VIDEO+FOTO: Wanda Nara nuk njeh limite! Poston videon “hot” para pasqyrës

21 Qershor 2022, 12:13Lifestyle TEMA

VIDEO+FOTO: Wanda Nara nuk njeh limite! Poston videon “hot” para

Nëna e pesë fëmijëve, Wanda Nara, duket se nuk njeh limite kur është fjala për të publikuar fotografi apo video në rrjetet e saj sociale.

Teksa prej disa javësh romanca e saj me futbollistin e famshëm, Mauro Icardi, ishte në qendër të vëmendjes dhe u duk sikur do ndaheshin, ata tani janë duke shijuar disa ditë pushime.

Familjarisht ndodhen në Maldive dhe nga postimet në “Instagram” shfaqen mjaft të lumtur të gjithë së bashku.

Nga ana tjetër, modelja argjentinase nuk ngurron që në profilet e saj në rrjetet sociale, të ndajë me mijëra ndjekësit imazhe seksi dhe provokuese. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një video ku  nxjerr në pah të pasmet e saj bombastike.

Wanda shfaqet duke prekur pjesët e saj intime, duke mos i lënë vend imagjinatës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

3 Komente

 1. O
  Oh Wanda ...bellissima donna

  Wanda mi Wanda je yll fare . Edhe un keshtu me pelqente te kisha nji grua dhe shume femije .Nji Familje e madhe ka qen gjithmon nji ender imja .Mirpo ,nuk ka shume ne xhiro si Wanda lol. Ti mando un grande baccione nel Vento (muaaaaaaaaaaaaaaah ) e tu lo sai che non ti abandona maaaaaaaaaaaai .Sono il tuo Fan da tanti anni ;)

  1. G
   Goni kurvari

   duket qe qenka qejflije e palles

   1. ?
    ????????????????????????

    prostitute

    Lini një Përgjigje