën, kjo është dëshmia e dështimit total, kjo është thirrja e njeriut që ka humbur çdo shpresë, e njeriut që ka për shtrojë e mbulojë disfatat e njëpasnjëshme dhe pastaj dëgjon thirrjen: Fundërrina bashkohuni për të fituar kundër Sali Berishës,” tha Berisha.

100 komente në “Berisha: Më 23 qershor dua një fitore të madhe, fundërrinat e Ramës do i hedhim në Lanë”

 1. goni says:

  Vetem me vjedhje mund te vish ne pushtet……

  1. azemi says:

   meturina hidhi ne Lane
   dhe fillo betonizimin e Lames me KJOSKA
   JE I MODH

   1. nje fund i turpshem te pret o sali ne te dyten Sene! says:

    po ku te vjen zor ty more pleh.
    Nga goja jote vetem pergejtje nxjerr.Nje plak
    tuaf me kerkesa diabolike si ty pak gjen ne Dynja.
    Po si te shkone mendja tek nje “fitore”kur
    ate ja ke dhene vetes vetem me te vjedhur?
    Perse nuk thua se do garantoje zgjedhje te
    pa kontestueshme dhe fitoren ta gezoje ay qe
    do populli?
    Apo nuk ta nxe goja nje gje te tille,sepse fati
    i humbjes po te bene edhe me te dalun menc.
    Degjo cfare po te thone gazetaret investigative;
    Vendin e ke prapa hekurave kurse neperka Argite ne burg.
    e kehtu me rradhe i tere soi dhe sorrollopi yt.
    Nje keshille dua ta jap:
    ‘Mbylle Sqepin dhe numuro parate ashtu sic ke edhe
    sloganin Per Para!!!

   2. Niku says:

    Ka me funderine se Sali Berisha ? Eshte per te qeshur se ku kampjon funderine thote per te tjeret se jane funderina dhe do ti hedhe ne Lane. Shqiptaret duhet ta kene te qarte se po e mbajten kete funderine edhe per kater vjet te tjera, ai vend ka merre fund nga te gjitha anet. Mos e dhente perendia qe te jesh ne fuqi pas qershorit te jetij viti.

  2. raimondi says:

   Nga fjala e Sales kuptohet se keto zgjedhje jane nje lufte per jete a vdekje

   Ne kete rast opozita shqiptare ka nje dis-avantazh qe eshte :

   ___Ftohtesia qe ajo ka ndaj Patriotizmit shqiptar dhe kryesisht ndaj idese se Bashkimit kombetar

   Nqs Opozita nuk ndryshon kete gjendje do humbi thelle fare

   1. fl says:

    Katnari Ramy njerzit fshin …. me patriotizmin tend fashtar. Kush na qenka patriot Sala jot? Nuk eshte me patrioti ai qe vjedh me shume, e ke ngaterruar.

  3. elio says:

   Do ti jape zemer militanteve te zgajdur…eshte i mbaruar…edhe ai e di. Tani po lufton per te mos humbur fort…

   1. raimondi says:

    Ore Tema po ju me vute Embargo mua qe nuk mi postoni komentet ?

   2. Poshte_Kurva_SRB-i says:

    Zog.SRB-i.

    Mbajeni gojen “Zoteri”. Qe je njeri i felliqur dhe i shkerdhyer nga trute, kete e kom pas dite qe kur fytyra jote e qelbur vinte mes minatoreve ne Valias, per tju puthur “Bythen” qe te te vinin pas ( dhe Ti, o cun kurve, i degjenerove te tere, ju ktheve krahet), mbaje gojen dhe frymen tende te qelber, qe te vjen era Shurre ( lexo Hysni Kapo, Enver Hoxha, analizat)e mos ofendo nje popull Shqipetar, qe ti e ke shitur si tradhetare.
    Ti mendon te na hedhesh ne Lane? Vertet? Really!!!!
    Po Ti me mire se kushdo tjeter e ke provuar ne 97-en, se si te hudhen poshte, dhe Partia Ime ( socialiste) te fali e sta beri Gropen.
    Me nje fjale, ty, o pusht i Ram Berishes, tu lejoka, mua, dhe tere simpatizanteve te PS-se tna groposesh, dhe hedhesh ne lumenj, por Ty, mos te te hyje gjembi ne kembe ( ashtu sic shpetove duke vrare Azem Hajdarin) e tna kercenosh!!!?
    Ti duhet futesh 7 pash nen-dhe.
    Familja te te burgoset per tere krimet qe keni bere, vjedhjet, si edhe per tere maskaralleqet qe keni nxitur dhe vazhdoni te nxitni me vllavrasjet, nacionalizmat e juaja te shfrenuara dhe me retorikat makabre si kjo mbledhja juaj e fundit.
    Do te vij edhe dita jone, Do te rrohim e do shojme.

  4. Artan says:

   Le te mbytet vete ne Lane. Pleher e ketij shteti.

  5. Drania says:

   Po shiko or plere se cfare u ka falur berisha grekeve ne keto tete vite, pastaj nxirr konkluzione per grekofilet. Detin, censusin, shkollat, varrezat. A do me o gomar Bathoreje!

   1. Doni ALBO says:

    C’ka thashe me heret sala dhe PS nje llum jane, thjeshte plehrat e mbetur te politikes shqiptare.

