Qeveria miraton vendimin për rijetëzimin e Rehovës, shpallet Qendër Historike

25 Janar 2017, 20:28Turizëm TEMA
Qeveria miraton vendimin për rijetëzimin e Rehovës, shpallet

1 komente në “Qeveria miraton vendimin për rijetëzimin e Rehovës, shpallet Qendër Historike”

 1. kastranguli me koqe tuli says:

  cfar fjale!
  rijetezim!
  dhe me vendim qeverije!!!
  si bicim rilindje mo….
  c jan mer kto lejfenizma socjaliste…
  “rijetezim”!!!!
  medemek,ka vdek rehova dhe do e risjell ne jet perseri partija socjaliste mo…do e ringjall
  e si?
  me llafe…
  ti fryj n byth.
  ke fshati tjeter ,ne Barmash,kur te vij koha qe do vendosin me e rilind do thon “vendim per ringjalljen e Barmashit”!!!
  vendim rilindje..
  vendim ringjallje
  vendim rijetezimi
  vendim pyllezimi
  vendim kanalizimi
  vendim ngarkim shkarkimi
  vendim urbanizimi
  dhe kshtu me rradh dikur do vj koha qe ne katundet shqiptare te prapambetura ruralisht ,qe te mos bien preh e krimit droges dhe myslimonizmit do merret vendim qeverije per hapjen e shtpive publike (pidhtore) ne menyr qe te civilizohet dhe perendimizohet kombi shqiptar.
  ky do quhet “vendim perendimizimi..I katunit Momel”
  o,s behet me te thene,behet me te dhene.
  kush e ka e bo,kush se ka nuk e bo dot edhe sikur te merren 1 miljon vendime qeverije. po s deshen njerzit me jetu atje s rron kush.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje