FOTOT/ Këngëtarja seksi habit me pozat me vello të zezë: Dasëm sot

22 Qershor 2022, 11:32Lifestyle TEMA

FOTOT/ Këngëtarja seksi habit me pozat me vello të zezë:

Pas pjesëmarrjes në Eurovision, dhe të gjithë debatit të madh që e pasoi, Ronela Hajati është përqëndruar tek vera duke sjellë këngë të reja.

Një jave pas bashkëpunimit të dytë me MatoLale, këngëtarja është në përgatitje e sipër për këngën e saj të re. Së fundmi ajo ka nisur xhirimet e klipit të ri, i cili do të ketë skena edhe të “dasmës” së inskenuar të këngëtares.

Ronela ka ndarë në Instagramin e saj video nga kjo skenë e videoklipit të saj teksa po xhirohej. “Dasëm sot, do martohem”,-dëgjohet të thotë Ronela në video.

 

1 Komente

  1. ^
    ^

    puna saj e . secili ka gustot e veta . u dashka me diskutu edhe shijet e X ktu e ! po lene mer njeriun ne qejf te vet . Shijet jane Personale .

    Lini një Përgjigje