FOTOT: Këngëtarja shqiptare nuk i kursen pozat "provokuese"

20 Qershor 2022, 12:20Lifestyle TEMA

FOTOT: Këngëtarja shqiptare nuk i kursen pozat "provokuese"

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të përfolura aktualisht.

Ajo mor famë të madh që kur u bë pjesë e formatit, Big Brother Albania Vip.

Këngëtarja kosovare krijoi një lidhje romantike me aktorin e njohur, Donald Veshaj, me të cilin kishte momente shumë të bukura brenda shtëpisë.

Por, lidhja e tyre nuk zgjati jashtë, pasi çifti në fjalë nuk zgjodhën ta vazhdonin romancën jashtë dhe u ndanë.

Tani, Beatrix i është përkushtuar profesionit të saj, ku është duke sjellë këngë të reja.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme.

Beatrix se fundmi ka sjell një foto artistike, ku vë në pah gjoksin e saj gjigant.

 

3 Komente

 1. G
  Goni kurvari

  Trixit i perqeka “doggy style”

  1. G
   Gjergji

   jo doggy mer jahu, thuji shqip. lopthi!

   1. t
    teveqeli

    akoma me shqip, qenshe

   Lini një Përgjigje