FOTOT/ Missi shqiptar: Unë s’kam nevojë për sheikët arabë e Dubain…

23 Qershor 2022, 11:28Lifestyle TEMA

FOTOT/ Missi shqiptar: Unë s’kam nevojë për sheikët

Klaudia Kalia është një ndër modelet e momentit shqiptare.

Ish-missi është shumë e angazhuar, duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës.

Ndërsa në Shqipëri prej disa javësh vajzat e famshme po akuzohen si eskorta të sheikëve arabë, duket se Klaudia nuk ka nevojë, pasi ajo shihet të udhëtojë shpesh në Tajlandë, nga ku dhe poston foto provokuese për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

 

14 Komente

 1. L
  Lirije Brrisha hajdutja nongrate putana Taçit

  Se ç’eshte ky model brekesh qe duken si dikur perdet e makinave te udheheqjes…pastaj i ngrene lart …deri nen sqetulla… pse moj vajza kaq pa class? Zoti ju dha cdo hijeshi dhe ju veni e shemtoni veten tuaj.

  1. m
   mondi brekve

   sa per foto mer burr, se shef shenjen e brekeve normale poshte qe i ka shtrengu llastiku

  2. H
   Hamerrik

   Modele ne Tajlande? Ne Rome, Paris, Madrid, Londer. USA nuk shkon per modele kjo, arsyeja????

   1. A
    Andreas

    Cica zero!

    1. T
     Taulant

     Ka lezet, tregon qe eshte bio.

   2. L
    Leo

    Duket kengetare e mire

    1. v
     vlora.vlora

     Problemi eshte kush ti paguan udhetimet kur dihet qe ju kurva shqiptare dhe breket jua blejne dashnoret

     1. U
      Un kot

      Po he Ska problem se ate è din e madh è I vogel punet e te gjith Juve te ashtequajtura modele

      1. U
       Un kot

       Po he Ska problem se ate è din e madh è I vogel punet e te gjith Juve te ashtequajtura modele

       1. L
        Lenci bira

        Seicili nga komentuesit do ja benin nga nje here po ngaqe nuk e arrijne nxjerrin dufin kundera saj Qenka gome dhe hall e ka dhe mutin e sheikut abdurrahim salih bin laden

        1. B
         Byth-valixhe

         Po ky model bythesh keshtu? Sa i valixhe. Kush e di sai rendojne te shkretes

         1. X
          Xha Braho

          SI SHPIRT JE MOJ ZMR….LUM AI QE TE HA E TE MBAN ERE…

          1. T
           Trapajane hesapi

           Kjo i paska byrhet si karrike.Mund te ulesh ne to dhe te mbeshtetesh regata shpine me shpine.Po si i Ka bere xhanem,me silikon?

           1. B
            Beldi Fejzi

            Te lumte moj vajze, po qe se eshte keshtu, te pakten nuk I ke futur tartakutin vetes ne miter me keta ndyresirat arabe. Tani te uroj te ecesh perpara po pse ne Tajlande?

            Lini një Përgjigje