FOTOT: Degjeneron “Kënga Magjike” në TV Klan

25 Nëntor 2022, 18:29Lifestyle TEMA

FOTOT: Degjeneron “Kënga Magjike” në TV Klan

Këto ditë po mbahen netët finale të festivalit të muzikës “Kënga Magjike”.

Përveç cilësisë së muzikës, ajo që bie në sy, është veshja, ose më saktë zhveshja, e shumë këngëtareve.

Mjafton këtu të shihni fotot e mëposhtme të këngëtares Sheila Haxhiraj, e cila është shfaqur pothuajse nudo në skenë, për ta kuptuar këtë gjë.

69 Komente

 1. L
  Llazi usa

  Kenga e prostitutave

  1. S
   Shaqo

   Arditi LGBT, cfare pritet me pak se kaq? Se, me shume mund te kete

   1. S
    Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

    Hahahaha,po c'prisnit ju !? Gjona normale,kulture etj!? Ne nje bourdhelo islamikesh kto gjona(degjenerimi) eshte dicka "normale"...... gezuar ramazonin.

    1. A
     Anonim

     Idjot i lind clidhje ka islamiku e leshi , karakteri njeriut nuk lidhet as me islamikun ,as me te krishterin, as me katolikun por kur lind njeriu lind dhe karakteri hajdar se keshtu je (car ).

     1. T
      Tasimi

      ik o peder ,plehre.c lidhje ka me sunitet,o te qi...robr

      1. A
       Adria

       O lloji I kafshes, emrin e ke te pershtatshem per nivelin; c'lidhje ka islamizmi me zhveshjen?!!

       1. k
        kurti

        Cfare mund te pritet tjeter nga Gjebrea e co.

        1. P
         Popull

         Allahu te udhezofte o njeri. Gjithesesi ke me e marre vesh.

         1. N
          Njeriun se ben Feja por Karakteri - joPeder

          Lere Fene o Krimb i Kadavres janullatos o Mentaliteti i dhjer Mesjetaresh qe cuditerishte jeton ne kte Shekull . Ne asnji kohe ne asnji vend te Botes nuk eskziston nji mentalitet i tille si ke greqiret . _ Po ka popull e shtet me Shkerdhate me te ndyre me antinjerezore ,me terrorist ,e kriminele me pederast me te flliqur se Greket ? Jam Ortodoks apor ta shkerdhej faren Grekut ,nji nga Terroristet e Armiqet me te Ndyre ndaj Kombit tim .

          1. n
           nashtiiii ka edhe keshtu

           grekopederastofagos , nji shoku im me tregon ishte ne vetre ne Greqi dhe ne Hotel ku kalonte pushimet u miqesua me nji sporteliste e cila ishte nji greke zemermire dhe i shkoj ne dhome me nji shishe Shampagne ne dore ,per t'i uruar shqiptarit Mirseardhjen . Mbasi e pallova mir aty ku i behet femres / tregonte shoku , me kerkoj t'ja rrasja ne By.......Grekes duke me thene se ne greket ktu ekemi qejfin me te madhe dhe se Bota Greke rrotullohet ne Bythe e kemi genetike i tregoj Grekja e cila s'donte ta linte me t'a terhiqte Te Gjatin e Shqiptarit . -------- Na falni per temen por ky Fologreku aty lart e do nji Tregim si ky Aktual para disa muajsh ndodhi .Ishte vere kur i shqeu verren grekes .

           1. D
            Dalip Dalipi

            Ti mirë e ke dhe dukesh që je njëthundror vesh gjatë. Po halli se ajo fjala: pidhi për evlat, bytha për rëhat ka dalë nga beqirat.

            1. d
             dalipis pedereis korifillaqis

             Dalip Dalip , pom'kerkon ti qe un ta hip ? Nooooooooo Dalip noooooooo shko ne Turqi e kerko

           2. T
            Tirona

            Ti çfarë lloj sorollopi je apo je ne ajër e sdi çfarë shkruan e sdi çfarë mendon . as vetë kta lloj sorollopi si kjo. Që të dalin ne qendër të vëmendjes dalin ashtu

            1. S
             Shaban Terfili

             Te fala nga Mia Kahlifa, puro muslimane

             1. R
              Rita

              Je shum i sakt Llazi USA!

              1. L
               Leka

               Llazi vetem cari i mungon kesaj baxhelle!

               1. P
                Prind

                Nese do dukej bukur , ja beje hallall kesaj Sheiles. Por ne fakt, nuk ka asgje te bukur ne paraqitjen e saj, te neverit krijesen femer... Kush e ka marre ne qafe te shkreten me kete veshje. Paskan share kot me kot Bleona Qeretin, Bleona eshte yyyyyll edhe pse dyfishi I Sheiles ne moshe.

               2. K
                King D

                Kostum per kar-navale zonjusha ose me sakte po pregatitet per karnavlet ne brazil.

                1. K
                 Kadriu

                 Brazili ka superprodhim kurvash, por ky lakuriq nate Sheila Haxhiraj do te marre ne festival cmimin "Dubai 2022" me mut ne goje.

                2. H
                 Hypesi I cmendur

                 me shume vlere ka pidhi se kenga

                 1. m
                  muçua I tanes

                  çfare thus more burre! mendohu mire kur flet. ajo gjithçka mund te kete, por sexi nuk eshte.

                 2. N
                  Nandi

                  Bravo sheila. Asgje ske bere. Ik o mero ziu mbytu ne lume

                  1. K
                   Kdo

                   Degjenerim njerez te ndyr.

                   1. G
                    Gopisti

                    Juve qe ju djeg per foto te tilla pse i postoni ato,apo keni degjeneruar me keq nga klani.reklamoni ate qe nuk ju pelqen pa e kuptuar qe ijepni pike me shumen nje veshje skandaloze

                    1. B
                     Babale

                     Ky nuk eshte festival kenge,! Ky eshte sic thote komentusi me larte, eshte festival p....

                     1. M
                      Marin

                      tv publike jane kthyer ne bordello.

                      1. N
                       Niku

                       Ku qendron problemi?

                       1. A
                        Alessio

                        Festival i prositutave . Aty nuk ka asgje magjike . Ai festival eshte nje grope skeptike.

                        1. Z
                         Zero Baze

                         Septike o intelektual. ????

                         1. D
                          Davidi

                          Grope septike o intelektual.

                         2. T
                          TURIEMIGR

                          SE KUPTOJ PO PJESET E TJERA PSE I KA MBULUAR ? MA HA MENDJA SE PO TI KISHTE LENE DHE ALLATET E TJERA TE PA MBULUARA DO TE FITONTE ME SHUME PIKE DHE PADIHAVA ( SHPENZIME ) !

                          1. B
                           Besniki

                           Festival idiot dhe kurvash

                           1. K
                            Kandidati për deputet

                            Kostumi duket shumë i bukur për cicat e shtrembèra të kèsaj shkarravine. Femra me kësilloj cicash në karnavalet e Brazilit s'i pranojnë se ju bie shikueshmëria.

                            1. f
                             franko

                             Pse nuk i heqin fare dhe te bine rehst keto prostituta.

                             1. s
                              shtepia publike

                              njoftojme, me kenaqesi sheila haxhiraj se i ploteson kushtet per te qene frkuentuese e shtepive publike te tiranes me kohe te plote 12 ore ne 24 ore. provat qe ka bere nen5-6 hotele na kane binde vendimin e mesiperm. pra kalon statusin nga kurve ne prostitute. na pelqen edde se e ema eshte prej kohesh prostitute kiasi

                              1. B
                               Benidorm

                               Bleona Qerreti para kengetareve te diteve te sotme, vishej si murgesh.

                               1. I
                                Ilirjani

                                ka plas pidhi sheshit dhe keta thone eshte art. pidhi kurvave dhe kurvareve

                                1. S
                                 Spektatori

                                 Organizatoret te lejonin te afermit e tyre te degjeronin imazhin dhe kengen ne trojet shqiptare me parad prositutash ne publik ... turp

                                 1. D
                                  Drejtesia

                                  Po pse moj debile, per çfare po konkuron ti, per kengen apo per (zh)veshjen tende. Qenke fare e lehte nga trute e kokes. Mire ta paskan bere qe te hoqen shpejt nga Big Brother-i. Edhe sikur te shkelqesh ne ze, nuk duhet te te japin asnje çmim.

                                  1. G
                                   Gora

                                   Kurvat shtohen si kerpudhat mbas shiut. Vertet jetojme ne kohe me te veshtira, po jo te veshtira per Pidh.

                                   1. X
                                    Xhaxhi dulla

                                    Nuk kuptohet Shqiperia, edhe Ferexhe edhe foto gati zhveshur . Si per habi shumica e Femrave jane te fese islame . Po nuk doni islamin pse na e mbushet shqiperine me xhami se dicka nuk shkon. Se ishim mire pa fe

                                    1. A
                                     Aleko

                                     Mire kejo seaq ka po organizzatoret ku i con mushka..Vendi po shkon drejt degjenerimit total

                                     1. A
                                      Aleko

                                      Mire kejo se aq ka po organizzatoret ku I con mushka…Vendi po shkon drejt degenerimit total ne cdo aspect te jeten dhe veprim. shoqerore..

                                      1. P
                                       Pash mbrem disa kenge

                                       E gjitha ne Kengen Magjike qendron nen hijen nji Pompoziteti skenik , brenda se ciles , tentohet t'e tregohet Arritje , sekur kemi te bejme me dicka ,se Dicka po Ndodh ketu ne kte skene , qe ne te vertete ,nuk eshte aspak ashtu . _____ Tipike Siperfaqsore ! __E shikoj Pozitive pranine e Te Hujave ne kte Event dhe nuk e di se cfar mundet te ndodhe me pas por me sa pash,mendoj se Me e Bukura e gjithe ksaj ,qe po ndodh ne Tv Klan , jane Kengetaret e Huaj te cilet Kenduar nji Kolazh Kengesh ne Shqip. ______________________________________________________________________________________Ajo qe bie ne sy pastaj ke Kengetaret Shqiptare,,, eshte ajo Ekstravagance ne veshje ,e tepruar ( ca dukeshin si Papagallo ) . Ne aspektin Kompozicione , Muzike ,Melodi , ,, ka sigurishte perparime . Ka Kengetare Shqiptare me ze shume te mire , por Kenget__ duke vecuar 1 ose 2 jane sinqerishte nji Niente ,per mos te arritur pastaj ke Tekstet qe _________(sipas meje luajn nji role te rendesishem ne nji Kenge )______ ishin si gjithmone nji SKANDAL ,gje e cila tregon , Lajthitjen Llogjike ne thurjes se fjaleve ,qe shpesh te vjen per te vjell kur i digjon dhe me absurdja,,, te gjitha i flasin nji teme (dashnise ) vuajtjeve ,nen lote ne bla böa bla , per dashni ku e ke te veshtire te besh dallimin e njeres nga tjetra, ( brenda nji Fjalori naive te sprehjes ku te duket sikur Te gjitha i flasin se njejtes Histori Dashurie ) pa pike shije . _Njeri me flok te gjata (ze padyshim i bukur , " i bie Diellit me gur " _nuk e di ne cfar Kontektsi _ pastaj vazhdon akoma me naive me Refrenin _ " Mban kjo zemer Mban !" - kaq te varfer e ordiner ne shprehje jane shqiptaret ! ______Me vjen sinqerishte keq per Marcelen ,, qe e dua si Kengetare ,,qe cudit me ate Tekst idiote ,(scusami , ma e cosi ) ___nji Kengetare Klasi , qe nuk duhet t'i lejoj vehtes mte kendoj Teskte te tille skandaloze . apo nji X tjeter qe me ate dialektin tiranas apo X - bertiste " C'me bone mua" - eshte skandaloze gjithcka e per te ardhur keq mos te rrepsektosh Opinionin shikuesin e dhuroshe te tille tekste halbakesh ordinere , qe nuk prekin ne asnji rast priteshmerine e dashamiresve te Muzikes shqiptare . Te binte ne sy Dilatekti ne shume Kenge ,qe un do ta quaja ; Nji banalitet i kenges se Muzikes se Lehte . _______Dialekt kan lezet e i shkojne vetem Muzikes se Rapsodeve ,asaj Tallava dhe Popullore por kurr Muzikes se Lehte e Klasike e cila duhet te jet vetem Standart ,ndryshe nuk shkon . E fundit se u zgjata me " Kritiken time "por qe duhet ti themi _ Spikeria / prezantuesja ,simpatike , mbante nji qendrime ne skene ,pamvaresishte se ke ftonte prane saj ,sikur prozheketoret e Festivalit duhet te hidheshin vetem mbi ate dhe se ishte shume e koncetruar ne paraqitjen e vet se sa te shkrihej ne te gjithe ate qe nenkupton Festivale . _ Sa i takon ksaj goces ne Foto lart _/modele apo s'e di cfar mundet te jet ,ndoshta Kengetare , s'kam asgje per te thene . Shqiptaret ngelen po ata . Siperfaqsore (!)

                                       1. T
                                        Teleshikuesi i zhgënjyer

                                        Le të shkëlqejnë 100 yje këngëtarë e këngëtare në skenë, në një garë dinjitoze, siç ishte kjo e fundit në TV Klan për "Këngën Magjike", një kurvë, me lakuriqësinë e saj, me emrin sheilka, e dhjet të gjithë mundin, punën, talentin dhe sakrificat e të gjithëve... Pornografia në një tv Kombëtar i ka hyrë në hak të gjithë kombit. Krimi dhe turpi janë një unitet i ndyrë

                                        1. A
                                         Arta

                                         bravo plasja zemrën islamistave`! Kjo është kulturë kush di e pranon, të tjerët lë të shkojnë shpellave.

                                         1. E
                                          Erioni

                                          Bravo jam shë dakort me ty

                                         2. E
                                          Emigranti

                                          Arritje e madhe ne klan , o pika mu ne festival

                                          1. A
                                           Ardian

                                           TE KEQEN E ENVERIT ISHIN SERIOZE JO SI TANI .

                                           1. J
                                            Jari

                                            Imagjinoni të zhvishet shoqja Eni Çobani, do e ngatërrojnë me Klodjana Lala Seksi, kjo është paturpësi, degjenerim komplet.

                                            1. L
                                             Lija

                                             Dava kurvash .Dava tv më kurva (janë dhe tv.publike .Mjerë rinia çfar edukate po marin

                                             1. A
                                              Adria

                                              O Ardit injoranti, po puneso nje mental health assessor ne procesin e seleksionimit, veshja eshte treguesi kryesor i crregullimeve. Ajo veshje eshte jo vetem resultant I traumas mendore por dhe eshte traumatizuese per shikuesin. 0/10!

                                              1. I
                                               Iken dallendyshet

                                               Shtegtimi i dallendysheve nga shpella ne jug ????????????????

                                               1. M
                                                Mortis

                                                Alamet pidhi...

                                                1. A
                                                 Anika

                                                 Mire e veshura qe ka rendesi, paso supozohet qe shikohen nga familje, por kenget dhe kengetaret jane te pa kaluar nga nje filter. Te dhembin veshet ti degjosh shumicen e tyre! Mjafton te paguash dhe behesh kengetar!!!!!

                                                 1. B
                                                  Balo

                                                  Sheila nuk ka më frikë nga " xhaxhi" k*!

                                                  1. Y
                                                   Ypi Xhixhi

                                                   Kët nusen do e morim partizone

                                                   1. U
                                                    Ujku Plak

                                                    Nuk eshte per tu Merzit, se nuk eshte vetem Muzika qe eshte Degjeneruar. Ne Shqiperi eshte Degjeneruar Politika, Drejtesia, Shendetesia, Arsimi, Rendi, Ushtria etj… Ripjellja e Rames , ndoshta nuk ka Fuqi ta Pastroi Halen qe na la peshqesh PD Komuniste, ose eshte pale me Anti Kombetaret Berisha- Meta. Per sa kohe dyshja Berisha- Meta jane ne krye te Opozites, jam i sigurte qe Kallami i Ripjelljes drejton Qeverin dhe Administraten e Korruptuar, sepse Populli ka Zgjedhur te Qeveriset nga Intelektual te Korruptuar, dhe jo nga Injorante te Korruptuar qe edhe te Vrasin ( si Berisha- Meta) .

                                                    1. d
                                                     duket shume seksi

                                                     e bukur eshte s'ke c'i thu

                                                     1. S
                                                      Shqiptari

                                                      Po perse merziteni more njerez?! Arditka dhe tere LGBT e Klanit,vitin tjeter kane planifikuar nje akt seksohomosekso te stilit” Yp Xhixhi”,trishe ne skene.Prezantues do jene Arditka me Shelia dhe djali i kryebashkiakut te New Jorkut.Te tere do zbaviten vete ne skene per qejfin e publikut qe i ka ik Petlla me stilin modern,”Une pa brekë dhe ju pa brekë tani jemi jek e jek”Ok?!Çfare kohesh idiote po jetojnë?!

                                                      1. d
                                                       dhe me c'te Drejte i vini Epitetet te tilla vajzes

                                                       Eshte vertete Cmenduri me kte popull te nxitur ne kte medie shume edhe nga turma e greqireve te janulles ,qe hyjne ne cdo Tematike Shqioptare dhe deformojne gjithcka duke tentuar ti ngjaje nythes jevgjiteve greke ,gje e cila animon gomart e stalles se fshatit peshtan ._ Veshja e goces eshte skenike ne radhe te pare dhe se cfar i lejon ajo vetes ,nuk eshte pune e asnjiherut ktu ,as e bythqimave te janulles qe nuk lejne Lajme pa ndyre me prezencen e tyre ne hale , por thjeshte e vet vajzes ,qe per hir te se vertetes ka nji pamje mjaft skeni si ne nji artiste ne nji skene ala Muzikell . Gjithe Bota ka skena te tilla .Veshja sdo te thote asgje sot ,eshte thjeshte nji Luk ,prandaj shikuesi duhet te perqendrohen ne ate qe ajo jep ne skene si kendon ,pra e vlerosoni si Kengetare jo stilin e saj

                                                       1. P
                                                        Per komentuesit e zellshem dhe te paduruar.

                                                        Jo vetem Kenga... I gjithe Klani eshte i degjeneruar. Rrofte Sandri miku i Bishes.

                                                        1. A
                                                         Asd

                                                         E munguara e madhe e spektaklit eshte ...muzika. Kjo eshte arsyeja kryesore pse duhen mbushur hapesirat bosh me materiale te tjera.

                                                         1. V
                                                          Vezhguesi

                                                          Versioni femer i Tarzanit. Mjere femijet e shkrete sa shume tremben nga kjo 'festivalistja". Po cfare pret nga Teverat tona.

                                                          1. L
                                                           Laura

                                                           Sa vrer keni o njetez nuk thoni nje koment te mire per asnje puuuu ca paskat qene nuk keni pune tjeter vetem te shani ?????

                                                           1. V
                                                            Viola

                                                            Po dhe per syrin nuk eshte aspak estetik ai gjoks i shkalafitur me nje kermill ne maje, pamje groteske, e varfer, deshperuese. Pervec deshperim dhe ankth per te terhequr vemendje, mua nuk me jep tjeter mesazh ky demonstrim anatomic.

                                                            1. E
                                                             Era

                                                             Gjoks i shëmtuar,nuk ka asnjë vler.E shkreta do ket koh pa bërë seks,që është hallakat,aq rëndë

                                                             Lini një Përgjigje