    1. luke says:

     Qe dhe PS mut eshte ke te drejte, por mos e krahaso me Salen se ky ka vrare njerez. Kur PS ishte ne pushtet PD-ja i vajti me arme dhe tanke para kryeminstrise dhe ata nuk preken asnje dhe shume mire bene(nuk donin te vrisnin njerez jo se kishin frike). Kurse per ate qe thua greke a malazeze, verior, jugor e ke gabim, ne Shqiperi ka vetem shqiptare mos i ngaterro gjerat

     1. Bono says:

      e ke gabim djalosh…jane vrare 3 veta, por do kesh qene i vogel ne ate kohe dhe ste kujtohet, ose ta kane bere propaganden gabim. Sa per mua mut jane te dyja palet, por me mire te jete Rama se sa ky palaco cirku

  6. Pena says:

   More “Don Alba”,apo “Don Kishoti”,cfar kerkon te thuash me keto fjale kaq kontradiktore:A nuk eshte Saliu qe i fali grekut me qindra km.katrore det dhe pikerisht PS-ja nguli kembe dhe vuri ne levizje Gjykaten Kushtetuese;po gjeneral Janullatosin,kush e vuri ne krye dhe e mban kaq fort si thika mbas shpine e Asfalise;po vorrezat e gjoja ushtareve greke te vrare ne 3-4 rrethe;po thirrjet fashiste e hapur provokuese te konsullit grek ne Korce qe Saliu nuk ka hapur goje kurre ? Nuk numurohen sherbimet e vyera qe Saliu (me mbeshtetjen e ca plehrave si puna jote)u ka bere e u ben cdo dite Athines e Beogradit.Ti,i ke syte ne balle apo i ke ne fund te kurrizit?Te thoshe ndonje fjale te sakte,nuk do e kisha prishur gojen,po me idjote te tille nuk me vjen keq .

  7. lomi pri Baldushku says:

   Osht e fërtet se m’23 qershor funrinat kimi për t’i hudh m’Lan por osht e fërtet ene se ato funrina jeni ti ne halabakët e tu të tredh qi t’vin mrapa. Veç e keqia osht se Lana nuk ka shum ujë. Kimi shpres qi ato dit t’bjeri shi i modh. Hajt tyrqeta pri Lomit m’Baldushk.

  8. Mario says:

   Ktu Sala foli si i terbuar i shqetesuar e din shum mire se po humbi pushtetin do humbi dhe familjen.

   Tani Sala eshte me i deshperuar se ne ’97. Nuk ja ka besen Edi Rames se po e la Edi drejtesin te bej punen e vet do behet hataja

  9. Granit Dema says:

   Vendosini pikat mbi “i”
   Le t’i dije populli pseudonimet e hafijeve qe i kane pire gjakun gjithe jetes:
   http://imazheshqip.blogspot.com/2013/01/ne-jemi-ndryshimi-per-pare.html

 2. goni says:

  Vetem me vjedhje mund te vish ne pushtet……

 3. BERISHA LARGOHU. VOTONI KUNDER BERISHES, POR EDHE MBRONI VOTEN DUKE PERDOR EDHE FORCEN POPULLORE. says:

  Shqiptaret te mos lejojne Berishen per te vjedhe voten dhe te ardhmen e juaj.

  1. Vlora says:

   berisha vet nuk fiton,prandaj po i hedh ne sulm per te vjedhur.

   nuk duhet lejuar.

 4. visi says:

  si nuk vdes ky lloj qenie, te shpetojne shqiptaret.

 5. fl says:

  Eshte e vertete qe ky ka shenuar suksese te pabesueshme per Familjen e tij. Sidomos mandatin e dyte. Mandatin e pare kishte kult dajakun me Shik-un, tani ka parate me korrupsionin. Por si plak rrugac qe eshte di ti alternoje bukur te dyja edhe sot.

 6. Sali baba me dy hajdute says:

  Qe do nje fitore te madhe askush nuk e ve ne dyshim .Problemi eshte se nuk ke per ta arritur kurre. Vjedh perseri ke per te perfunduar me keq se Gadafi.

 7. BENI says:

  Misioni i forces plitike??? misioni plackitja, babai i servilizmit shqipetare, s.b. Pa pike turpi kerkon fitore e renoi vendin ky regjim sulltanistik ku mbizotron nepotizmi ne cdo fushe te njetes ne cdo qelize te shoqerise shqipetare….nje rini e vobekt ku valiumi i diplomave te kristalit i ka ven ne gjume, pranojne gjithecka.Ku biznesmen serioz kerkojne te ndertojne ne portin e shengjinit (norvegjezet) dhe keta te babezitur i thone jo projektit te portit te konkurentit te pare te portit te pireut dhe xhoia taur ne it…..dhe populli qe ha buke me liste……PROBLEMI I SHOQERISE TONE ESHTE SE ASNJERI PREJ NESH NUK NGRE ME NJE (CESHTJE MORALE) kush jemi dhe cfare duam?

 8. shkodra e moteve says:

  O Sal Ram Berisha,populli te ndoqi sa ti hiqeshe i moralshem e i pa korruptuar.Po nuk e njeh historine degjo ketu Lal KROSIN:
  Kur u pushtua shqiperija ose me mire dorrezua nga Italia fashiste ,kur trupat fashiste ishin ne breg det,ne aeroportin e Tiranes zbriti nje nga fashistet me me emer te italise me von sekretar i partise fashiste HETORE Muti.Ne aeroport nuk u degjua asnje krisme,ai mbasi e la avionin qe e ngiste vete mori nje makine e u drejtua tek pallati i ‘naltmadhenise’,hypi ne kullen e pallatit hoqi flamurin shqipetar e vendosi ate italian.Kjo ish parathenja.
  KUR KY HERO I FASHIZMIT U BE SEKRETAR I PARTISE SHKONTE ME AVJON NE TERE FEDERATAT FASHISTE NE MENGJES HERET E NGA 80 ‘SEKRETARE PARTISH’ PER 1 MUAJ SHKARKOI 50 VETEM PER KORRUPSION.ai nuk kish frike se nuk ish i korruptuar e te mos ja hame hakun edhe pse ish fashist.

