#NdihmoniAnxhelen/ Jepni edhe ju kontributin tuaj sado të vogël per ti rithyer buzëqeshjen /Anxhela Nocka. Kliko Ketu
mbyllet per 10 sekonda ose kliko X

Monologu i Ristanit tek pjesa e pasme e çadrës

Pas thirrjes së Doktorit drejtuar Ilir Metës, që të braktisë qeverinë dhe t’i bashkohet protestës, në çadrën e protestës plasi entuziazmi. Shumica e protestuesve që kishin pirë gjatë ditës filluan të kërcenin këngën e Baftjarit. Flamuri po dëgjonte i çuditur këngën “Baftjar, Baftjar, ti je i paparë”… -Kush është ky Baftjar, që na qenka bërë […]

Read more

Flamuri lë bosh rekomandimet e Doktorit për protokollin e protestës dhe viktimat

Flamuri i dha dorën e fundit skenarit të protestës të nesërme të cilën ia kërkoi Luli. Në skenar Flamuri bëri kujdes të linte dy seksione bosh për t’i plotësuar Doktori. Logjistika Fillimisht do të ndahen 10 mijë mushama të holla si ato që ishin në Inagurimin e Trumpit. Protestuesit do veshin mushamatë dhe kjo do […]

Read more

Muli shpjegon pse nuk guxon njeri t’i thotë Doktorit, që është “bole”

Në një letër shfajësuese për Doktorin, Muli kërkon ndjesë që kishte dëgjuar gabim fjalët e Erionit dhe si ja kishin keqpërdorur faktin që ai kish menduar se e kishte quajtur “bole”, Doktorin: “I dashur Doktor! E di që e tepërova me gjestin e sotëm, por më lejo të të shpjegoj arsyet përse ndodhi e gjitha. […]

Read more

Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 10
      [name] => Antena
      [slug] => antena
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 10
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 2112
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 10
      [category_count] => 2112
      [category_description] => 
      [cat_name] => Antena
      [category_nicename] => antena
      [category_parent] => 0
    )

)
Top
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X