FOTOT/ Sonila Meço shfaqet me brisk në dorë, njoftim shqiptarëve: Ja me çfarë i rruaj këmbët

22 Qershor 2022, 14:55Lifestyle TEMA

FOTOT/ Sonila Meço shfaqet me brisk në dorë, njoftim

Sonila Meço shfaqet çdo ditë, me look serioz, pas banakut të ZeniTV, duke komentuar aktualitetin politik të ditës.

Por ama moderatorja ka dhe një anë tjetër, atë të të bërit para përmes publicitetit. 

Dhe ky zanat i dytë na ka bërë të shohim një grua që kujdeset për bukurinë e saj.

Së fundmi ajo ka treguar se brisku është sekreti për kofshët e saj.

Padyshim, edhe pse vitet ikin Meço mbetet në formë. 

 

12 Komente

  1. T
   Turi qe ta vur..

   Ruaj dhe lesht e bythes.

   1. A
    Anastasi

    Ben mire qe e ruan sonila , mos shiko griden qe se ruan fare.hajde media sa te perkushtuara Jeni per hallet e popullit, hajde gazetare sa te merakosur Jeni per leshrat e grave.....bravo gazeta pacavure shqiptare....

    1. T
     Tropoja

     Ah medet me pas pidh gjithkush bobo babo

     1. A
      Aron

      Nuk e di kush e degjon kete dhe e merr serozisht.

      1. r
       robi

       Kjo Sonila eshte komplet fallco, gjithe operacione plastike, hunda fallco se e ka pas si hunderre por e ka operuar, buzet me silicon , gjithe plastike dhe aspak terheqese si femer dhe kur flet i dalin ne pah silikonet.

       1. s
        speci

        bosh nga shpirti bosh nga jeta , ha kar qe frysh buzet dhe bythet , pastaj fry buzet dhe bythet qe te hash akoma me shume kar...kjo eshte me pak fjale fabula e jetes se ketyre varikaristeve qe bejne si moraliste

        1. t
         tani

         Kjo rrospia nuk e rru fare ate veglen.

         1. I
          I rruan apo s'i rruan Sonila kembet, ... kjo eshte

          Po zogun me ca e rruan o të më rroç?

          1. J
           Jola

           I marshi te keqen se eshte yllll i gazetarise dhe i bukurise

           1. J
            Jola

            Yllllllll i bukur eshte ????????????

            1. T
             Tajar Tahipi

             Ta hongsha rru e pa rru qysh t'ka qillu.

             Lini një Përgjigje