 9. milo says:

  Çobani plak Sali, ka mbledur delet ne vathen e Vicidolit, per tju dhene

  te hane……e pastaj ti nise per te kullotur.

 10. kel ukaj says:

  Opozita duhet te kuptoje ne fjalet “nje fitore te madhe” “dua nje fitore te madhe”, zgjedhje si me 26 maj 1996 ku PD doli 120%. Ne zgjedhjet e 31 dhjetor 1945 komunistet fituan zgjedhjet duke i fallsifikuar ato por nje opozite e vogel arriti te hyje ne parlament Gjergj Kokoshi e avokati Paulin Pali. Ndersa PD ne 1996 fitoj 120% e pasi rinumeroj votat dha shtate mandate PS dhe eshte e habitshme qe gati te gjithe keto shtate kane lene PS si Ilir Meta etj etj. Pra eshte e qarte qe Sala po pergadit nje fallsifikim ne mase si me 26 maj 1996. Opozita duhet ti beje thirrje Komunitetit Nderkombetar ta paralajmeroje se çfare po pergadit Sali Berisha. Duhet ta paralajmeroje edhe per pasojat nderkombetare qe rrjedhin nga nje pushtet ilegjitim.

 11. alban4eva says:

  …” ne 23 qershor dua nje vjedhje te madhe, nje super vjedhje”… “ne 23 qershor, dua nje vjedhje qe te ngelet ne historine boterore te politikes..” (Saleh Berishovici)

 12. IK OR debil says:

  shqiperia dhe shqiptaret nuk jane martuar me ty o sali berisha IDIOTI. shqipetaret JANE martuar vetem me SHQIPERINE. ME shqiperine kemi nje kontrat mijra vjeçare.DHE vetem kete kontrate respektojne shqiptaret.FATET tona ” shqiptare” ne do tua besojme femijve legjitim.

 13. e verteta says:

  Une jam nje nga shqiptaret qe nuk pres te fitoje Sali.
  Perse flet ne emer te te gjithe shqiptareve Sali, kur e di qe mbi 50% e tyre te urrejne. Je i humbur. Cdo te thote fitore me cdo kusht? Qe do ti vjedhesh. Harroje. Ka vendosur shumica e shqiptareve qe kete radhe te shkosh ne burg. Ne jemi ne krize, e ti na flet per arritje madheshtore. Ke rrjedhur plaku Mere. Hap krahun dhe jep llogari.

 14. Horri i Bulevardit says:

  Kete rradhe sdo te vjedhesh dot Sali Qen Berisha, se kete rradhe edhe ne do ta mbajme tyten e kallashit para syve, dhe mbas 23-qershorit do te perfundosh atje ku e ke vendin, sdo te kesh anje shans as jashte te shkosh se perprar do te mbyllen te gjitha rruget ty dhe familjes tende, do te gjejme deri ne verren e shqeres edhe po te futesh, do te marresh nje mallkim qe do te jete shembull ne gjithe rruzullin tokesor, do te marresh edhe mallkimin e Enver Hoxhes, qe nuk arritem te merrnim hak sa ishte gjalle, por kur te marrim hak tek ty si pjelle e sistemit te Enver Hoxhes, do te lehtesohet Shqiperia dhe do te marre fryme lirisht, se sdo te guxoje me ndonje qe mendon se do te udheheqe me metoda diktatoriale, sdo te guxoje me ndonje inetelktual leshi te vere firme per te mbajtur nje pushtet pushtash ne fuqi, sdo te guxoje me ndonje drejtor, te heqe nga puna nje opozitar, sdo te guxoje qe nje drejtor apo mesues te nxjerre femijet neper mitingjet e qeveritareve.
  Prandaj ti duhet te behesh shumbulli e hakmarrjes, qe ato qe thashe me lart, te mos i degjojme me dhe te jetojme njehere te lire, duke mos patur friken e pushtetit, qe asnjehere deri me tani su be i joni.

 15. elinor says:

  Me “fitore” nenkupton “vjedhje”!

 16. G.Sholla says:

  VEC NJE GJE MENDOJNE…

  Shih c’logjike paska saliu
  kur ne fjalen une
  bazohet i ziu
  une dua fitore te madhe
  sikur vret nje sorkadhe
  Shqiperine keshtu e di
  ben c’te doje saliu
  ne ciflik te tij
  zero eshte populli
  per bosin sali
  se do hidhen votat
  neper c’do kuti
  nga c’do koke shqiptari
  me njezet e tri
  as qe e can bythen
  demon-krati sali
  s’ka faj saliu
  ashtu e lejuam
  ashtu e mesuam
  as per gje
  s’e kundershtuam
  mire te na i beje
  koqe u treguam
  njezete dy vjet
  dhelpres i besuam
  ka dhe me poshtersi
  kur ortakerine
  e lot perseri
  me c’jane komunistet
  ne kedo parti
  mblithni mente shqipetare
  boll ju bene gomare
  dy kodoshet ne timon
  Shqiperia ende renkon
  s’ka me minj se komunistet
  ata xhaketet kane ndruar
  hyqet zakonet s’i kane haruar
  vec nje gje mendojne
  per tu pasuruar.

