FOTOT: Dua Lipa shkëlqen me performancën në Kanë, shfaqet atraktive në fustanin e shkurtër

22 Qershor 2022, 18:24Lifestyle TEMA

FOTOT: Dua Lipa shkëlqen me performancën në Kanë, shfaqet

Ylli shqiptar i muzikës ndërkombëtare Dua Lipa ka shkëlqyer me secilën paraqitje dhe performancë teksa po vazhdon turneun “Future Nostalgia”.

Krahas kësaj, 26-vjeçarja mbetet aktive edhe në rrjetet sociale duke sjell imazhe të ndryshme për miliona fansa të saj. Dua duket më në formë dhe më me stil se asnjëherë më parë gjatë performancës në festivalin e Spotify të mbajtur në Kanë të Francës.

E veshur në një fustan elegant me ngjyrë të gjelbër dhe të shkurtër Dua ka theksuar linjat mahnitëse të trupit.

 

2 Komente

 1. N
  Non Carkaxhiu

  Shume e mire per ti rene me dore. Baba: yt bije eshte krenaria jote.

  1. S
   Super Star ...

   Uau . Nji yll i vertete me kte veshje e ngyre jeshile qejfi ,super duke shume e bukur . Bravo Dua Lipa .Me pelqen stili saj ne veshje por edhe bikinit qe e bejne nji figure mjaft feminile e sexi . Ato me diellin para fytyres se zogut ,jane nam fare . Super Dua Lipa .Mos harro ne Shqiptaret te duam ty shume

   Lini një Përgjigje