#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Përdhunon “shoqen” 10 vjet më të vogël, pranga të riut nga Durrësi

PERDHUNIM.jpg

Një  18 vjeçare nga qyteti i Durrësit është keqtrajtuar fizikisht dhe më pas është përdhunuar. Pas kësaj ngjarje, vajza me inicialet E.C ka bërë një kallëzim penal për agresorin. Autori është larguar me shpejtësi nga zona  duke ju fshehur punonjësve të policisë. Blutë e qytetit janë vënë menjëherë në kërkim të tij. Agresori është identifikuar […]

Read more

Kuçovë/Nxënëset denoncojnë drejtorin: Na ngacmoi seksualisht

policia-tirane_1_3_14_0.jpg

Drejtori i një shkolle në Kuçovë u arrestua nga policia pas denoncimit të bërë nga tri nxënëse. Sipas të dhënave të para bëhet fjalë për shtetasin 63 vjeçar, Ajaz Ajazi drejtori i shkollës 9-vjeçare në Kuçovë dhe mësues gjeografie. Vetë nxënëset shkuan në polici e bënë denoncimin duke e akuzuar drejtorin se i kishte ngacmuar […]

Read more

RRËFIMI: Si më përndiqte Sigurimi, flinin në pemë e avlli për të më ruajtur

sala.jpg

Nga Andrea Danglli Edhe pse tashmë kanë kaluar 26 vite nga rënia e sistemit diktatorial, ish- të përndjekurit janë në betejë të vazhdueshme për të zbuluar se çfarë ka ndodhur me të shkuarën e tyre. Kush i tradhtoi besimin? Pse u dënuan? Cilat ishin rrënjët e komunizmit? Në një rrëfim të sinqertë për gazetën “TemA”, […]

Read more

Hetimet / Shpërthimi në Fier ishte atentat, objektivi humbi të dyja këmbët

shperthim.jpg

Makinës që shpërtheu mbrëmjen e së premtes në Fier iu vu lëndë eksplozive. Policia e Fierit në komunikatën e shpërndarë për mediat thotë se nga kqyrja e vendit të ngjarjes rezulton se mjeti ka shpërthyer pasi i është vendosur lënde plasëse. Ngjarja e rëndë u regjistrua  rreth orës 18:05, në lagjen “11 Janari” , në vëndin […]

Read more

Goditi me grusht Kreshnik Spahiun, protestuesit “hakmerren” ndaj 34 vjeçarit

pira.jpg

Flamur Pirraçi u arrestua ditën e sotme si autor i dhunës fizike dhe grushteve ndaj kreut të AK-së Kreshnik Spahiu në çadrën e opozitës. Por duket se incidenti i dhunshëm brenda çadrës nuk u mbyll me grushtet e 34 vjeçarit. Mësohet se pasi qëlloi me grusht Spahiun, protestuesit dhe mbështetësit e Aleancës Kuqezi sulmuan 34-vjeçarin […]

Read more

FOTOT/ Personi që rrahu Kreshnik Spahiun, militant i PD-së: Ja kush është

piraci.jpg

Personi që rrahu Kreshnik Spahiu, 34-vjeçari Flamur Pirraçi, është militant i PD-së. Dshmitarët thonë se ai është parë disa herë në çadrën e PD-së këto ditë, për të protestuar. Ndërkohë, në faqen e tij në FB, duket qartë që ai është fans i PD-së, pasi ka edhe foto me Sali Berishën. Fotot tregojnë gjithashtu se […]

Read more

Kreshnik Spahiu: Më qëlluan tre herë në fytyrë, kam dëmtime të rënda

niku-4.jpg

Kreshnik Spaiu thotë se e qëlluan tre herë në fytyrë dhe është në gjendje të rëndë. “Më ka qëlluar nja dy tri herë. Kam dëmtime në fytyrë, dëmtime të rënda. Kam bërë kallëzim në polici”, tha Spahiu. Për ngjarjen është shoqëruar Flamur Pirraçi, 34 vjeç, i cili është personi që ka sulmuar Spahiun ditën e […]

Read more

Kreshnik Spahiun e qëllojnë me grusht në protestën përballë Kryeministrisë

niku-1.jpg

Policia e Tiranës njoftoi se kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu u qëllua me grushta nga një 34 vjecar i quajtur Flamur Pirraci, banues në Tiranë Ky shtetas dyshohet se ka qëlluar me grusht Kreshnik Spahiun gjatë protestes perballe Kryeministrise. Për momentin nuk dihen arsyet e sherrit mes Spahiut dhe personit të ndaluar. “Shoqërohet në […]

Read more

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 3
      [name] => Aktualitet
      [slug] => aktualitet
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 3
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 82458
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 3
      [category_count] => 82458
      [category_description] => 
      [cat_name] => Aktualitet
      [category_nicename] => aktualitet
      [category_parent] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 6
      [name] => Kronika
      [slug] => kronika
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 6
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 3
      [count] => 16284
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 6
      [category_count] => 16284
      [category_description] => 
      [cat_name] => Kronika
      [category_nicename] => kronika
      [category_parent] => 3
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X