 17. Eli says:

  opozita dhe gjithe populli duhet te ngrihet ne kembe te qendrojne ne vigjilje te votes me qellim qe te mos perseriten me vjedhje tevotes dhe te shkulet nje here e pergjithmon nga mendja e cdo drejtuesi partie se munde te vije ne pushtet me vjedhje vote apo blerje vote duke e dekurajuar gjithmon e me shume kete popull qe paska shume per te vuajtur nga keta politikane bastart , vjedhes ,hajdut qe nuk paskan se ngopuri duke vjedhur e grabitur pronen e popullit te vendur me gjak per 50 vjt

 18. Vjosa VL says:

  Per ty o Sali,te gjtha gjeret qe dalin nga goja jote jane historike.Per te gjitha zgjedhjet ke thene te njejten fjale e keto nuk na improsionojne,po ajo fjala me cdo kusht eshte e friksheme.Eshte e frikeshme se me cdo kusht do te thote te behen te gjitha ,jo vetem vjedhja ,por ndoshta edhe kercenimi me tyten e armes.Te thuash me cdo kusht ,do te thote se nuk je i sigurte ne fitore.Sa per ate qe shprehesh se populli sa me zi pret fitoren e PD-se,te jesh i binduer se mezi pret largimin tend nga pushteti dhe nerastese fiton PD-ja me ju perseri ,do te jete vdekja e ketij kombi dhe nuk na ngel gje tjeter vetem te marrim arratine.PO jam i sigurt se kjo nuk do te ndosh edhe ne qoftese do te ngresh batalione per te grabitur votat si ai batalioni i Belul Celos ne zonen e FIERIT NE1996,se atje ne Marinez kur e pane rezistencen e popullit qe mbrojti votea ashtu si thua ti me cdo kushtu shperndane neper fushe si cifutet ne shkretetire.

 19. elda says:

  Ju te PS dhe ato qe perkrahin krahun e majte dhe drejtesine ne Shqiperi qenkeni pa gjak, si eshte e mundur nje idjot rrugac te talli bythen me ju o popull.

  1. kuriozi says:

   Ti Elda mos punon gje dushiste te qyteti Studenti?

  2. taras bulba says:

   Deja vu!!!! Filmi “Fillim te veres”
   “Fashiste trima….syleshet po e marrin ne qafe perandorine”…hahahahahaha….ti trape e vogel me siguri duhet te jesh kapurral pelegrini me mustak sa per lezet!!!!!

 20. mirela says:

  Edhe kete here fiton Berisha.

  1. Pena says:

   Ti Mirela,mos je e punesuar ne kompanine juridike te Argita Berishes,se atje me duket se te kam pare.Mos ki merak per veten e as per Argiten se ju ka merak vete ky popull me c`po heq prej jush.

  2. bylis says:

   gjithe kurvat kane filluar ta duan berishen edhe se eshte plak e si punon me.

 21. altin says:

  “Firore me cdo kusht” .Qellimi justifikon mjetin.Kjo eshte nje thirrje
  e hapur per vjedhje.Si mund te kerkosh fitore me cdo kusht!!Ti mund te kesh drejtuar per 4 vjet te kesh sjelle begati e hambaret plot me drithe ,qiellin me kamiona,rruget me aviona dhe votes se sovranit nuk i dihet.O zot cna degjojne veshet.Po bie era frike.

 22. Teta says:

  Per Horrin e Bulevardit
  – i lexova te dy komentet e tua te sotme dhe jam plotesisht dakort me ato qe shkruan.Boll me se ka vajtur aty ku smban me, Saliu po trajton nje popull te tere si bageti, pavaresisht se jemi me demokrat, qytetar e te civilizuar se e gjithe tufa e hajvaneve qe ka ne qeveri. Pershendetje

 23. NjeQytetarOptimist says:

  Komunist 24 karatsh..Qenit I kane rene dhembet dhe vetem leh…

 24. claus says:

  Plaku rrugac do perfundoje ne biruce, me tere sorollopin e tij. Aty e kane vendin. Shqiptaret kane shancin ne dore te tyre te shporrin kete qelbesire dhe t’u lene brezave qe vijne nje Shqiperi evropiane. Te gjithe shqiptaret kunder Gedafit shqiptar dhe diktatorit-pjelle e komunizmit.

 25. Bravo Berisha says:

  Berishe jepi dhe zhduki keta Tahirnat, Ramat e Veliajt. Ne hale te gomereve coji ne 2013-ten e te vazhdojne te hajne mut edhe per 5 vite keta komentuesit e temes.

 26. driti says:

  Ky i marre, qe pëllet per nje fitore te madhe, duket se ka marre

  garanci nga ustallaret,per te manipuluar rezultatin nga pajisjet e

  numerimit te votave…..Modelin e ka te qarte: pas fitores, do zbatoje

  ate te mos hapjes se kutive per transparence dhe djegjen e fleteve te

  votimit qe te humbin gjurmet e krimit, ashtu sic ka vepruar me pare.

 27. Baro Corrogjafi says:

  Ajo shprehja ” do t’i fitojme zgjedhjet me çdo kusht ..” kerkon shpjegime .A mos do te thote ” do t’i fitojme me dhune , me gjak, me manipulime , me vjedhje ne tavoline , me menyrat alla Lefteri Lleshi a Njazi Kosovrasti. I drejtohemi Sali Berishe Hajdutit : Hiq duart nga destabilizimi i Shqiperise ! Se sa te do populli ty , e dine shqiptaret. Mos e dhente Zoti qe me 23 Qershor , Lana te jete e mbushur plot e perplot se do te mrre me vehte per ne det. Edhe ne nuk e deshirojme kete. Duam qe te çoje ne dyert e burgut, jo ne det, pasi ashtu i shpeton edhe drejtesise.

 28. Edi says:

  Me 23 qershor ti bashke me kliken tende do Te perfundosh nu Burg per gjithe ato krime qe ke bere ndaj popullit.Po Te afrohet fundi dhe do perfundosh si gjithe Diktatoret .

 29. Qe vicidoliqi do i vjkehi, kjo dihet, pa dyshim, kur thote vete,
  dhe qe edvinush-prushMostra eshte gjysma ‘bajges’ sotme, edhe kjo s’ka dyshim.
  Vec delet s’e morin vesht.
  Nishti, boni sehir der ne qershor, masnej shofim ca do ket me pa, miq.

