Digjet gjatë natës makina e Kozakut: Do t’i q*het motra kushdo që e ka bërë, unë s'e rruaj ka*** për lekë se i kam me thasë

2 Dhjetor 2023, 09:22Lifestyle TEMA
Digjet gjatë natës makina e Kozakut: Do t’i q*het motra kushdo

Makina e personazhit të njohur në “TikTok”, Kozak Braçi, është djegur gjatë natës, teksa mjeti ishte i parkuar pranë banesës së tij.

Kozak Braçi ka publikuar pamjet nga makina në flakë, e cila është shkrumbuar tërësisht nga zjarri.

Pas ngjarjes personazhi i “Tik Tok” ka shpërthyer në ofendime në rrjetet sociale, ku kërcënon se do e gjejë vetë personin që i vuri flakën automjetit të tij, nëse nuk e gjen shteti.

Ai është shprehur se kjo nuk është hera e parë që i ndodh një incident i tillë.

“Po nuk e gjeti shteti këtë herë, do e gjej vetë”, shkruan Kozaku krahas imazheve.

Ndërsa shton se: “Jam çuar në 4 të mëngjesit dhe kam parë këtë pamje, duke mu djegur makina. Në shtëpi dhe në makinë lëviz fëmija ime 6 muajsh. Është e disata herë që ndodhin këto gjëra. Dikush që ka diçka me mua le të më gjejë 24 orë rrugve jam, por jo tek makina dhe shtëpia ime, ku ka vetëm gra e fëmijë.”

Personazhi i “Tik Tok” shprehet se nuk e vret mendjen për një automjet tip GLE, pasi “ka lekë me thasë”, duke thekuar se: “Do t’i q*ihet motra kushdo që e ka bërë. Unë se rruaj k*arin për një GL se me tall k*rin e kisha, tani do tall k*rin me SVR o p*dh motra”.

20 Komente

 1. f
  fshataret gangstera

  me se meret ky rrot cari qe ka kaq shume lek

  1. q
   qim pyka i hasit

   Me motren e tij pas ores 10 e ke poshte ures dajlanit me 20 mij leke ora, mdersa ky spurdhjaku eshte menaxher i motres

   1. a
    anadoll

    kozaku nivel drejtor drejtorie as me shume as me pak.

   2. K
    Kalec Dega

    Jo kote Tema e Meros eshte replike e Zerit te Popullit, githmone e sinqert dhe e hapur me popullin....lol

    1. k
     k

     Klasiku i injorantit mediokër fshatar shqiptar. Të shesi pordhë dhe të hiqet e kundërta e asaj që ëeshtë.

    2. I
     Ignoranti

     Sa poshtë ka rene ky vend e kta njerëz. Te dhjevsha gazetarinë e Mero Gelbaza!

     1. D
      DMK

      Nivel i lartë investigimi nga mediat shqiptare

      1. J
       Juristi

       Bos patatinash po mer atë siguracionin që ke bë dhe rri urtë blej 1 tjetër

       1. D
        DrejtShkrim

        personazhe si ky te dale nga llumi e bajgat e shoqerise ushqen Tik Toku? Ku ka perfundua bota, fundi eshte i afert ...

        1. G
         Gurabardhi

         Djegia e makinës është veprim i gabuar por, ky tip, duket se është i tepërt në këtë botë.

         1. T
          Tironci

          Kur i ke leket me thas shko jeto tek vilat e lundres i ke me roje private , mos rri tek bregu lumit , mjaft mer çun u shat mar e prap neper tiktok se ai stan kte bulmet ka , ti je bab me kalamo , rri pak me serioz , me dhemysesh kur te shof para makines sikur ke bo foto ne Palestin tek rrypi gazes .

          1. T
           T

           Ik mor malok injorant .

           1. E
            Era

            Qenka per ndihme me kete fjalor qe paska!

            1. T
             Treni

             Çfarë publikoni artikuj për këta lloj ondividësh... S'ka ky gjë për të thënë përveç "fjalorit të bukur".

             1. A
              Arbërori

              Mero. Po e degjeneron gazetën. A mund të bëhet lajm një tip si ky dythundraku ripërtypës? Ke rënë shumë poshtë Mero.

              1. K
               Ku jemi katandis,dhe bëjmë shqiponjën

               Zoti arbëror edhe disa lart që fajsojnë Meron se boton këto lajme,ai bën mirë që ju të njihni këtë rracë të degjeneruar,që ndoshta edhe ju që indinjoheni mund të jeni si ky fshatari malok

              2. H
               Homiristi

               Ki mo,vetem e artin nuk ka pune!

               1. T
                Ti

                Mos ja merni per ters esht gjyna , po me vika keq per te ,

                1. T
                 Tirona

                 Nese e ka bere me siguracion te plote makinen , te jeni te sigurte se ja ka vone vete flaken makines

                 1. K
                  Klevio

                  Hajt se ta blen gruja prap, e ndihmon Stresi.

                  Lini një Përgjigje