  Keshtu delet e mia, bebebebeeeeeeee, j’u ka vu perpara njonen kope (bluhen) plak- mostra rrugac, e tjetren (rozen), pabreks-mostra rrugac, boni tifo per njonin o deeele
  dhe pabuks keni me njel per jete, e meritoni,
  po halli jone c’i bohet!

 30. brace says:

  Ne lane do perfundoshe ti me plehrat komuniste,e spiujte tuaj,0 plaku i vicidolit,me ty e familjen tende do ke shume pune,njerzit e DREJTESIA,ti je i tmerruar,beson prradhat tuaja nga friga qe te ka kapur,je teper trishtuar,e dine mire se cfare te pret,mbase 23 qershorit.

 31. driti says:

  Ky i marre, qe pëllet per nje fitore te madhe, duket se ka marre

  garanci nga ”ustallaret”,per te manipuluar rezultatin, pervec shume

  rrugeve te njohura…., edhe nepermjet pajisjeve te

  numerimit te votave. Modelin e ka te qarte: pas fitores, do zbatoje

  ate te mos hapjes se kutive per te bere transparencen dhe shpejt, do

  djege fletet e votimit qe te humbin gjurmet e krimit.

 32. Genti35 says:

  Jo moo, ashtu thua eeee. Po kush te le me mor malok i ndyre. Kurse une do te te mbaj ty ne WC time qe te te perdor ty me gjuhen tende ne vend te letrave higjenike.

 33. butroja says:

  plaku mere duhet pasur frike si njeri i rrjedhur nga trute.
  tentakulat e tij jane futur thelle dhe kur shkulet shkulet vetem me gjak
  prandaj populli shqiptar duhet ti thirrje mendjes.

 34. troja says:

  Nuk fiton me edhe sikur te vjedhe 10-15% te votave.Nuk fiton sepse ne Qytetin ku banoj,ka lene pa pune militantet e PD,intelektuale te njohur,njerez me reputacion,te cilet jane larguar,pa ndjere,pa zhurme.Ka zevendesuar njerezit e mire te PD,me kokepalaret e ILIR METES,qe qyteti ka alergji,per tja derguar emerin.Ka vendosur ne disa pozicione,si drejtore e aresimit njerez,pa vlera,pa reputacion,ku lufta e Kryesise se PD,per ta larguar,ka hasur rezistencen e deputetes te Mamurasit si kusherire te pare qe e ka dhe acarimi dhe tallja e Ministrise se aresimit eshte kaq therese dhe pa takt,sa çdo muaj organizon konkurse,mer vendime ministri”prift”i kethen duke u tallur me njerezit e afte,te zote,qe i kane dhene PD kontribute te jashzakonshme ne zone e rreth.Ky fakt ka bere qe te heshtet,per te mos votuar me per kete PD qe injoroi,ndershmerine,aftesine,injoroi njerezit e persekutuar dhe u tall me ta per 8 vjet.
  Prandaj them qe nuk fiton.Grupet qe jane drejt largimit,po kontaktojne me FRD,e cila ka shume simpatizante ne Kurbin.Fakti tjeter qe njerezit e PS ne kete rreth,jane te vendosur,per te mos lene asnje vote te vidhet do beje qe te meren te dy deputetet,duke lene PD,pa anje perfaqsim ne kuvend ne kete rreth.

 35. toni says:

  Nje kufome politike si ty ne 23 qershor do ta groposim!

 36. toni says:

  Je kthyer ne nje i mjere!

 37. n 77 says:

  po ku ka me funderrine nga ty mor felliqesire . Po ku do mbytesh ne ardhte dot rama ne pushtet , te duken njerezit miza se ke ber sh pasuri mor rrac muti , plak shkerdhate .

 38. plak rugac dhe islamist says:

  shko mor dhi e eger , ne burg do perfundosh , je si gadafi ,ajde zhduku ajdut i pa ngopur .

 39. hasa says:

  Kesaj radhe po SALOSUMA ke folur si KADAFI,ai i tha popullit do ju shtyp si minjte por ne tevertete ai u kap si MI dhe u vra si qen,ku eshte perfundimi i te gjith diktatoreve per te gjith nuk ka rrug tjeter ngado qe jan fshehur.

 40. Ah Ali, Ali, ç`na bëre ! says:

  Po FRD-ja e Bamirit cfare mendon per kete?
  Apo kjo eshte java e heshtjes e do flase javen tjeter? 😛

  Pse nuk nxjerr ata te vetet ta dermojne babin e Shkerdhenit?

  Kur do dale ne ndonje shperthim Lisander Saraci apo Blerim Cela, ta bejne helaq babin e Gites? Se keta jane skalioni i ashper i FRD-se. TE dy aspirojne per t`u bere ministra finance. 😛

  FRD – parti e kembes se nxjerre nga rrethi.

  Vota per ta eshte vote per Sali Berishen. Shqiptare jane dy tipe vjedhjesh : ajo e vjedhjes se votave ne kuti dhe vota ne favor te Topit.

  Eshte veshur si gjerman qe mos kuptohet qe eshte partizan. 😛

  Sali o burri i teta Lilit te Aliut !
  Enveri nuk e mori vesh cu be me kelyshet e vet , ndersa ti do i shofesh kelyshet, apo kelyshet e kelysheve .

 41. tomori i beratit says:

  Ike sali qeni ike.Asgje nuk te shpeton mbas 23 qershorit.Je i destinuar te perfundosh si mubaraku.

 42. Atila says:

  Ai Kryeshkerdhata me gjithe sherdhatat qe i shkojne pas le te futet ne hale pas 23 qershorit se atje e kane vendin. Si ka surrat e flet ai ftyrmut qe e ka katandisur vendin ne Albaistan ku vriten,vetvriten,vidhen e mashtrohen qytetaret perdite e asnje s’mban pergjegjesi.Ky monster antidemokratike e antishqiptare duhet te perfundoje para drejtesise se popullit e te marre denimine emerituar me gjithe hordhine e tij vandaliste.

 43. arber says:

  Pervec fitores ne Mars te ’92-it, ne asnje pal zgjedhjeje tjeter,qofte parlamentare apo vendore,nuk ke fituar asnjehere,por vetem ke manipuluar. Une personalisht e besoj faktin se kete vit do “fitosh” me rezultat shume te thelle,pasi besoj se ashtu si ne vitin 1996 do zevendesosh kutite e votimit me kuti te reja, te parapergatitura ne seline e PeDese. Hajt burr shteti, perpara me fitorje te reja per te ndertuar socializmin.

 44. MALUA says:

  SALI ,tu lumte menderja ,sepse ti e di shume mire qe nuk po nxjerr me vendi AVNI RUSTEMER !!??

 45. ALpini says:

  Z Berisha ,besoj se edhe nje fitore si e Pirros do mjaftonte,,,, se per nje fitore te madhe duhet te kishe menduar dhe me e rendesishme duhet qeveria te vepronte shume me ndryshe.
  Mendoj se duhet te na e benit punen neve te bazes shume me te lehte.

 46. CIU-CRRRRRRRRRRRRRR says:

  ORE RAJMOND TANI E KUPTON CE TEMA ESHTE E KONTROLLUAR NGA RAMA PO TI PREKESH NE SEDER KUNDER RAMES KOMENTET NUK I BOTOJNE PRA NE KETE SHAJE BERISHEN;SHPIF,TRILLO KUNDER BERISHES ME GJITHE DESHIRE BOTOHET.

 47. miri shkodra says:

  Pse, ka Dege te PD dhe kryetare te saje? Ka vec Banda te PD dhe kryetare te tyre.

 48. EDI RAMA LARGOHU SA ME PARE says:

  FITORJA E PD DUHET PATJETER TE JETE E MADHE NE MENYRE QE KOKEDERRI RAMA TE MOS E BLLOKOJ INTEGRIMIN E SHQIPERIS SIC ESHTE RASTI TANI NUMRI INTELEKTUALVE ESHTE RRITUR NE 500 nga univerziteti Korqes;Elbasanit DHE SHUMICA JANE PROF DR.

  1. emilio says:

   “nga univerziteti i KORQES”…..o kasolle ku na mblodhe. O shpellar, ca thone dhite, jane shtuar ndopak ket vit me rritjen ekonomike. A ta lumsha moj demokraci, me dhi, me kerrabe edhe me lapitop ne maj te shpelles….

 49. gyl muci says:

  Sali, une qe jam votues i Partise Socialiste, nuk jam fundërinë.Funderine e kombit shqiptar jeni ju, megjithse je me i pasuri.
  Te te vij turp qe shprehesh ne kete menyre per votuesit e thjeshte.

 50. mali says:

  o do fitosh topet e arapit ti po do i vjedhesh thuaj..

 51. Vlonjati says:

  Qelbesire !
  Ke dhe goje te flasesh, funderine e kombit !

 52. 26 maji says:

  fitore me cdo kusht do te thote vjedhje me cdo menyre ,dhe populli e di mire cfare erdhi pas 26 majit te vitit 1996,prandja popull mbroni voten kete bejeni per vehten tuaj ,per familjet tuaja he per femijet tuaj,nje shkenb maloku na ka zene rrugen e perparimit prandaj o popull merr ne dore fatet e tua

 53. VIGU says:

  Une jam je komentues qe nuk ofendoj njeri,por them ato te meta qe une i mendoJ se duhen thene. Edhe ty o SALI BERISHA nuk te kam ofenduar si shume te tjere ,jo se une jam me i mencur e me i ditur nga ata,po ky eshte mendimi im dhe keshtu e kam pare te aresyeshme,po i ke merituar.Te kam cilesuar si nje njeri qe te ha buken e te perbys kupen.E meriton se ke dhene prova.Po te them se je treguar ne shume raste harbut,pa edukate,nje njeri qe kur del nga shinat argument ke vetem sharjet dhe ofendimet.Edhe keto i meriton se e ke treguar veten disa here ne parlament.Mbi te gjitha je vrases dhe manipulator.E meriton se dhe prova me 21 janar e nuk ka jo gjykate si kjo e jona,po edhe ujit e detit nuk del per ti lare. Tani po te them se une apo ata qe jane te manjte dhe perkrahim Edi Ramen nuk jemi funderina qe te flakemi ne LANE.Funderina jane ata qe e permendin kete fjale,jane ata qe pasi i thone ,i peshtyjne ,kur vjen puna i marin dhe i lepijne ato qe thone. Keshtu ndodhi dhe me funderinen Fatos Nano,qe nga funderine u cilesua ,pasi u shplah nga te lepiret e atyre qe nuk lane gje pa thene per te ,ne nje lider historik.Funderinat do t’i tregoje 23
  QERSHORI, edhe pse Kuksianet e Flamurit pjellin femije ne moshe per te votuar,por vendelindjen e pare e kane Kosove,Maqedoni Mal te ZI pavarsishte se kane populluar kasolle barinjesh,shtepi te rrenuara e garazhe makinash. Funderine nuk jemi as ne ,as ti ,por ai ose ata qe thone per te tjeret funerina.

  1. Pilo Lala says:

   Koment i drejte, me argumenta dhe llogjike.

 54. shpatar says:

  “Funderinat e Rames do ti hedhim ne Lane” Po e ve ne thonjza mbasi eshte deklarata me e turpshme qe ka njohur historia shqiptare.E nxjerre nga goja e K/Ministrit eshte poshterimi me i madhe qe i behet pjeses me te madhe te popullit shqiptare.Haptazi ne prezence te qeverise nje deklarate e tille eshte thirrje per te mposhtur me cdo mjet opoziten shqiptare.
  Nese e thone armiqte tane, sic i kemi degjuar ne kenget e tyre apo deklaratat,nuk do me bente pershtypje.E nxjerre nga goja armiqsore e Saliut eshte thirrje per lufte civile ne Shqiperi.Kushdo shqiptar i ndershem per mua eshte i perdhosur.Keto sinjale , skandalet e familjes Berisha,urrejtja e kabinetit qeveritar qe shtrihet dhe ne simpatizantet e tije, po pergatisin nje 97 te dyte.
  I beje thirrje Evropes si dhe aleatve te ndershem te shqiptarve te mos lejojne, duke nderhyre, nese ndokush cmendarak ve dore ndaje popullit. Ndryshe medalja e turpit do mbetet ne Evrope.Po nuk ju prene duarte ketije revanshi kanibaliste flaka ka per te perfshire Ballkanin e Evropen.Eshte thirrje mobilizuese qe te shpie ne konflike deri te armatosura.Hapni syte e mos i merrni si lajthitje ,jo vetem opozitaret, por gjithe populli Shqiptare e rajoni.Kazani ka arritur temperaturen e cmendurise qe do lere pasoja te pa riparushme.

 55. Ivani i madh says:

  Gati armet se egersira e maleve Berisha eshte plagosur keq sa po ungeron e shkumbavitet se plumbi e ka goditur keq dhe deri ne zgjedhje kur te jape shpirt kujdes se pas e ndjekin kylyshet e terbuar.

 56. england says:

  Tik-taku i ores po bie me force!23 qershori do jete fundi i sulltanit Sali-Vicidol-Berisha,vetem pas kesaj date do mundemi te themi se kemi lene sistemin diktatorial numer 2,duke shpresuar per nje te ardhme me te mire per femijat tane…

 57. Treviso says:

  Kriminelit i ka hyre frika ne palce se e din se çfar e pret ate dhe familjen e tije. Si njeri pa edukate dhe pa personalitet shprehet ne menyren me ç’njerzore. Kjo menyre e te shprehurit, i del nga shpirti qe e ka katran. Ky eshte respekti qe ka ai per taksapaguasit, qe familjen e tije e bene stra-miljarder. Ky eshte ai kriminel qe e shkaterroi Shqiperine dhe u lidh me mafjozet me te rrezikshem te Europes. Tani duhet te luftoje qe te shpetoje familjen dhe vehten. Shqiptaret duhet te mendohen mire per ato qe do i qeverisin. Te mos votojne per plehrat qe kan qelbur vendin. Shqiperia ka nevoje te beje nje ndryshim te forte ne politiken e saje. Duhet te largoje nga politika te gjithe pleqt sharlatane. Situaten ne dore duhet ta marri rinia. Politikanet profesioniste po shkaterrojne europen.Ndryshimi i domosdoshem nuk eshte vetem ne Shqiperi, por ne shum shtete te Europes. Kriza qe ka mberthyer Europen tregon qe politikanet nuk kan punuar fare per interesat e klases puntore, por te tyre. Papunesia ne disa shtete te Europes po behet si malarje, pa pasur shprese qe ti gjendet ilaçi. Klasa puntetore eka bere punen qe i ka takuar, politikanet jo. Pse duhet qe ti zgjedhim perseri? Qe te na çojne ne lufte per egzistence?
  Ne Shqiperi, kryeministri kriminel e kerkon kete situate, sepse vetem kjo mundet ta shpetoje per mekatet qe ka bere.
  Ju uroj qe te behet nje fushate e kulturuar dhe me pak shpenzime.

 58. Pilo Lala says:

  Mos e dorezo jelekun antiplumb ne Qershor.
  Mbaje se do te duhet akoma me shume, kur te mos kesh me Garden Tropojane.
  Mund te gjejme ty ndonje dite ne buze te Lanes.

  1. ALpini says:

   Pilo,mos u merzit se nuk e ka me ty

 59. saliheqenefi says:

  po funderinat malcorhane te PD , ku ti hedhim; ne det se lana nuk i nxe

 60. Stef Staku says:

  ANALIZE : Per nje gje jam i sigurte qe Shqiptaret kete kriminel nuk e votojne ma.
  Pasiguria e rizgjedhjes se ketij krimineli mvaret nga qendrimi i OSBE – se.
  A do jete ne gjendje opozita qe te ndoloje OSBE te firmose vjedhjet e Berishes ?
  E diten e neserme qe merr parate nga krim Berisha OSBE deklaron :
  – Ketoishin zgjedhjet me te mira te zhvilluara deri tani ! –

 61. dani says:

  Nuki mund te jene funderina mbi 60% e popullit shqiptar nese ti e konsideron funderina partine socialiste atehere ti je shum i rrezikshem per cdo dite qe ti qendron ne ate vend.

 62. """"""" says:

  Sali efendi Berisha e ka te sigurtè fitoren e 23 qershorit sepse i ka te gjithè turqit shqipfoles qe votojnè per efendi tropojen,sepse ashtè i vetmi politikan qe ka punuar per te ardhmen e islamizimit te plotè te Shqiperisè.

 63. ALpini says:

  Funderrinat e Rames.
  shumica juaj nuk jane te etiketuar nga sa shprehet artikulli me titullin,jane nje pjese ata qe jane vertete funderrina dhe nuk kane asgje me socialistet shqiptare qe nuk kane asgje me Majkon,Malajn,Limoz Dizdarin,Kastriot Islamin,Blushin,thene shqip me pjesen me te madhe te socialisteve.Kjo gje kuptohet se fjala eshte per grupin e interesit qe rrine perqark Rames.Prandaj mos luani teater se nuk ju shkon te luani rolin e te ofenduarit se keshtu po e merrni persiper vete vleresimin qe jeni funderrina dhe do na qelbeni Lanen ne se belldum………

  1. Jolldashi says:

   Dhe ja u nxjerrim ne tryeze ujin e lanes si uje demokratik.
   Po perlyhesh nga ps me kan then, apo ta kan hudh lakun.

 64. Teta says:

  Po le ti hapin syte e ti plasin veshet keta te derguarit e Europes ne Tirane.A u bejne pershtypje keto deklarata lufte nxitese te k\ministrit tone ditezi.Ti o kryeqelbesire e di shume mire se popullin nuk e ke me vehte dhe po kerkon sherr qe te shpetosh nga kjo humbje.Por nese ne 97 te dolen per zot te huajt qe qendrove ne shqiperi kete rradhe do te te rrjepin te gjalle po te zune.Po si more do hedhesh ne Lane popullin opozitar, ne cilen demokraci e ke mesuar kete.Po peticionet me paseudointelektuale perse i organizon qe ti mbushes mendjen botes se opozita eshte regres.Por demokracia kjo eshte ate qe une sdua ta bej ti gjej menyren te me bindesh qe eshte ne te miren e perbashket me kompromis dhe tolerance.Uf harrova por fjalori yt demokrati keto fjale nuk i njeh.Ti njeh vetem fjalori e dhunes te cilin fillove ta shpalosesh ne kete prag fushate.

 65. skender says:

  .mesazh per z.sali bej aga.kam votu per ty dhe partine tate ne 2005,por tsh qe ty ofendon 50perqind te shqiptareve si plehra te edi remes,po te quaj nje plak te rrjedhur dhe te dale mendsh.ju bej thirrje te gjith shqiptareve dhe si/domos atyre te zones ku do te kandidatosh per deputet te mos te te japin qsnje vote.shqipetare bashkohuni ti japim dermen ketij dallkauku.

 66. miri says:

  dhe po te jene mbeturina nuk hidhen ne lane mor qelbanik, se ti e shkaterrove dhe natyren shqiptare e bere mut

  1. tefta says:

   edhe te jene plehra, ata jane nje pjese e madhe ne shqiperi dhe jane te tute se flasin gjuhen tende ,dhe politika behet per gjithe kombin dhe jo per nje pjese te kombit

  2. tefta says:

   edhe te jene plehra, ata jane nje pjese e madhe ne shqiperi dhe jane te tute se flasin gjuhen tende ,dhe politika behet per gjithe kombin dhe jo per nje pjese te kombit, por me kete fjalim ti i ben me shume shqipetaret te ndergjegjshem ne zgjedhje e 23 qershorit

 67. Palikari i Palles says:

  Me 23 dhjetor do ta hash n’byth o tiran i poshter!!!!!!
  Do ta gjesh ate qe kerkon o kriminel Saliu, o Gadaf, o
  Diktator shkerdhat!!!

 68. sali hajni says:

  KE DO .HEDHESH TI NE LAN MORE PLAK SHKERDHATE MALOKU I MUTIT MORA BREK GRISUR TI DO PERFUNDOSH NE VUQIDOL MORE QEN STANI ME ATA DEMOKRATET E QELBUR .DERI ATY KA ARRITUR KULTURA JOTE MALOKARE TI PERDORESH ATO FJALE O FUNDERRINA E SHQIPERISE SI E KTHEVE TIRANEN SI NJE GETO ME MALOKE TE QELBUR O I PAUDHE TI E KE VENDIN NE HALE MORE VRASES MORE SERB ME SLLOBODANKEN TANE VETEM TI JE E KEQJA E KETIJ KOMBI FASHIST KOMUNIST HAJDUT çIFUT HARBUT TI MORE HAJDUT DO PERFUNDOSH NE .MALI TE TERRORISTET SE ASHTU JE I DEGJENERUAR

 69. qytetar says:

  t’kam dhan voten por ksaj rradhe do t’jap rroten.

 70. Albert says:

  Njera prej shume deklaratave alogjike te ketij te semuri mendor!
  Edhe slogan “perpara” edhe rezultat si 22 Marsi ’92 nuk ka teori e teoricien qe i ben te qendrojne bashke !!! Koha,as nuk ndale ne vend,as nuk kthehet prapa,mor derdimen! Ne fakt, ka nje mundesi qe ky pretendim i Berishes te qendroje – fare thjesht: nderro sloganin,baci Sali dhe je ne rregull “Indietro” – Prapa! eshte slogani qe te “nxjerr” nga situata dhe qe arsyeton gjithe regresin qe ke shkaktuar!!!….

 71. keylogger says:

  2 million, in the case of nuclear power in the province,
  Canada’s second-smallest, unveiled the 50m 39. Thermal energy is considered to be a pain. Further information regarding these and other awkward add-ons, check out this particular instructional video guide to master the DIY keylogger.

 72. Katja says:

  In addition, the main focus of the Intel press conference, Bloomberg dismissed criticism” Best Web Hosting Awareness” If you walk around with a giant tray of drinks?
  They serve two separate purposes. A high speed internet and much more.
  To be able to get. Once the project manager to check for the latest application process.

  Caveats The Windows time service does not provide sufficient information
  about its nature.

  Feel free to surf to my website: webhost (Katja)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82248
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82248
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 1
      [name] => Kryesore
      [slug] => kryesore
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 1
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 34818
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 1
      [category_count] => 34818
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kryesore
      [category_nicename] => kryesore
      [category_parent] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 4
      [name] => Politika
      [slug] => politika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 4
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 24887
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 4
      [category_count] => 24887
      [category_description] => 
      [cat_name] => Politika
      [category_nicename] => politika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X